Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 278000 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #270 -: Декември 10, 2014, 11:47:50 pm »
Аз пак за Марса. Чудя се как е възможно един овненски Марс заедно с Юпитер в опозиция с Плутон да има по-бавни реакция от моя смотан заточен Марс във Везни, че и похлупен от Сатурн (вярно, и Плутон е наоколо, но по-далече). Пита ме що съм бързала толкова. За плащане на сметка в заведение става дума (да не помислите за нещо друго). Да беше той предложил преди аз да заплатя изконсумираното от мен (една топла напитка).

Цитат
да има по-бавни реакция 

Как е поставена Луна и на / към АСЦ изразена неподвижност-Телец, Скорпион...? :)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #271 -: Декември 11, 2014, 05:41:22 pm »
Emma, имаш много добра преценка относно оста 1/7-ми и всичко, свързано с нея -много ми хареса споделеното от теб като коментар и за взаимодействието Венера/' Сатурн. :clap:  :38:
Явно акцента на Везни при теб си е казал думата и то по един много добър начин.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Синастрии
« Отговор #272 -: Декември 11, 2014, 06:08:24 pm »
Обичам да анализирам, Рени. Да видя как работи 'машинката'. Човешките взаимоотношения са ми интересни, не само любовните отношения. Хората са ми интересни. Добри, лоши, емоционални, охладени - искам да знам първопричините на всичко, дълбая из корените. Обяснявам за себе си, за да се науча да разбирам и приемам. Или да намеря решение за себе си.

Като ментална игра е, но не целя нещо лошо за околните.

Благодаря, Рени.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #273 -: Декември 11, 2014, 06:44:04 pm »
Драко, ето синастрията - сега ще видиш какво ме вълнува в него. Усещането, че имаме емоционална близост освен физическо привличане.
Квадрат Сатурн/Сатурн и въобще общата ви таоквадратура не ме радва много.Може да е напрежение или забрана на участващите в нея планети да се изявят. Твоят Юпитер изобщо не е в играта(винаги ми става неприятно,когато видя самотна планета,а в случая е Юпитер-за мен е много важен в синастрията).Срещу  неговия пък има цяла армада от твой тежкоатлети.
Двойно подчертаване Слънце/Меркурий виждам успешно за събеседване и интелектуална дейност,гарнирано с лек сексуален нюанс Марс/Луна(Уран) върху негов СЛВ. Интересно ми е в последствие да науча как ще проработи точно този ваш съвпад заради твоя У1 и негов СЛВ.Уран е новият управител на Водолей и ако проработи виждам романтичнобъдеще  чрез този аспект. Другите не ги виждам особено за такава връзка,освен ако Меркурий не му е У1 или У8.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Синастрии
« Отговор #274 -: Декември 11, 2014, 07:20:51 pm »
Благодаря ти, Драко! :-*

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #275 -: Декември 11, 2014, 07:26:28 pm »
Благодаря ти, Драко! :-*
Не ми благодари изобщо.Пожелавам ти да получиш вниманието от него така,както си го предствавяш като количество и качество!
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Синастрии
« Отговор #276 -: Декември 11, 2014, 10:07:13 pm »
Оф много съм зле-аз съм във вътрешния кръг,момчето е отвън

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #277 -: Декември 18, 2014, 05:45:11 pm »
Пусни и една нормална синастрия.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #278 -: Декември 18, 2014, 05:51:30 pm »
Интересен казус , изгорена ретро Венера ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #279 -: Декември 18, 2014, 05:53:42 pm »
Ето я- вътрешната карта е моята.
Благодаря
Часовете на раждане точни ли са?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Синастрии
« Отговор #280 -: Декември 18, 2014, 05:54:36 pm »
Абсолютно!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #281 -: Декември 18, 2014, 06:32:36 pm »
Има(ше) един "спасителен" аспект за връзка- твой Плутон тригон негов Сатурн/Юпитер.Но на теб Плутон ти е У6(евентуално),а не него са Сатурн(У4,У5) ЮпитерУ6 и не виждам по-голямо развитие от това да си дишате във вратовете по коридорите.
Съвпадът Плутон/Луна е под такава обсада(и забрана),че наистина много ще се изненадам,ако сексът стане факт.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #282 -: Декември 18, 2014, 06:41:33 pm »
Благодаря много, но да предположим, че изключим секса, има ли шанс да си възстановим приятелските отношения?
Имате аспект Уран/Юпитер тригон,а той най-силно покровителства приятелството,когато е приятелство,а не очаквания.  ;) Юпитер е ретро и твой така че от теб зависи.Уран е негов и той е с по-неангажиращо(приятелско) отношение към теб.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #283 -: Декември 18, 2014, 06:56:44 pm »
Добре де,имате тригони Марс/Меркурий и Меркурий/Нептун.Пиши му смс,че много се извиняваш и съжаляваш,но те е връхлетяла неочаквана криза Пред Менструален Синдром.  :043: :012: :08: Обърни го на майтап. ;) :08:
Какво има да смяташ-направи каквото ти идва от вътре,пък ако се цупи още го остави да си се надува.
« Последна редакция: Декември 18, 2014, 06:58:49 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #284 -: Декември 18, 2014, 07:07:25 pm »
:38:Не отчиташ тригона Марс/Венера; моя Плутон съвпада с негов Асц., а Юпи е на ИЦ,което не е за подценяване.Виж и Сатурна му в/у моя СЛВ.........НЕ МОГА ДА СЕ ИЗВИНЯ...ТРУДНО МИ Е, А И ТОЙ Е ВИНОВЕН :lol_hitting:
Ами как да го отчитам като Марс е ТВОЙ,а ти си жената?!какво може да стане от друга страна от тригон между заточен Марс(жена) и Венера в падение(мъж)  ;)
Щеше да е по-различно екзалтирана Венера и тронов Марс.Вашият тригон не е много хармоничен,защото всеки изразява качества,които не са му присъщи(с лекота)
« Последна редакция: Декември 18, 2014, 07:10:10 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: