Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 239045 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1230 -: Юни 25, 2021, 01:26:31 pm »
Някой имал ли е Лунно затъмнение в съвпад с прогресивна Луна?

Лунното затъмнение на 19 ноември 2021г ще съвпада с моята прогресивна Луна в 9-ти натален дом.

Kik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1231 -: Юни 25, 2021, 03:55:47 pm »
Аз миналата година, новолуние на 21.06 в нулев градус на рак, прогресивна луна в рак 0гр. 10'.  В квадрат със светилата (моите светила са в опозиция като при теб, квадратура нептун) , опозиця нептун. Всичко в кардинални знаци, тормозеше ме този голям кръст и нищо не стана  ;D ;)
M+A=VE/NE=JU/AD

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1232 -: Юни 25, 2021, 10:07:53 pm »
Аз миналата година, новолуние на 21.06 в нулев градус на рак, прогресивна луна в рак 0гр. 10'. 
Това беше Слънчево затъмнение, тогава пр. Луна ми е била в края на 8-ми дом на 4*50', може да се каже в сектил, а аз питам за Лунното, което предстои през ноември на 27* в Телец, все пак енергиите са различни при слънчево и лунно

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1233 -: Октомври 05, 2021, 02:10:47 pm »
След месец прогресивната ми Луна У4 в К11 във водолей по натал ще направи точен съвпад със Сатурн У9, У10, У11 в 5-ти дом. Тогава е и лунното затъмнение, което при мен ще бъде в 1-ви дом на градус от точен квадрат с Луната ми и тригон към MC. Предполагам, че ще е нещо при майка ми или при мен, което няма да е никак приятно. Някой може ли да сподели какви събития е имал в периода на такава прогресия?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7370
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1234 -: Октомври 05, 2021, 07:53:21 pm »
След месец прогресивната ми Луна У4 в К11 във водолей по натал ще направи точен съвпад със Сатурн У9, У10, У11 в 5-ти дом. Тогава е и лунното затъмнение, което при мен ще бъде в 1-ви дом на градус от точен квадрат с Луната ми и тригон към MC. Предполагам, че ще е нещо при майка ми или при мен, което няма да е никак приятно. Някой може ли да сподели какви събития е имал в периода на такава прогресия?
Провери предишният път,когато прогресивна Луна е била върху Сатурна ти.Не е приятно,но поне бързо минава.При мен прогресивна Луна беше съвпад с нат.Сатурн през февруари тази година.Луната ми е у3 ти дом-пътувахме,Сатурн е у9,у10 домове и е в 12дом.Луната е в 1ви.Много лично приемам всичко,напрегнато беше,да.
При родител е възможно и загуба/печалба,при теб тежки мисли,любовни терзания,при приятел/ка -партньорски спорове,загуби.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1235 -: Октомври 06, 2021, 02:37:31 pm »
След месец прогресивната ми Луна У4 в К11 във водолей по натал ще направи точен съвпад със Сатурн У9, У10, У11 в 5-ти дом. Тогава е и лунното затъмнение, което при мен ще бъде в 1-ви дом на градус от точен квадрат с Луната ми и тригон към MC. Предполагам, че ще е нещо при майка ми или при мен, което няма да е никак приятно. Някой може ли да сподели какви събития е имал в периода на такава прогресия?
Сатурн при мен е У5 и У6 във Водолей, а Луната У11 в Овен, тъй че няма как да очакваш същите събития като при мене, иначе и двата пъти като мина прогресивната Луна над Сатурн в 5д. се бракувах, за мъжа ми Козирог

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1236 -: Октомври 07, 2021, 12:22:08 pm »
Сафо, akruks, благодаря ви!
Предишният път, когато Луната е минала оттам, е било през 1994г. Не проверих кой месец е било точно, но годината като цяло за мен беше хубава и я свързвам само с приятни емоции - сестра ми беше абитуриентка тогава, а мен ме приеха в Руската гимназия. Нямам спомен за кофти събития при мен или близките ми.
До скоро оформяхме документи за строеж и много се бавеха, но вече всички нужни са набавени. Възможно ли е да стартира тогава, макар че не ми се връзва много с намесен 5-ти дом? Или пък У4-ти към У10-ти в 5-ти да даде бременност? Сещам се, че и ноември дирекцията на Марс към Венерата ми ще стане точна, както и тази на Асцендента ми към натален Марс.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1237 -: Ноември 11, 2021, 10:48:55 pm »
Прогресивна Луна върху Сатурн ми взе мама :'(
На 10.11. в 02:30ч. си отиде от Ковид-19 и ред усложнения от болестта. Аз и татко се възстановяваме, но кошмарът, който изживях с нея, никога няма да забравя. Имаше неща в солара ми, по транзити и дирекции също, които отдавна ме подготвяха за загуба на родител. Е, случи се и зверски боли.
Не мога да кача карта на майка ми, понеже в момента не съм на компютър и през телефона ми е трудно всичко, но ако на някой му е интересно чисто астрологично, беше родена на 08.08.1953г. в Пловдив. Часът не ми е известен, но май е било през нощта.
« Последна редакция: Ноември 11, 2021, 10:52:39 pm от guapa79 »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1238 -: Ноември 11, 2021, 11:08:04 pm »
guapa79, това е съкрушителна загуба.. много съжалявам ,светлина по новия й път  !

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1239 -: Ноември 11, 2021, 11:52:35 pm »
guapa79 , искрени съболезнования!

Каквото и да кажа, едва ли ще отнеме от болката ти за ненавременната загуба  :(

Моята майка си отиде когато дирекционен Сатурн беше върху Луната ми, която е в 7д. на К8, но нейното беше нещо очаквано, последните 4г се виждаше, че си отива и си отиде месец и половина, след като навърши 83г.  Но когато някой близък си замине неочаквано и сравнително млад- това е голям шок и стрес, затова бъди силна и се възстановявай бързо, за утеха на татко ти!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1240 -: Ноември 12, 2021, 08:25:26 am »
guapa79,приеми мойте съболезнования ,
загубила съм и двамата родители и знам колко боли и колко пусто и самотно се чувства човек,
но трябва да свикнем да живеем с мисълта за необратимост  :(

Силата да е с теб,човек става смирен ...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1241 -: Ноември 12, 2021, 10:06:03 am »
Моите съболезнования, guapa! Загубата на родител е много тежък удар, съжалявам много! 

Квадратура на сатурн и уран в неподвижните знаци.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1242 -: Ноември 12, 2021, 10:14:05 am »
Guapa79, моите съболезнования!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7370
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1243 -: Ноември 12, 2021, 10:23:45 am »
Guapa, съболезнования! Като ти чета солара, направо настръхвам. Всичко си предсказала, прогнозирала. Бъди силна! Прегръщам те!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1244 -: Ноември 12, 2021, 03:30:46 pm »
Guava, съболезнования! Бъди силна!
Голяма гадост е да очакваш резултат от някакъв негативен аспект и още повече- когато очакванията се окажат реалност.
То нито да знаеш, нито да не знаеш, самото очакване е много неприятно усещане.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...