Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 239139 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #165 -: Май 12, 2014, 10:29:25 am »
Да, Стар, няма шаблони. Това е ориентировъчно, поне за мен.

Аз си осъзнах осмодомен стелиум до голяма степен след напрегнат аспект на Плутон към него. В стелиума участва и Плутон.  ;D Но първото каре към планетата в стелима беше като чук. Много напоително, дълбоко. От доста време Плутон се върти на каре с друг от стелиума, но вече не ми е така драматично, някак съм му сложила хикса и хич не го отразявам, което пък не дава и "очакваните" ефекти от такъв транзитен аспект.

И за прогресивната Луна в 8 натален очаквах кой знае какво, а то нищо и половина до момента. Нека е все така, не искам драми.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #166 -: Май 12, 2014, 11:57:48 am »
Да, Стар, няма шаблони. Това е ориентировъчно, поне за мен.

Аз си осъзнах осмодомен стелиум до голяма степен след напрегнат аспект на Плутон към него. В стелиума участва и Плутон.  ;D Но първото каре към планетата в стелима беше като чук. Много напоително, дълбоко. От доста време Плутон се върти на каре с друг от стелиума, но вече не ми е така драматично, някак съм му сложила хикса и хич не го отразявам, което пък не дава и "очакваните" ефекти от такъв транзитен аспект.

И за прогресивната Луна в 8 натален очаквах кой знае какво, а то нищо и половина до момента. Нека е все така, не искам драми.

Прогресивната ми Луна премина през 8-ми дом в Телец/Близнаци и направи съвпад с натална Венера там съвсем наскоро. Нямаше кой знае какви драми, единствено че се натоварих с огромен студентски заем от чужбина, който още нося на плещите си. Много по-трудно ми беше, когато прогресивната Луна навлезе в Рак, емоции и сълзливост, така нетипични за мен, имаше в изобилие. Чувствах се изключително некомфортно и с много слаба психика.

Скорпион е на К2 мой дом, преди доста години когато прогресивната Луна е минала там, пак с финанси са били свързани терзанията  ми. Точно когато прогресивна Луна е опозирала натална Венера в 8-ми дом, съм получила стипендия, пак за обучение.

В съвсем друга връзка, някой има ли пресен спомен от съвпад на прогресивна Луна с МЦ? След 10 дни при мен той става точен в знак Лъв, през последния месец получих международно признание за мой академичен труд, но се чудя, само с това ли ще си остана?!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #167 -: Май 12, 2014, 02:35:05 pm »
На 13 мин съм от пр. Луна в Лъв. Все още нямам проявления. Или само така си мисля, започвам да търся някакъв социален статус май.
Аз продължавам да си чакам местенето в друг град по солара, но не се задава още.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #168 -: Май 12, 2014, 03:06:23 pm »

Аз продължавам да си чакам местенето в друг град по солара, но не се задава още.
е нали се беше преместил дома ти тия дни в чужбина  :13:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #169 -: Май 12, 2014, 03:14:21 pm »
е нали се беше преместил дома ти тия дни в чужбина  :13:
Стига бе, това е като да даваш шоколад на дете с алергия към него.... Влюбих се в Монако - мястото, където ходим да гледаме как живеят хората, чиито пари изкарваме ние.... Лично аз работя в голяма фирма, чиито шефове имат яхти най-вероятно. :lol_hitting:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #170 -: Май 12, 2014, 03:18:13 pm »
На 13 мин съм от пр. Луна в Лъв. Все още нямам проявления. Или само така си мисля, започвам да търся някакъв социален статус май.
Аз продължавам да си чакам местенето в друг град по солара, но не се задава още.

Ами то и аз си чакам обещаното в солара местене в друга държава, но засега поне, тенденциите в реалността, сочат тъкмо обратното!

Аспектите си минават и заминават и освен някоя временна болежка от притеснение да се появи, никаква друга реализация във физическия свят не отчитам.
Вчера, освен всички останали тежки аспекти към момента, даже ми стана точно и опозето транзитен Уран-натален Плутон, чаках едва ли не метеорити да завалят, пак нищо.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #171 -: Май 21, 2014, 10:05:23 pm »
Имам си пр. Луна в Стрелец  :1rij:

Ако се размърда и даде събитие, хич няма да и се разсърдя  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #172 -: Май 21, 2014, 10:08:35 pm »
Да ти е честито  :)

И аз да се похваля - моята излезе от 12 дом, в момента е в точен съвпад с АС.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #173 -: Май 21, 2014, 10:15:25 pm »
Ууу туй звучи плашещо,да не надуеш корема. Юпи ме плаши откъм дупе,а за Луна на АС си фантазирам задържане на течности и бременост ;D

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #174 -: Май 21, 2014, 10:16:45 pm »
Ама и твоята ли в Скорпион :57: а и в 12-ти, това май обяснява сънищата ти

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #175 -: Май 21, 2014, 10:23:38 pm »
Със Сатурн в съвпад с АС няма какво да надувам, спука ми всички балони, срути из основи въздушните ми кули  ;D ???
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #176 -: Май 22, 2014, 08:24:35 am »
Ууу туй звучи плашещо,да не надуеш корема. Юпи ме плаши откъм дупе,а за Луна на АС си фантазирам задържане на течности и бременост ;D

за дупето още нямам показания, но като У6, Юпито ми изкара всички болежки по Стрелец - изведнъж, от вчера

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #177 -: Май 22, 2014, 08:56:14 am »
Ууу туй звучи плашещо,да не надуеш корема. Юпи ме плаши откъм дупе,а за Луна на АС си фантазирам задържане на течности и бременост ;D

Който "няма" дупе,няма как Юпитер да му добави такова. ;)

Цитат
,а за Луна на АС ....задържане на течности

Да.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #178 -: Май 22, 2014, 09:09:10 am »
Който "няма" дупе,няма как Юпитер да му добави такова. ;)

 А,който има ,като му добави става с двойна въздушна възглавничка,маса за чай отзад,камилски мазнинки за пустинен преход.Но водните прогресии на луната и в 1д,по плашат,че придават на кожата пухкав,рубенсов,оттекъл вид,а за склонните към целулит..мани и ужаса,в ХХІ в на мода е анорексията.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #179 -: Май 22, 2014, 09:14:35 am »
Ребека, нещо искаш да ми кажеш ли?  :29:

Значи според вас да продължа с детокса?  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui