Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 238995 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #210 -: Май 22, 2014, 05:04:57 pm »
Дами ,сега видях ,че не съм подчертала ,онова ,което сподели Ребека откъм задни части -имах предвид специфика в същите ,леко изпъкнали,с чупка в кръста ,малко стил кубинска тръпка,а не задължително голям месест з...к,по-скоро апетитно дупе.Моля ,да бъда извинена. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #211 -: Май 22, 2014, 07:47:29 pm »
Прогресивната ми Луна е в/у наталния Сатурн. Вероятно, тази констелация също е спомогнала за отслабването ми. Нямам апетит, а в същото време, много се движа.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #212 -: Май 26, 2014, 05:38:11 pm »
Прогресивна Луна в риби в 12-ти дом, 1° я дели от съвпада с наталната Луна/У5, 2° от АС, 4° от Меркурий/У7,4 в 1-ви дом. Аспекта с Венера/У3,8 е вече 5° разходящ.

Към това добавям и тр. Нептун/У1, който премина през АС, а сега предстои и точен съвпад с Меркурий и отново връщане назад :(

Промених си тотално хранителния режим, то през последните 2г. претърпя хиляди промени, но сега общо взето го карам на зеленчуци, плодове, бобови, зърнени храни, ядки и от време на време нещо млечно. Спрях да ям сладки неща и въглехидратни храни. Просто усетих как не ми се ядат вече такива, а ме придърпва към по-здравословна храна.
Стремя се да пия повече вода, сокове, сега и смутита бъркам, но забелязах, че като че ли задържам течности - стомаха ми се подува и ме избиха пъпки, вероятно се пречиствам ::)
Емоциите за момента са горе-долу стабилни, иначе щях да си помисля, че карам късен пубертет :-\ Макрам че нищо чудно ;D
Спя по малко и не помня какво сънувам.
Имам си заоблено дупе и бюст по природа, ама вече много ме дразнят и съм решила да ставам по-плоска :-X

Решила съм също да спра да говоря за известно време, само ако ме попитат да отговарям, въпреки че и сега е донякъде така...
« Последна редакция: Май 26, 2014, 05:44:17 pm от romantica »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #213 -: Юни 18, 2014, 10:52:46 am »
Прогресивната ми Луна влезе в Лъв. Все повече не ми пука къде съм, какво правя, как изглеждам (защото знам, че всичко е ОК  :72:)
Откакто Марс тръгна директен в 12д започнах да ходя на йога. Спрях цигарите - просто не ми се пуши и ми е неприятно. Марс е У6. В неделя просто ми щукна да ида на плаж. Исках да съм сама - а досега не ми се искаше да оставам сама. Тогава се замислих какъв е този обрат и се сетих за Луната в Лъв.

Някак си ми е уравновесено  :P едно благородно... няма яд, няма сръдни, едно толерантно, величествено  :-* Много ми е добре. Моята огнена Луна е в огнен знак - диспозитора на Слънцето ми.
Е, сега, като влезе и в 10д, направо ще очаквам чудеса! Дали ще сменя работата с тази, която искам? Лошото е, че не пускат обяви за кандидатстване от въпросната фирма  :57:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #214 -: Юни 18, 2014, 01:04:22 pm »
Кажете ми, бе дами, какво/какъв *** да го очаквам на ингрес на прогресивна Луна в козел? Има още 1* до ингреса, ама аз да се подготвя психически  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #215 -: Юни 18, 2014, 01:14:36 pm »
Кажете ми, бе дами, какво/какъв *** да го очаквам на ингрес на прогресивна Луна в козел? Има още 1* до ингреса, ама аз да се подготвя психически  :012:.
Веще, нали знаеш, че е индивидуално отчитането  :012:
при мен половината коза е в 4д, другата половина в 5д, където е юлв и като го настъпи пр Луна се събрахме с бившия съпруг, не, че сме се разделяли досега, но юридически бях скъсала уж с него, а сега ми надяна пак брачния хомот пръча, нали е слънчев козирог  :D

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #216 -: Юни 18, 2014, 01:52:51 pm »
Е аз имам само 2,44* от козела в 10 дом, а останалия козел е 11 дом и от 24,49* на козела ми е 12 дом. Та предполагам ще ме ошета яко изотзадзе, такова де - последните домове  :57:...


Може ли да се задейства козята Луна предварително? Щото забелязвам, че последните дни имам почти нулева толерантност към изцепките на приятели... Или това се дължи на овнешкия прогресивен Мерк  ???...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #217 -: Юни 18, 2014, 01:59:30 pm »
Може ли да се задейства козята Луна предварително? Щото забелязвам, че последните дни имам почти нулева толерантност към изцепките на приятели...
Да, нали я дели само градус от козата и 3 градуса от К11
и при мен малко преди да влезе в коза охладнях към приятелствата, нали имам Луна У11

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #218 -: Юни 18, 2014, 02:02:26 pm »
Да, нали я дели само градус от козата и 3 градуса от К11
и при мен малко преди да влезе в коза охладнях към приятелствата, нали имам Луна У11

Въйййй и кво - такава ли смрадла ще стана  :91:... И що така?!?!


А каква търпелива душица бях до сега, тююю...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #219 -: Юни 18, 2014, 02:16:15 pm »
Ами вчера срещам по улицата една клявка дето ми се пишеше за приятелка, ама спря изведнъж да ми говори. Защо спря - идея си нямам и до ден днешен. Та вчера като ме вижда и ми вика "Здрасти", аз я изгледах странно и и казах: И ся за къв чеп ме поздравяваш?!?. Тя ме пита: И защо не?, а аз: Ми защото е върло лицемерие твоето! и си отминах. Ай сиктир и бабините манджи  :57:...

Та така де... явно съм в час вече  :012:.


П.С. Ооооо и сега видях, че прогресивния Сатър е почти върху наталната Луна - няма и 1*... Ми така ще е тя...
« Последна редакция: Юни 18, 2014, 02:20:17 pm от Вещичка »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Happy58

  • Гост
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #220 -: Юни 18, 2014, 02:24:15 pm »
Вещичке, недей така .... на мен наталната ми Луна е в козирог ... :) - това твоето е в комбинация с марса сигурно :

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #221 -: Юни 18, 2014, 02:31:37 pm »
Хепи, не искам да обидя ничия козя Луна. Аз за моята си говоря, щото тука последните дни не мога да се позная  :012:.

Пустата ми рибешка идиотия дето все не казвам какво мисля директно, за да не обидя отсрещния, сега взе да изчезва като гледам. Джаста-праста и след мен потоп  :043:.

Принципно и прогресивното ми Слънце е в овен, както и прогресивният Мерк. Като добавим, че по натал Слънцето ми и Мерка са 1 дом, който мунданно е овнешки, та сега вече явно много засилих овнешките си качества  :57:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #222 -: Юни 18, 2014, 02:47:07 pm »
Вещер, закъсАла си го яко  :85: Можеш да си направиш нов профил - ЗЛОвещер   :19:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #223 -: Юни 18, 2014, 03:01:02 pm »
Най-много да ти поникне някой косъм по брадата и да си го скубеш или епилираш.Аз такка бях ;D ;D

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #224 -: Юни 18, 2014, 04:19:01 pm »
Аз като те чета  си достатъчно директна  :017:
Но козата може да те оперира малко откъм емоции :012:

Аааа директноста ми идва от водолейския Мерк на Ас-то и и тригоните към Уран и Сатурн, както и квадрата на Мерка с Марс по натал, но Нептун на МС винаги е омекотявал ударите. Тепърва се усещам, че започвам да ставам директна  :57:. Ако до сега съм ти се виждала такава, то отсега нататък да му мислят околните  :043: :043: :043:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн