Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220460 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #765 -: Март 27, 2015, 10:03:27 pm »
Ей тая последно се подвизаваше вкъщи
« Последна редакция: Март 27, 2015, 10:06:00 pm от Papy »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #766 -: Март 29, 2015, 05:03:47 pm »
Ето дата  на мъж :17.12.1976 г. , за номеролигичен прочит, ако Ви е интересно. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #767 -: Март 31, 2015, 09:18:05 pm »
На чисто интуитивно ниво усещам,че 31 число е натоварено с тежки енергии,не знам дали съм права.Хич не я обичам тази дата  :017:

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #768 -: Март 31, 2015, 09:21:20 pm »
На чисто интуитивно ниво усещам,че 31 число е натоварено с тежки енергии,не знам дали съм права.Хич не я обичам тази дата  :017:

е, чак пък тежки ... малко са объркани, ама ... то си има лек :) - важното е, как се изразяват и прилагат енергиите, дадени от числото, в контекста на цялата карта.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Номерология и енергия
« Отговор #769 -: Април 06, 2015, 08:13:50 pm »
Аз имам приятелка родена на 31-во число.Не е от най-леките характери  :57:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Номерология и енергия
« Отговор #770 -: Април 06, 2015, 08:18:56 pm »
Аз имам много 13ки. Каква е разликата м/у двете- В едните има превес на 3 а в другите на 1?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Номерология и енергия
« Отговор #771 -: Април 16, 2015, 08:57:02 am »
Голяма част от негативните преживявания в живота ми са свързани с числото 4 (самостоятелно или като част от дата - напр. 24). Знам, че не е случайно, но как да си го обясня ::) ?

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #772 -: Април 16, 2015, 08:59:16 am »
Голяма част от негативните преживявания в живота ми са свързани с числото 4 (самостоятелно или като част от дата - напр. 24). Знам, че не е случайно, но как да си го обясня ::) ?

моето обяснение е, че не се употребява правилно енергията на 4. Анализа на цялата дата ще даде повече информация - много е важно, къде се намира 4-ката.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Номерология и енергия
« Отговор #773 -: Април 16, 2015, 09:49:14 am »
Хепи, благодаря ти за отговора :)

Имаш ли идея как да я преработя тази 4?

Много дълго ще стане да пиша дати и години на определени събития, не искам да те занимавам. Но накратко - свързани са с болест, болница, загуба, смърт...
При мен липсва 4 в рождената конфигурация, а в момента съм в ЛГ 2.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #774 -: Април 16, 2015, 11:04:24 am »
Голяма част от негативните преживявания в живота ми са свързани с числото 4 (самостоятелно или като част от дата - напр. 24). Знам, че не е случайно, но как да си го обясня ::) ?
И при мен така ... сега последно на 13 бях в месец 9 и ден 4 ... много гаден ден  :lol_hitting:

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #775 -: Април 16, 2015, 12:29:49 pm »
Хепи, благодаря ти за отговора :)

Имаш ли идея как да я преработя тази 4?

Много дълго ще стане да пиша дати и години на определени събития, не искам да те занимавам. Но накратко - свързани са с болест, болница, загуба, смърт...
При мен липсва 4 в рождената конфигурация, а в момента съм в ЛГ 2.

те не са необходими събития ... само рожденната дата - и щом като 4 липсва, защо смяташ, че тя ти е виновна? :)
Това, което описваш ми прилича на някакъв житейски урок, който още учиш ... но ми трябва цялата карта - ако въобще си готова да чуеш това, което мога да кажа. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #776 -: Април 16, 2015, 01:08:30 pm »
Голяма част от негативните преживявания в живота ми са свързани с числото 4 (самостоятелно или като част от дата - напр. 24). Знам, че не е случайно, но как да си го обясня ::) ?
4 - Число на разума; универсална устойчивост и стабилност; духовно издигане, трудности, съграждане, физическа крехкост; своенравие и упоритост; социални реформатори
4 се свързва с Уран, а символично с разпъването на кръст, затова лична година 4 е трудна.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #777 -: Април 20, 2015, 01:57:42 pm »
За да не спамим темичката за Тарото, и по желание на Клер - малко, ама много малко, ценно инфо за хората, родени на 29 дата:

в минали животи вие сте били хората, които са се справяли с всички тежки и невъзможни задачи, притежавали сте много издържливост, сила, смелост и за вас думичката "невъзможно" не е съществувала. Сега, в този живот, вие продължавате да носите в себе си тази увереност, че ако дадеш всичко от себе си, ако натискаш, ако отстояваш позициите си, ще успееш да постигнеш целта. Да, но сега вече в датата има намесена 2 - цифрата на партньорството, на чувствителността, на зачитането. И тук се получава вашия проблем, с който трябва да се справите - да дадете възможност да другия/другите да имат право на избор - във всяка една сфера на живота. Докато отстоявате само собствените си виждания/мнения/желания/позиции, ще имате проблеми от всякакво естество и ще се чудите какво става (защото носите тази невероятна сила и увереност, че няма невъзможни неща). Когато успеете да дадете шанс на другите да направят избора за себе си, при вас тази сила и увереност започва да работи позитивно и нещата ви се подреждат.

Наблюдавала съм това проявление около себе си и бях изумена, колко точно работи (то като всички останали де :) ) и затова всеки път, когато имам възможност, се натискам да го споделя, защото 29 наистина носи много сила в себе си и е хубаво тя да бъде използвана по предназначение, а не за причиняване на неприятности на когото и да е.

Това естествено, е само част от характеристиката на 29, но струваща си да се сподели.

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Номерология и енергия
« Отговор #778 -: Април 21, 2015, 02:18:09 pm »
Моля Ви номеролози, кажете  11.05.2015 добра ли е за започване на работа ?

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #779 -: Април 21, 2015, 02:24:37 pm »
Моля Ви номеролози, кажете  11.05.2015 добра ли е за започване на работа ?

Не е еднозначно - то си зависи ти на коя дата си роден. Важното е, че имаш работа, която да започнеш. Хората обикновено питат, кога ще имат работа :)