Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 261628 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1905 -: Февруари 20, 2020, 05:35:57 am »
Тази малка гадинка,големи ядове носи. ;D

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1906 -: Февруари 20, 2020, 11:41:39 am »
Сложиха ми нов PC, обаче е голям зор, докато настроят всичко.
И в момента работя на 2- PC и лаптоп.
Като само от лаптома мога да разпечатвам и да пиша мейли...
Оказа се, че Плотa за вграждане на газовия котлон не става. А е купен още преди 6 месеца.
Сега ще издирвам фирмата, дали може да ми го смени, тъй като извода за тръбата е отдолу, а трябва да е отстрани...
Меркурий при мен транзитира в момента през 11д и е съвпад с наталния...

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1907 -: Февруари 23, 2020, 03:35:19 pm »
Аз пък се записах на курс, който започва точно на 17ти. Дадох съвсем малка сума капаро преди известно време, за да резервирам място, но цялата сума ще я платя на 17ти при започването когато и ще нося всички необходими документи за записване. В такъв случай би трябвало да не се смята, че започвам начинанието по ретроградие, а когато за пръв път съм се ангажирала по някакъв начин с фирмата (въпреки че официалните документи са си баш по ретроградно време  :( ) ? Надявам се да ми е на късмет и да нямам грижи!
Нямах проблем с документи и такива неща, но цяла седмица съм като изцеден парцал от умора покрай това и не знам дали ретро Меркурий е виновен, но всеки път свършвах последна от цялата група и то доста след другите. Меркурий ми еУ1, 10.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1908 -: Март 04, 2020, 05:36:56 pm »
С този ретро Меркурий наистина разни дребни крадци се разшаваха.

Някой е разбил гаража и е откраднал новия акумулатор от колата на баща ми  :o

Ретро Меркурий/У3 в 8 дом.
тр. Меркурий в 8 дом съвпад У1,2,4,11.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1909 -: Март 05, 2020, 11:31:11 am »
Докога ще е ретрограден този Меркурий и кога ще бъде следващия?
Откакто е тръгнал ретрограден, все се разболявам - най-напред от грип, после зъбите, сега пак някаква настинка. Вече изгубих надежда, че ще съм отново здрав.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1910 -: Март 05, 2020, 08:26:40 pm »
Докога ще е ретрограден този Меркурий и кога ще бъде следващия?
Откакто е тръгнал ретрограден, все се разболявам - най-напред от грип, после зъбите, сега пак някаква настинка. Вече изгубих надежда, че ще съм отново здрав.

Вземи малко витамини де, не чакай само на меркурий

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1911 -: Март 06, 2020, 09:53:56 am »
Докога ще е ретрограден този Меркурий и кога ще бъде следващия?
Откакто е тръгнал ретрограден, все се разболявам - най-напред от грип, после зъбите, сега пак някаква настинка. Вече изгубих надежда, че ще съм отново здрав.

Вземи малко витамини де, не чакай само на меркурий
Оооо аз взимам без спиране от месеци, при това в двойни дози, ама...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1912 -: Март 09, 2020, 09:51:52 am »
Утре Меркурий се обръща директен в опозиция на моите Марс и СЛВ. Меркурий управлява 9 и 11д. Някакви предположения или да не се фокусирам толкова върху такава бърза планета?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1913 -: Март 09, 2020, 08:58:57 pm »
Утре Меркурий се обръща директен в опозиция на моите Марс и СЛВ. Меркурий управлява 9 и 11д. Някакви предположения или да не се фокусирам толкова върху такава бърза планета?

Той фокуса вече е поставен от стационарно-директния Меркурий, преди 37 дни. Сега би трябвало да разбереш какво е узряло по темите/сферите на Марс, възли и стремежите, посоката, които са били съкратени през изминалите 23 дни, в следващите 3 месеца да се говори по тях, да ги материализираш. В периода не е изключен и компромис, за да се случат нещата, тук, но имай предвид, че може да е леко изопачена първоначалната идея заложена по активираните сфери.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1914 -: Март 09, 2020, 10:41:25 pm »
Благодаря ти, Рени. Има някои раздвижвания по домовете, управлявани от Марс точно през този период.
Но не ми допада съдбовността, която дава активираната нодална ос. Това означава, че какъвто и избор да направя, то той е предопределен. А действително се колебая.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1915 -: Март 10, 2020, 02:08:22 pm »
Yaya, е то така погледнато всичко е съдбовно.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1916 -: Март 16, 2020, 02:51:16 pm »
Аз пък се записах на курс, който започва точно на 17ти. Дадох съвсем малка сума капаро преди известно време, за да резервирам място, но цялата сума ще я платя на 17ти при започването когато и ще нося всички необходими документи за записване. В такъв случай би трябвало да не се смята, че започвам начинанието по ретроградие, а когато за пръв път съм се ангажирала по някакъв начин с фирмата (въпреки че официалните документи са си баш по ретроградно време  :( ) ? Надявам се да ми е на късмет и да нямам грижи!
Нямах проблем с документи и такива неща, но цяла седмица съм като изцеден парцал от умора покрай това и не знам дали ретро Меркурий е виновен, но всеки път свършвах последна от цялата група и то доста след другите. Меркурий ми еУ1, 10.

Явно ретро Меркурий оказа по– голям ефект от това. Не можах да си довърша курса – остана ми още една седмица, но го отложиха покрай коронавируса. Тъкмо си правех сметка края на март да съм с диплома и да започна веднага да си търся работа, но явно Божиите планове са други. Като не е писано, не става и това е.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1917 -: Март 16, 2020, 10:11:09 pm »
Не Божиите, а тази на една шепа хора, които се смятат за всемогъщи.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1918 -: Март 17, 2020, 07:26:01 am »
Сафо, директен ми е по прогресии и е У1,10.
Според мен ,ако курсът на който си се записала е шофьорски,няма да вземеш изпита от първия път.Ако е друг вид курс,някакво обучение,твърде вероятно е да има продължение,преподписване.
Ами значи работи...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1919 -: Юни 19, 2020, 08:57:17 am »
Вчера, в деня, в който меркурий стана ретро при мен имаше раздвижване по всякакви онлайн поръчки, комуникации за самолетни билети и пътувания и подобни. Прогресивния меркурий е ретро на 14 телец т.е. транзитния се обръща в секстил с него.
Frankly, my dear, I don't give a damn.