Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 267855 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #75 -: Юни 04, 2014, 02:42:13 pm »
Ini,
Всички,които имат акцент на Близнаци и Дева под различна форма в натала ,усещат по-силно тази фаза на Меркурий,така че не си въобразяваш. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #76 -: Юни 04, 2014, 02:44:19 pm »
Ini,
Всички,които имат акцент на Близнаци и Дева под различна форма в натала ,усещат по-силно тази фаза на Меркурий,така че не си въобразяваш. :)
Знам, просто си помислих, че е прекалено рано за пакости :)), това беше на 27,28 май някъде :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #77 -: Юни 04, 2014, 02:53:31 pm »
Ini,
Всички,които имат акцент на Близнаци и Дева под различна форма в натала ,усещат по-силно тази фаза на Меркурий,така че не си въобразяваш. :)
Аз имам Меркурий в 1 дом в близост до асц. той е и диспозитор на Луна и Венера ... усеща се и при мен - проблем и малоумно отлагане за уформянето на документи имам и последно решихме точно в петък на ретро Мерка да си оправя документацията, а сега се оказа, че трябва и влакове да гоня след това и ще има тичане напред - назад.  :57:

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #78 -: Юни 04, 2014, 03:00:16 pm »
Аз имам Меркурий в 1 дом в близост до асц. той е и диспозитор на Луна и Венера ... усеща се и при мен - проблем и малоумно отлагане за уформянето на документи имам и последно решихме точно в петък на ретро Мерка да си оправя документацията, а сега се оказа, че трябва и влакове да гоня след това и ще има тичане напред - назад.  :57:
Изобщо няма да ти е скучно!  :012: :012: Ти си втория човек днес, който казва,че документацията му е отпаднала за петък, много странно. :) Аз за сега само пътуване планувам за събота :)))

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #79 -: Юни 04, 2014, 03:03:24 pm »
То и моята документация трябва да се оправи, заради пътуване в чужбина ... Предполагам на ретро Меркурий ще си купя билет за връщане (вече имам за отиване) и няма да се очудя ако изненадващо цената скокне двойно до тогава ... ;D

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #80 -: Юни 04, 2014, 03:10:38 pm »
То и моята документация трябва да се оправи, заради пътуване в чужбина ... Предполагам на ретро Меркурий ще си купя билет за връщане (вече имам за отиване) и няма да се очудя ако изненадващо цената скокне двойно до тогава ... ;D
Варианти да искаш  :57:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #81 -: Юни 04, 2014, 03:58:28 pm »
Аз имам изпити в ретро фазата  :17: Но и имам някакви бегли спомени, че при ретро Меркурий в Рак, вместо да се объркват много нещата, май по-скоро помнех като слон, но скоро ще се разбере.  :012: :012: :012:

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #82 -: Юни 04, 2014, 05:38:11 pm »
ИИИ от по-рано...."обаждаме се да ви кажем , че техническа грешка е допусната във фактурата ви, да дойдете да ви я  сменим с нова, поправена" :))))

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #83 -: Юни 04, 2014, 05:44:14 pm »
А брат ми, решил да си продава колата и да си купува нова :012:
Та днес доста упорито му обясних,как не трябва да го прави и да изчака до средата на юли,а най добре до август :012:

Но,всеки си има глава на раменете,ако не ме послуша - ще ви разказвам :-X

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #84 -: Юни 04, 2014, 06:12:40 pm »
Тцъ тцъ тцъ, сега се прибирам от работа и седнах на рс и кво да видя - два имейла от едно забравено говедо (забравено поне от преди 7 години)  :D. "Как си мило? Пиши ми да разбера как си!"... Абе, гол охлюв такъв, па точно на тебе ли ще пиша  :85:. И се заврях в астрокома да видя аджеба къде смърди магарето, а то летящото било на К5  :57:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #85 -: Юни 04, 2014, 06:43:13 pm »
На мен ми е в 8 дом, много близо до Луната - не вярвам да дойде неочаквана вест за голямо наследство от неизвестен досега дядо милиардер. Но мен и милионер ще ме устрои, скромна съм.  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #86 -: Юни 04, 2014, 07:36:02 pm »
И се заврях в астрокома да видя аджеба къде смърди магарето, а то летящото било на К5  :57:...

И тука имаме текущите транзити, да не се разкарваш :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #87 -: Юни 04, 2014, 07:37:50 pm »
 :38:  тенкю, душата, ама да не мислиш, че знам къде са ми К-тата  :57:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #88 -: Юни 04, 2014, 07:38:10 pm »
Чувствителните към меркурий-как сте с коремите тия дни?

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #89 -: Юни 04, 2014, 07:53:01 pm »
Добре съм аз, нямам оплаквания. Като по принцип си е.  :29: