Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268563 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #165 -: Юни 10, 2014, 09:50:03 am »
Докато ви чета и се смея на шегичките на ретро Меркурия си мислех, че при мен няма проявления :) но и аз вече си имам - аутлука/мейла в офиса не работи днес .... :), а си нямам поддръжка, за да правим икономии ...

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #166 -: Юни 10, 2014, 12:38:36 pm »
Банално, обаче… един важен мейл се е изгубил по пътя, та днес си говорих наживо с човека да изгладим въпроса. Вторият е пристигнал без проблем.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #167 -: Юни 10, 2014, 12:56:07 pm »

Освен всичко останало за днес, преди малко се обади колежка да спра един анекс към договор, който аз вече бях пуснала за подпис по редицата. От контрагента били проруснали да добавят нещо в него....
Като капак, днес пристигна от Лондон друг договор, който ние мислихме за изгубен преди 2 месеца - с дата 27 януари... :08:
Е, толкова Меркурий не бях виждала накуп. Сега остава и колата ми да се развали...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #168 -: Юни 10, 2014, 01:02:35 pm »
Освен всичко останало за днес, преди малко се обади колежка да спра един анекс към договор, който аз вече бях пуснала за подпис по редицата. От контрагента били проруснали да добавят нещо в него....
Като капак, днес пристигна от Лондон друг договор, който ние мислихме за изгубен преди 2 месеца - с дата 27 януари... :08:
Е, толкова Меркурий не бях виждала накуп. Сега остава и колата ми да се развали...

като знам какво напрежение и стрес пораждат разни такива събития, направо ви съчувствам .... отстрани изглежда шегичка на мерка, ама иначе .....

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #169 -: Юни 10, 2014, 01:06:14 pm »
Има още време до довечера... :lol_hitting: :57:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #170 -: Юни 10, 2014, 01:19:57 pm »
Има още време до довечера... :lol_hitting: :57:

а, то ако става въпрос за време, до края на юни има ехеееее ..... :) - чак ми настръхва косата :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #171 -: Юни 10, 2014, 01:25:41 pm »
Що ли и аз се ограничих до довечера само  :D Пази Боже до края на юни. Значи, утре да не ходя в магазина на Том тейлър, че в събота си набелязах 4-5 нещица... Този ретро период явно ми влияе...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #172 -: Юни 10, 2014, 01:54:13 pm »
Що ли и аз се ограничих до довечера само  :D Пази Боже до края на юни. Значи, утре да не ходя в магазина на Том тейлър, че в събота си набелязах 4-5 нещица... Този ретро период явно ми влияе...

за теб не знам, ама аз съм оставила по-скъпите покупки за началото на юли - тогава вече ще се развихря - чакам от януари някъде :). Тук в периода между марс и мерка олекването на джоба беше за операцията, но юли смятам да си доставя удоволствие с нещо по-така вече :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #173 -: Юни 10, 2014, 02:20:36 pm »
При мен досега нямаше интернет, защото нямах пари да го платя, спряха ми го точно като започна ретрото,  сега го платих, но имам проблем с рутера, хахахаа. Поне да беше нещо оригинално и забавно, но не е !

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #174 -: Юни 10, 2014, 02:34:06 pm »
Типично по ретро Мерк вчера НОД антивирусната се бъгна. Сутринта ставам, правя си кафе и пускам компютъра и гледам НОД-а свети в червено - иска нов ъпдейт. Направих го и пак свети в червено, а като е червен, то рс няма защити. Звъня на админа по подръжка на компютрите на екса във фирмата му, че той ми прави този новия компютър и той: аааа споко, навсякъде е така. Ще се оправи до няколко часа. Следобеда вече всичко беше наред...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #175 -: Юни 10, 2014, 04:00:23 pm »
Аз пък на ретро мерк наблюдавам масовката-еми конфликтни ставате всички
Що така-единият написал, недонаписал, другият-чел, недочел, няма хармония
Трябва да видя в картата на форума меркурий мъжки ли е или женски

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #176 -: Юни 10, 2014, 04:01:26 pm »
Трябва да видя в картата на форума меркурий мъжки ли е или женски

След Слънцето върви, в същия знак, но не е ретрограден, нито изгорен. Обаче управлява АС в картата, би трябвало да сме подвластни на неговите фази.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #177 -: Юни 10, 2014, 04:02:26 pm »
Най-близък аспект, че не ми се търси?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #178 -: Юни 10, 2014, 04:03:59 pm »
Съвпад с Венера и Юпитер, но по-близо до Венера. В близнашкото стелиумище Меркурий върви най-отзаде. Мисля, че 28ия градус беше, улучихме съвпад с Бетелгейзе. Луната е в тригон към тях.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #179 -: Юни 10, 2014, 04:13:27 pm »
Лили, Мерка не е ли пред Слънцето

Нали логиката беше да поставим символично Слънцето на АС и да видим кои планети вървят преди него и кои след?

Според мен в тази карта би трябвало да е западен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui