Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268490 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #570 -: Февруари 05, 2015, 12:34:47 pm »
Този ретро Мерк ми е У4 и засяга Уран. Развали ми се колата, счупи ми се седалката на тоалетната, матрака, прокапа батерията в кухнята, появи се вирус в компютъра, който също беше преинсталиран в този период и не мога да изчистя проклетия вирус!!! Е, този път ретро Мерка се показа доста ясно!  :57:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #571 -: Февруари 05, 2015, 06:24:01 pm »
Тоя ретро скапан шибан Меркурий... :012:
В работата е пълен хаос, роднините по 9 дом пак взеха да дърпат дявола за опашката...до къде ли ще стигнем?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #572 -: Февруари 06, 2015, 03:25:24 pm »
Не издържах и изпуснах пара в отдела пред колежките  :012:

Сега каква храна им дадох за злословие, представям си как ще ме обсъждат, ахаха. Казах, че ми е писнало да ми прехвърлят чужди задължения и нека въпросните се изпълняват от по-неквалифициран и неопитен персонал. Аз да не съм някоя 20-годишна студентка на обучение - защо на такива трябва да им поемам досадните задължения, за да могат те да се обучават!? Ама тия селски момиченца наистина са прикрито нагли. Мен ще ме товарят с цялата бумащина - при все това, че съм наета по обява за преводач, за да може пиклата да се обучава на спокойствие. Аман!
същия край.

Момиченца, които в офиса говорят на МА!
Навремето имах две такива колежки от Г. Оряховица, тая е от същия край. Не може да говори правилно, договори ще пише.  :o

Да живеят полуграмотните натегачки - това го срещам масово в бг колективите.

Днес за малко минах през бившата работа, имах да вземам едни неща от там - същата скръб. Две неквалифицирани жени на позиции, неподходящи за тях.
Питах дали ще търсят нов човек за мястото на напусналия колега и ме излъга, че работят дистанционно с бившия вече колега, т.е. той продължава да им бъде консултант. После го питах на скайпа - пълна лъжа!  :012:

Мен също ме плюят пред стари наши клиенти, че нямам нужната квалификация, а после ме търсят за преводачески услуги /за които уж нямам нужния ценз!/. Тъпо неграмотно стадо.






« Последна редакция: Февруари 06, 2015, 04:17:02 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #573 -: Февруари 06, 2015, 04:39:54 pm »
Почвам да си мисля, че не просто циклиш, ами ти доставя някакво первезно удоволствие да им забелязваш простотията. Живей за яките неща, бе Лилии

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #574 -: Февруари 06, 2015, 04:43:59 pm »
Да, кефя се да мразя селски простачки.  :72:

И им правя преброяване - много са!  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #575 -: Февруари 06, 2015, 06:39:26 pm »
Почвам да си мисля, че не просто циклиш, ами ти доставя някакво первезно удоволствие да им забелязваш простотията. Живей за яките неща, бе Лилии
Нищо не осмисля живота на Лилито така, както добре оплютите колежки или хора изобщо  :012: Пълен хейтар  :012:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #576 -: Февруари 06, 2015, 07:32:02 pm »
Да, кефя се да мразя селски простачки.  :72:

И им правя преброяване - много са!  :043:

Лили, хвани Вещето да ти обясни за вселенските вибрации — колкото по мислиш за простаци и селяни, толкова по се появяват, все едно правиш експресна поръчка. Насочи си фокуса другаде: примерно, млади, готини, умни, желаещи да те из****т мъже. И след седмица да кажеш дали работи :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #577 -: Февруари 06, 2015, 07:32:47 pm »
Оооо, Рептиле, ще пробвам!  :012: :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #578 -: Февруари 06, 2015, 07:39:49 pm »
Лили, хвани Вещето да ти обясни за вселенските вибрации — колкото по мислиш за простаци и селяни, толкова по се появяват, все едно правиш експресна поръчка.

Не зависи от фокуса на мисълта, Рептиле. Просто тук има особено голяма концентрация на простотия на квадратен километър. Ти остави глобалните мащаби, а колко простотия на квадратен метър съм принудена да изтърпявам в продължение на повече от 20 години!  :D :D :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #579 -: Февруари 06, 2015, 07:40:55 pm »
Нищо не осмисля живота на Лилито така, както добре оплютите колежки или хора изобщо  :012: Пълен хейтар  :012:

Така е! :72:

Ти къде виждаш хора сред полуграмотна селска сган?  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #580 -: Февруари 06, 2015, 07:53:36 pm »
Лиле, в София се събират всякакви — ама всякакви. И хубави, и безобразни. Примерно аз забелязвам, ако попадащите в шести дом (щях да кажа "обслужващ персонал", ама се сдържах) ми говорят на "ти". Прави ми много кофти впечатление. И все пак, неочаквано за мен, точно някакво момиче от провинцията се държа най-културно от всички. Просто приеми, че простаците преобладават, приеми го за норма, не се впечатлявай (това го казвам малко гузно, понеже сам не успявам съвсем) и когато видиш изключение — радвай му се, усмихни се, поощри го. Просто свали очилата, през които най-добре се виждат простаците. Усмихвай се и на тях, заради себе си. А после ги режи като кисели краставици, щом се налага.

Две думи за ретро Мерк, че го обърнахме на искрено и лично — два важни сайта спряха да работят баш когато са ми най-нужни. Понеделник ще ходя сам да свърша работата в обедната почивка и плюя в пазва системите за плащания да са измислени добре.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #581 -: Февруари 06, 2015, 07:56:08 pm »
Но знаете ли какво най-много ме забавлява, ама наистина много!?

Ако същото оплюване се чуе от устите на Вещето, никой няма да реагира, а и дори ще аплодират. И ще събере безброй лайкове.  :29:

ПП. Веще, не е нищо лично към теб /!!!/, просто констатирам толкова очевидни факти.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #582 -: Февруари 06, 2015, 08:01:36 pm »
При Вещето винаги има нещо за хилене — нещо казала, нещо станало… все го поднася така, че човек да се попикае от смях :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #583 -: Февруари 06, 2015, 08:03:35 pm »
Да, нейното чувство за хумор е по-пиперливо, а моето предизвиква усещане за малоценност  :012:
/не го правя преднамерено, просто се обаждат разни проекцийки у хората/
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #584 -: Февруари 06, 2015, 08:11:22 pm »
Така е! :72:

Ти къде виждаш хора сред полуграмотна селска сган?  :012:
Ами ти за животни ли ги имаш?! Ако е така, какво правиш ти сред тях?! Не е въпроса какво мислиш за тях, а как разрешаваш собственото си недоволство. Лекуваш се с мрънкане във форума и предаваш на нас негативите си и ти олеква. Затова го правиш. Ти не искаш съвети , както си твърдяла, искаш само да предадеш на някой насъбралата се отрицателна енергия. Абсолютно всеки , който ти прочете поста, на подсъзнателно ниво възприема. Закона на привличането гласи, че какъвто си ти, такива са хората около теб. Ако не ти харесват , значи не си на прав път. Също съм от Варна, също се возя в градския транспорт и няма и няма такива хора, каквито описваш. Винаги има чисти , вежливи и усмихнати хора. Много , много , много мрънкаш и много грозно се изказваш за други хора. Гледаш ги от високо, преценяваш ги несправедливо. Уж се имаш за интелигентен човек. Никой друг не мрънка толкова във форума. Смятай. Аз не казвам нищо ново, познато ти е нали?!  :)