Автор Тема: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.  (Прочетена 53101 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #120 -: Април 15, 2014, 03:10:33 pm »
ЛЗ при теб попада в 4д като квадратира Луната У1 в 7д, така че се отнася за теб и може да пострадат отношенията ти с близка жена от семейството.
При майка ти ЛЗ е в хармоничен аспект с Марс У3 в 5д, така че няма да се кара с децата си, а това че попада в 8д може да показва приключване на дълг, Венера също се свързва с парите, при нея е У4, така че може да е свързано с недвижима собственост, със завещание, с оправянето на документи около жилище
 важното е вие да сте живи и здрави, но при всички положения в близките месеци ще узнае за смъртта на някой неин познат

акрукс, благодаря ти за пояснението, но тя вече е в болницата от вчера, затова се притесних така - уж за изследвания, ама знам ли. А и всичко друго, което си описала не е на линия - то е оправено, затова така си мисля лошото. Транзитния Юпитер е в 6-я й дом, дано да даде едно рамо :) - само да не раздуе проблема.

Happy58

  • Гост
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #121 -: Април 15, 2014, 03:20:48 pm »
Пуснах и на брат ми картата - ЛЗ прави точен тригон с Луната и точен секстил с У8, който е Венерка. Това вече ми вдъхва успокоение. Предполагам, че ако беше нещо с маман, трябваше и при него да излезе.

Е, ЛЗ е точно Асц му, ама това мисля, че си е за него.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #122 -: Април 15, 2014, 03:22:58 pm »
акрукс, благодаря ти за пояснението, но тя вече е в болницата от вчера, затова се притесних така - уж за изследвания, ама знам ли
Няма защо да се притесняваш, след две седмици СЗ в тригон с нейното Слънце ще я зареди с енергия и ще живне
Писах в по-преден коментар, че ЛЗ в аспект с Венера предполага изолация, налагане на ограничения по отношение на храненето, а това че попада в неин 8д ще е свързано по един или друг начин с финанси, с оправяне на документи- гледам има Сатурн в 6д, склонна е към хронични заболявания, в тази връзка може да има изменения на пенсията например- ЛЗ е в хармоничен аспект с нейния Меркурий У8, свързан с официалните документи
« Последна редакция: Април 15, 2014, 03:39:40 pm от akruks »

Happy58

  • Гост
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #123 -: Април 15, 2014, 03:35:30 pm »
Няма защо да се притесняваш, след две седмици СЗ в тригон с нейното Слънце ще я зареди с енергия и ще живне
Писах в по-преден коментар, че ЛЗ в аспект с Венера предполага изолация, налагане на ограничения по отношение на храненето

а, това е обнадеждаващо, благодаря :)

сега ще проверя коментара.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #124 -: Април 15, 2014, 04:17:07 pm »
а, това е обнадеждаващо, благодаря :)

сега ще проверя коментара.
прочети и допълнението към предишния ми коментар, че писах по-късно още

Happy58

  • Гост
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #125 -: Април 15, 2014, 04:27:43 pm »
прочети и допълнението към предишния ми коментар, че писах по-късно още

това с пенсията ще ме устрои идеално :) - дори да 0,005% :) - само да се отчете затъмнението :)
А за Сатурн - цял живот е болна и по болници. Не е за говорене съвсем.

тенкю :)

Happy58

  • Гост
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #126 -: Април 16, 2014, 10:00:34 am »
ЛЗ при теб попада в 4д като квадратира Луната У1 в 7д, така че се отнася за теб и може да пострадат отношенията ти с близка жена от семейството.


ЛЗ се отчете по подобаващ неприятен начин и по двата параграфа - и към У1 и към Луна :) Предполагам, факта, че наталната Луна е в Козирог, помогна нещата все пак да се стабилизират, колкото и неприятни да са.

Жена от семейството - Каръл Рашман включва и дъщеря - при мен беше племенницата, която вече е 18г и си е жена. Сервира ми нещо, което промени планове (квадратура) по не особено приятен начин.

това като ОВ на вчерашното обсъждане.

Приятен ден на всички :)

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #127 -: Април 16, 2014, 10:07:08 am »
При мен СЗ ще е в съвпад с Венера и Хирон в 12 дом. Венера в Телец е У6 и в момента е добре аспектирана от транзитен Юпитер и Плутон. Освен това СЗ ще е в секстил с Меркурий в 10 дом. Меркурий е У5 и У1.
Прочетох за изолацията, която носело ЛЗ върху Венера, при СЗ важи ли същото? Някакво задълбочаване на здравословни проблеми дали мога да очаквам, че нещо напоследък имам проблеми с червата?
Serve, love, give

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #128 -: Април 16, 2014, 11:13:18 am »
При мен СЗ ще е в съвпад с Венера и Хирон в 12 дом. Венера в Телец е У6 и в момента е добре аспектирана от транзитен Юпитер и Плутон. Освен това СЗ ще е в секстил с Меркурий в 10 дом. Меркурий е У5 и У1.
Прочетох за изолацията, която носело ЛЗ върху Венера, при СЗ важи ли същото? Някакво задълбочаване на здравословни проблеми дали мога да очаквам, че нещо напоследък имам проблеми с червата?
Не, не важи същото- тук съвпадът с Венера може да ти донесе нова тайна любовна връзка или да се запознаеш с бъдещия си партньор на работното място, включващо болници или институции в служба на другите,  да полагаш доброволен труд в полза на обществото, да имаш романтични преживявания с хора, с които си духовно свързана- каквото и да започне в следващите месеци ще е с кармичен характер, а ако имаш нужда от усамотение, за да размишляваш ще е по твое желание, а не принудително

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #129 -: Април 16, 2014, 12:28:33 pm »
Благодаря,  akruks! :-*
Тайна любов, викаш. Ще я видим тая работа. ;)
Serve, love, give

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #130 -: Април 16, 2014, 01:47:41 pm »
Благодаря,  akruks! :-*
Тайна любов, викаш. Ще я видим тая работа. ;)
Лове ми,на какъв градус е венерата ти?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #131 -: Април 16, 2014, 03:53:17 pm »
Здравейте!Нова съм във форума,но се радвам,че намерих това място и имам възможността да съм сред вас.Темата е за затъмненията,а при мен ЛЗ попада точно върху нат.Уран и  опозиция на  Марс.Всичко това се случва на 1-2*по оста МЦ/ДЦ.За сега няма събитийност,но има време да се прояви. :)

Здравей  :)

На Новолуние ли си родена и Слънце в Скорпион или Стрелец,Liliq  ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #132 -: Април 16, 2014, 04:15:47 pm »
Лове ми,на какъв градус е венерата ти?

На 12 гр ми е Венерката, на 10 гр е Хирон.
Serve, love, give

Liliq

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #133 -: Април 16, 2014, 05:42:11 pm »
Здравей  :)

На Новолуние ли си родена и Слънце в Скорпион или Стрелец,Liliq  ?!?
Слънцето ми е в Скорпион,а съм родена 4 дни преди новолуние. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #134 -: Април 16, 2014, 07:54:36 pm »
Liliq,Лунното затъмнение би трябвало при теб да е началото на края в даден вид взаимоотношения ;резултат от среща /ситуация ,но с минал характер,касаещи финанси;ще "сменяш платната" -ако досега си била насочила енергията в една определена област,сега отиваш в нейната противоположност.
Приемам ,че Луната ти е във Везни и възли около АСЦ в кардинални знаци ,ако е така ,тогава  всяко затъмнение в кардинални градуси ,поне още 4-5 години ще докосва кардиналните точки в натала ти и съответно ,ще завършва или започва процеси/кризи.Ако ти е интересно може да наблюдаваш тази цикличност на същите и да си "начертаеш" цели,идеи... :)

Извинявай ,извън темата -предпочиташ ли марковите дрехи ,козметика и по -изчистен стил ,но пък младежки ; ти ли си прикрито закачлива или теб те закачат ?!? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“