Автор Тема: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.  (Прочетена 53128 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #135 -: Април 16, 2014, 09:17:59 pm »
Това затъмнения ми засяга овчия Сатурн (У6, У7 и У8) :(((((.
Да, приключих нещо, с което съм се занимавала почти 20г. Просто, в понеделник хлопнах вратата и отворих нова, която, засега, ми е мътна и мааалко стресираща-друг тип комуникации и отношения, а и подчинено положение. :(

п.п.Не знаех, че има затъмнение, но очевидно, освенвсичко друго и гносисът ми страда. Недомислям малко нещата в последните дни и съм меланхолична.

п.п.п.Братвчедка ми, за която писах преди време, почина на 2 април. (Слънце във везни)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #136 -: Април 16, 2014, 10:03:49 pm »
Съжалявам, Уран :(

Liliq

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #137 -: Април 17, 2014, 07:46:40 pm »
Liliq,Лунното затъмнение би трябвало при теб да е началото на края в даден вид взаимоотношения ;резултат от среща /ситуация ,но с минал характер,касаещи финанси;ще "сменяш платната" -ако досега си била насочила енергията в една определена област,сега отиваш в нейната противоположност.
Приемам ,че Луната ти е във Везни и възли около АСЦ в кардинални знаци ,ако е така ,тогава  всяко затъмнение в кардинални градуси ,поне още 4-5 години ще докосва кардиналните точки в натала ти и съответно ,ще завършва или започва процеси/кризи.Ако ти е интересно може да наблюдаваш тази цикличност на същите и да си "начертаеш" цели,идеи... :)

Извинявай ,извън темата -предпочиташ ли марковите дрехи ,козметика и по -изчистен стил ,но пък младежки ; ти ли си прикрито закачлива или теб те закачат ?!? :)
Благодаря ,Рени!След,твоят коментар мога да кажа,че усещам действието на ЛЗ ,но не предполагах,че точно то е причина да се чувствам така,може би,защото очаквах конкретни събития.... !В натала Уран -У2,оттам е влиянието върху финансите,но от къде съдиш за това,че е в резултат на събитие,но с минал характер?!?
 Луната наистина ми е в Везни  и възли  в нулевия градус около Асц в кардинални знаци.Ще  се възползвам от предложение то  ти и ще опитам да проследя действията на затъмненията за напред.
Относно въпроса -не съм фен на марковите дрехи ,но държа да бъдат качествени,козметиката също.Вярно е,че предпочитам по-изчистен  стил,а за закачките не съм сигурна,има го и от двете по малко,но много точно си определила "прикрито закачлива". :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12596
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #138 -: Април 17, 2014, 09:40:54 pm »
Благодаря ,Рени!След,твоят коментар мога да кажа,че усещам действието на ЛЗ ,но не предполагах,че точно то е причина да се чувствам така,може би,защото очаквах конкретни събития.... !В натала Уран -У2,оттам е влиянието върху финансите,но от къде съдиш за това,че е в резултат на събитие,но с минал характер?!?
 Луната наистина ми е в Везни  и възли  в нулевия градус около Асц в кардинални знаци.Ще  се възползвам от предложение то  ти и ще опитам да проследя действията на затъмненията за напред.
Относно въпроса -не съм фен на марковите дрехи ,но държа да бъдат качествени,козметиката също.Вярно е,че предпочитам по-изчистен  стил,а за закачките не съм сигурна,има го и от двете по малко,но много точно си определила "прикрито закачлива". :012:

Цитат
че е в резултат на събитие,но с минал характер

Защото при теб ,винаги всяка стъпка ,всеки ход ще се "съобразяват" с нещо от миналото,това са ти "написали" звездите . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #139 -: Април 21, 2014, 02:32:50 pm »
15 април лунно затъмнение на 25гр.везни



В 3дом,като образува опозиция с Венера,секстил с нат. и пр. Уран,тригон Марс,куинконс пр.Венера и квадрат пр.Уран.Имам някои недоразумения с близки,надявам се това затъмнение да ми помогне да си реша проблемите в тази сфера. :93:

Има вероятност да е свързано с преместване. :72:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #140 -: Април 25, 2014, 07:53:17 am »
29 април слънчево затъмнение на 8гр.телец

Слънчевото затъмнение при мен е в 9дом.Образува опозиция със съвпада Луна/Плутон,тригон Нептун/тригон пр.Нептун и опозиция с пр./дир.3дом.Нямам планове за деветодомни дейности,но ще видим все пак.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #141 -: Април 25, 2014, 08:12:58 am »
Да, приключих нещо, с което съм се занимавала почти 20г. Просто, в понеделник хлопнах вратата и отворих нова

Браво, Уранче! От много отдавна ти беше време!!! :-*
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #142 -: Април 25, 2014, 08:23:23 am »
Лунно затъмнение ми беше върху Меркурий, Слънчевото е точно върху Марс, все са по 5-11 дом. Дотук много работа по организация на публични събития у нас и в чужбина, а синът пътува ли пътува по екскурзии и зелени училища баш в окото на наводненията.
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13599
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #143 -: Април 25, 2014, 02:33:48 pm »
Слънчевото затъмнение при мен е в 9дом.Образува опозиция със съвпада Луна/Плутон,тригон Нептун/тригон пр.Нептун и опозиция с пр./дир.3дом.Нямам планове за деветодомни дейности,но ще видим все пак.
Нептун е свързан с изкуствата, с фотография, кино, също с морето- може да пътешестваш до някой островна държава непланувано и да направиш много снимки  :29:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #144 -: Април 25, 2014, 02:36:23 pm »
Благодаря за включването,akruks!Звучи страхотно! :cheer:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #145 -: Април 25, 2014, 10:22:37 pm »
Погледнах картата на затъмнението на 8 откомври тази година и направо се одзъбих. Попада във "вълшебните" градуси на натала ми - т.е точно там, от където всички може да се аспектира.  :85: :85: :85: Ще имам квадрат нат Луна ( 4 гр), квадрат Слънце, ама много разкрачен, не става за затъмнение, квадрат Меркурий, тригон Юпитер (2 гр), тригони с Марс и Венера по 4 градуса. Негативното или позтивното ще наделее тук?  :012:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #146 -: Април 25, 2014, 10:59:23 pm »
Акрукс,а при мен как ще е?

Попада в 10ти,съвпад с венера У4-11,тригон юпитер .

Всичко останало го виждате.
Ад под небето,квадрати опозиции....

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #147 -: Април 25, 2014, 11:36:31 pm »
Иначе по темата - при мен в 11-ти, точен тригон марс и тригон нептун ( и двата управляват 10-ти), опозиция плутон У5... освен да очаквам по тригона отнякъде да ми изкочи щастието с networking-А  :012:, за предпочитане пред плутонови драми ...
 
« Последна редакция: Април 26, 2014, 01:37:07 am от wind »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #148 -: Април 25, 2014, 11:51:33 pm »
По остта 2-8 дом в опозиция с нат. Плутон в 8-ми - очертава се да спечеля добри пари, освен че си избивам инвестицията, която направих преди няколко месеца.


Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #149 -: Април 25, 2014, 11:53:41 pm »
По остта 2-8 дом в опозиция с нат. Плутон в 8-ми - очертава се да спечеля добри пари, освен че си избивам инвестицията, която направих преди няколко месеца.



Браво, овладял си спекулациите  :012: :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name