Автор Тема: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.  (Прочетена 53103 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #60 -: Април 01, 2014, 01:21:39 pm »
Предстоящото лунно затъмнение ми акцентира темата на възлите по оста 5/11 дом, но близо до ЮЛВ е разположена и Венера. Ако действа в близките няколко месеца, не е изключено да започна взаимодействие по нов професионален проект (с елемент на креативност) в екип с друг човек, той ще е нов за фирмата и се предполага, че трябва да му асистирам. Но всичко това засега остава в сферата на пожеланията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #61 -: Април 01, 2014, 01:23:48 pm »
Предстоящото лунно затъмнение ми акцентира темата на възлите по оста 5/11 дом, но близо до ЮЛВ е разположена и Венера. Ако действа в близките няколко месеца, не е изключено да започна взаимодействие по нов професионален проект (с елемент на креативност) в екип с друг човек, той ще е нов за фирмата и се предполага, че трябва да му асистирам. Но всичко това засега остава в сферата на пожеланията.

ЮЛВ с натална венера в 5 дом - по натал? - а знака?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #62 -: Април 01, 2014, 01:30:55 pm »
Предстоящото лунно затъмнение ми акцентира темата на възлите по оста 5/11 дом, но близо до ЮЛВ е разположена и Венера. Ако действа в близките няколко месеца, не е изключено да започна взаимодействие по нов професионален проект (с елемент на креативност) в екип с друг човек, той ще е нов за фирмата и се предполага, че трябва да му асистирам. Но всичко това засега остава в сферата на пожеланията.
чакай сега, Лунното затъмнение е един вид Пълнолуние, а при него, както и всяка лунация се гледа Луната къде попада и какво аспектира- през април Пълнолунието ще е с Луна във везни, а при теб доколкото помня Венера е овен, значи ЛЗ ще е в съвпад със СЛВ в 11д и опозиция на Венера в 5д, остава да погледнеш и кой дом управлява Венера, за да се навържат нещата

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #63 -: Април 01, 2014, 01:44:07 pm »
Венера управлява 7 и 11 дом, в 21 гр. 46 мин. Овен се намира - затъмнението ще е на няколко градуса от нея, но ми е в съвпад с нодалната ос.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #64 -: Април 01, 2014, 01:56:20 pm »
Венера управлява 7 и 11 дом, в 21 гр. 46 мин. Овен се намира - затъмнението ще е на няколко градуса от нея, но ми е в съвпад с нодалната ос.
  ЛЗ няма да е до нея, а срещу нея!
ще приключиш партньорство, приятелства, които не са важни за теб, а също може да финализираш проект
може наличните пари да бъдат изчерпани докрай, да напълнееш от прекаляване с калорична храна или да получиш обрив от много хапване на сладко

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #65 -: Април 01, 2014, 02:05:12 pm »
Като цяло последните няколко години при мен бяха все на вълна финализиране... то не остана нищо нефинализирано дотук.

Е, поне напълняване от прекаляване със сладко не ме заплашва - сладко не ям, вместо захар - мед и фруктоза, в ограничени количества.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #66 -: Април 01, 2014, 02:28:47 pm »
Akruks, можеш ли да дадеш някаква насока за лунно затъмнение върху натален АЦ? Единствения съвсем близък аспект, освен съвпада с АЦ, е секстил към натален Сатурн.

Не ги харесвам лунните затъмнения, голямо натовареност носят и обикновено, все са с тенденции към приключване. Искам нов старт, нови начинания, дотегна ми от тази БЕЗ и НЕ -събитийност през последните няколко години!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #67 -: Април 01, 2014, 02:41:08 pm »
Mayflower,набави си по някакъв начин "огънче" /искра и тутакси ще стартираш .  :)

Не е лошо от време на време да си в "затъмнение" ,знаеш ли колко неща се виждат в тъмното?!?  )))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #68 -: Април 01, 2014, 03:00:23 pm »
Mayflower,набави си по някакъв начин "огънче" /искра и тутакси ще стартираш .  :)

Не е лошо от време на време да си в "затъмнение" ,знаеш ли колко неща се виждат в тъмното?!?  )))

Явно аз не съм в състояние да виждам в тъмнината :)

През ноември 2013 слънчевото затъмнение беше срещу натално Слънце, взеха му огънчето тогава! Че и Сатурн се беше озъбил срещу него, как да поддържам пламъците буйни и горящи?! Засега съм по-скоро в ледове, неподвижна и скована, ще видим по-нататък.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #69 -: Април 01, 2014, 03:38:22 pm »
Когато лунация попада на върха на даден дом, действието по делата на този дом е засилено. Щом е на АСц значи е в опозиция с ДСЦ и ще покаже кулминацията, завършека на дадени отношения- например имала си предложение от някой и сега ще вземеш решение.
При мен ще е на прогресивен АСЦ, но откъм 12д  :017:

Благодаря!

При мен също съвпада е откъм 12-ти дом, но е само градус и няколко минути от К1, като дам и толеранс за малко по-ранен час на раждане, точно върху АЦ попада.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #70 -: Април 01, 2014, 04:56:00 pm »
Явно аз не съм в състояние да виждам в тъмнината :)

През ноември 2013 слънчевото затъмнение беше срещу натално Слънце, взеха му огънчето тогава! Че и Сатурн се беше озъбил срещу него, как да поддържам пламъците буйни и горящи?! Засега съм по-скоро в ледове, неподвижна и скована, ще видим по-нататък.

Като начало започни с оранжево,после с малко смях ,продължи с червено ,докато стигнеш до някой Стрелец ,близо до море,река ... :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #71 -: Април 02, 2014, 12:10:20 am »
Явно аз не съм в състояние да виждам в тъмнината :)

През ноември 2013 слънчевото затъмнение беше срещу натално Слънце, взеха му огънчето тогава! Че и Сатурн се беше озъбил срещу него, как да поддържам пламъците буйни и горящи?! Засега съм по-скоро в ледове, неподвижна и скована, ще видим по-нататък.
Подобен ефект почувствах и аз, но може би това беше най - вече от Сатурн ...  :72:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #72 -: Април 11, 2014, 09:55:03 am »
15 април лунно затъмнение на 25гр.везни

В 3дом,като образува опозиция с Венера,секстил с нат. и пр. Уран,тригон Марс,куинконс пр.Венера и квадрат пр.Уран.Имам някои недоразумения с близки,надявам се това затъмнение да ми помогне да си реша проблемите в тази сфера. :93:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #73 -: Април 11, 2014, 10:31:21 am »
В 3дом,като образува опозиция с Венера,секстил с нат. и пр. Уран,тригон Марс,куинконс пр.Венера и квадрат пр.Уран.Имам някои недоразумения с близки,надявам се това затъмнение да ми помогне да си реша проблемите в тази сфера. :93:

и аспекти с прогресивните планети ли се гледат? ....  ??? ???

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #74 -: Април 11, 2014, 10:50:07 am »
оказа се , че ще пътувам и точно на затъмнението ще съм доста далеч от мястото, където живея.
на мястото, на което ще го посрещна ли да гледам как ще ми е синастрията? и от къде мога да видя в колко часа се пада там?