Автор Тема: Спортни хорари  (Прочетена 67178 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #360 -: Юли 12, 2021, 01:27:09 am »
Отдавна не бях гледала спортни карти, та съм загубила форма, но все пак да се отчета  :) Приятно четене!
 https://victoryastro.blogspot.com/2021/07/2020.html

Защо си изтри прогнозата ? Да не вземе някой да си каже, че не познаваш ? А астрологът все пак си е една врачка и неговото основно качество е да познава.  :D
Запази си сарказма (и злобата) за себе си! Не съм си изтрила прогнозата, редактирала съм единствено няколко правописни грешки и съм добавила, че от значение е точното време на започване на мача, тъй като понякога започва след церемонията по закриване, а не точно в обявеното време, което променя картата, а с това и тълкуването.
Прогнозата съм написала тук много преди да я публикувам в блогър, ето чети:
Акрукс, заради Слънце на к7 ли? Аз мисля, че мачът ще има продължение, Англия е представена от Сатурн, на трон, тя ще победи.
не е заради Слънцето на К7, гледам много други неща- Сатурн У1 в 1д ретро описва, че отборът, представен от тази планета е затруднен, макар да е на трон по знак и щастливата точка Парс Фортуна да е там, но Сатурн е в напрегнат аспект с МС и неговия у-л Марс, докато Луната У1 за отсрещния отбор отива към съвпад с Венера в техен 1-ви дом, която е у-л на МС за тях, затова написах, че отборът, който е по 7д ще вземе трофея и според мен това е Италия. Освен това Луната У1 за тях ще извърши хармоничен аспект със СЛВ в техен 10д. Луната У1 във взаимна рецепция по управление със Слънце съУ1 на техния АС - ще са в добра кондиция, ще се представят забележително.
Продължения има когато АС и ДС са във фиксиран знак, а осите са в кардинални знаци, значи ще приключи в редовното време. Каква ще е играта и дали ще има много голове показват 5-тите домове, в случая 5д е празен, Меркурий У5 е на косъм да напусне Близнаци, което означава, че няма да има много голове, играта ще е предпазлива и за двете страни- другия 5д се управлява от ретро Юпитер в Риби в 1д на противника, италианците ще водят играта на терена на противника

Италия спечели ли? Спечели! Не съм познала само, че ще има продължение, но купата кой ще вземе познах/ме

Италия ще спечели Euro 2020.
астрологично  ::)
Да, астрологично и на мен така ми се струва, Италия като назована първа в двубоя е по 7д. , а Англия е домакин по 1д.
Италия ще грабне трофея

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #361 -: Юли 12, 2021, 01:40:42 am »
Италия (Козирог) - Англия (Рак)

По-вероятна победа за Англия.

Италия ще спечели Euro 2020.
астрологично  ::)
Да, астрологично и на мен така ми се струва, Италия като назована първа в двубоя е по 7д. , а Англия е домакин по 1д.
Италия ще грабне трофея

 :P

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #362 -: Юли 12, 2021, 02:40:21 am »
  Явно ти е много важно, да си познала на всяка цена, винаги и по всяко време.
Важно ми е да не ме уличават в нещо, което не съм извършила- в случая не съм си изтрила публикацията.

А на теб май ти е много важно да се заяждаш, като остана без терен за подобни изяви, че нали те натириха от бегемамата :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Спортни хорари
« Отговор #363 -: Юли 12, 2021, 08:38:43 am »
Как може да ти е важно и да имаш претенции за нещо, което самата ти не спазваш ?! Пишеш небивалици. С този си коментар. Аз отчетох факт, видяното. След като отворих линка втори път - липсващо съдържание. Друг път първо си прегледай и редактирай самия текст, премисли преди да ни го предоставяш във форума. Да не стане пак - тука има - тука нема.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Спортни хорари
« Отговор #364 -: Юли 12, 2021, 09:54:25 am »
Кокошки ,само Филип Филипов винаги познава и е прав, ако не сте разбрали  :D А сега спрете да си скубите трътките ,ако познавахте винаги ,щяхте да сте неастроложки  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #365 -: Юли 12, 2021, 01:29:36 pm »
Как може да ти е важно и да имаш претенции за нещо, което самата ти не спазваш ?! Пишеш небивалици. С този си коментар. Аз отчетох факт, видяното. След като отворих линка втори път - липсващо съдържание. Друг път първо си прегледай и редактирай самия текст, премисли преди да ни го предоставяш във форума. Да не стане пак - тука има - тука нема.
Извинявай, че ти причиних емоционален дискомфорт с това, но нямаше откъде да зная, че докато редактирам не се вижда публикацията! Хубаво е някой, когато е критичен към другите да обърне внимание първо на себе си, че колко публикации затри тук, както и в хубавия си предишен сайт...  Дето има една приказка "Хубаво мляко дава, но накрая пикае във ведрото"

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Спортни хорари
« Отговор #366 -: Юли 12, 2021, 02:18:21 pm »
Ето колежката каке излязла от положение- хубаво, ако беше вярно усещането ѝ, ама понеже не е- постът е ироничен.
Няма лошо, де, така умело да го правиш.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Спортни хорари
« Отговор #367 -: Юли 12, 2021, 02:31:01 pm »
Ако винаги можеха де се предвидят резултатите, астролозите щяха да са милионери от еврофутбол и други спортни залози без да им се налага да правят консултации, семинари и прочие препитания  ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #368 -: Юли 12, 2021, 02:45:35 pm »
Ето колежката как е излязла от положение- хубаво, ако беше вярно усещането ѝ, ама понеже не е- постът е ироничен.
Няма лошо, де, така умело да го правиш.
Тя не е публикувала астрологична прогноза, само е написала " Имам усещането, че Англия ще е новият европейски шампион по футбол"   :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Спортни хорари
« Отговор #369 -: Юли 12, 2021, 09:42:27 pm »
На жив червей кълве ,но може и от запъртък да разбира :D

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Спортни хорари
« Отговор #370 -: Юли 13, 2021, 12:16:05 am »
Астрологията е велика наука!

Например, Уилям Ган е ползвал астрология и е бил един от най-добрите на борсовите пазари.


"Милионерите не използват астрология, милиардерите го правят!"

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Спортни хорари
« Отговор #371 -: Юли 13, 2021, 06:57:24 am »
Качеството, талантът в някаква област, винаги е в по-малко процентно съотношение сравнен с броя занимаващи се с някаква дейност.
Затова такива като Ган са по-скоро единици. А и трябва да ти е "писано" да печелиш от талантите си. 
Някои им писано да ровят за червейчета, други да направляват по някакъв начин еволюцията на човечеството.
« Последна редакция: Юли 13, 2021, 07:26:45 am от starinthenightsky »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Спортни хорари
« Отговор #372 -: Юли 13, 2021, 10:02:34 am »
Астрологията е велика наука!

Например, Уилям Ган е ползвал астрология и е бил един от най-добрите на борсовите пазари.


"Милионерите не използват астрология, милиардерите го правят!"
[/quote Ган е съвсем друг филм-четох книгата му, а и карах два курса за финансови трейдъри и съм убедена в ползата на астрологията, но футболът и бокса не се водят от пазарите на злато ,пшеница и слънчевите затъмнения  ;)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Спортни хорари
« Отговор #373 -: Юли 13, 2021, 10:35:13 am »
И въпреки всичко, според мен, може да се правят и спортни прогнози с добра познаваемост.


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Спортни хорари
« Отговор #374 -: Юли 13, 2021, 11:43:36 am »
И въпреки всичко, според мен, може да се правят и спортни прогнози с добра познаваемост.

+1
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“