Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645855 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2445 -: Декември 19, 2015, 07:24:56 pm »
Акрукс, сънят може да ехо от ежедневието ти.
Внимавай с цирковете, свързани с имуществени въпроси. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2446 -: Декември 19, 2015, 07:43:22 pm »
Тази нощ сънувах как идва майка ми и ми носи още две котенца, едно светло и едно тъмносиво. Бяха пухкави и сладки, но пълни с бълхи. Притесних се, че и без това имам достатъчно котки в нас и новите две ще са допълнителна грижа. Водихме някакъв дебат с нея, но в крайна сметка оставих котетата, реших да не ги гоня /майка ми сякаш ги беше донесла от улицата/.
Лили, минаха ли съдебните дела?
Бълхите се свързват с имущество, а котенцата- изкушения.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2447 -: Декември 19, 2015, 07:46:18 pm »
На 01.12 подписахме доброволно споразумение. За мен остава моят наследствен имот - той по принцип си беше мой, ако тарикатът не се беше сетил да го оспорва. Остава да платя една съдебна такса, неприятно ме изненада размерът ѝ, но беше неизбежен този разход.

На тях в пъти по-скъпо им е струвало удоволствието - нищо, бълха ги е ухапала! По един или друг начин имат да дават - не искаха на мен, сега във вид на хонорари и такси.  :012:
« Последна редакция: Декември 19, 2015, 07:49:00 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2448 -: Декември 19, 2015, 07:48:23 pm »
Сънувах, че се връщам в селото на баба ми. Беше различно — повечето къщи бяха боядисани в зелено/резедаво, улиците бяха по-широки. Сякаш мястото беше по-голямо, може би и с повече хора, макар да не се виждаха. Пътят водеше към гора (каквато няма до реалното място). Вървейки през нея, минавах покрай сгради, които се сливаха с дърветата. Запомних една — голяма, в стил софийски сецесион, в бяло и червено. Почти като приказен замък :) Пред нея имаше виолетови магнолии. Като откъснах една, дървото въздъхна много особено, звучеше като музика.

Към гората ли се стремеше? Тя символизира подсъзнанието ни с всичките му лабиринти и сенчести места.  :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2449 -: Декември 19, 2015, 07:50:53 pm »
На 01.12 подписахме доброволно споразумение. За мен остава моят наследствен имот - той по принцип си беше мой, ако тарикатът не се беше сетил да го оспорва. Остава да платя една съдебна такса, неприятно ме изненада размерът ѝ, но беше неизбежен този разход.

На тях в пъти по-скъпо им е струвало удоволствието - нищо, бълха ги е ухапала! По един или друг начин имат да дават - не искаха на мен, сега във вид на хонорари и такси.  :012:

Вяроятно, бълхите символизират това- разходът и за двете страни-бялото- Ти и сивото- Те, котенца. А, майка ти- ясно защо. :)
« Последна редакция: Декември 19, 2015, 07:52:29 pm от Uran »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2450 -: Декември 19, 2015, 07:54:12 pm »
Вяроятно, бълхите символизират това- разходът.

Да, сега съм си свила бюджета и не ми се дават още няколко стотин лева за тоя, дето духа.

А в съня имаше и такъв момент - казах на майка, че доста пари ще трябва да потроша за обезпаразитяване на котките /в реалния живот имах такъв проблем с котките - напаст от бълхи, направо епидемия, в продължение на година се борех/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2451 -: Декември 19, 2015, 08:03:05 pm »
Акрукс, сънят може да ехо от ежедневието ти.
Внимавай с цирковете, свързани с имуществени въпроси. :)
Относно имуществените въпроси- нищо не зависи от мене, че да внимавам- реално каквото и да правя, и нищо да не правя- промяна няма, очаквам да ми се се отключат все някога двата Йод-а с връх Юитер У4 в 8д  :)
Намерих в един съновник за цирк- пише, че когат е празен е на хубаво, а а цирка от моя сън беше празен, може би трябваше да напиша, че се сънувах под купола на цирк, а не на представление.
Благодаря, че прочете и коментира!  :engel016:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2452 -: Декември 20, 2015, 09:10:41 am »
В коя група/клас е в детската градина/училище?
Емоционален хлад?

Предучилищна група е, Уран.  :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2453 -: Декември 21, 2015, 09:22:33 pm »
Сънувах как глутница кучета ръмжат срещу мен, а едното ме захапа за крака и не искаше да ме пусне. Лош знак ли е това? В интернет съновниците пише, че това показва, че враговете щели да ме победят, но аз какви врагове имам?  ???
Чудя се дали този сън няма нещо общо с развалянето на лаптопа. Вероятно е искал да ме предупреди за нещо лошо.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2454 -: Декември 21, 2015, 09:54:19 pm »
В интернет съновниците пише, че това показва, че враговете щели да ме победят, но аз какви врагове имам? 
Такива, каквито си създал в главата си  :)

 Нов български съновник: Ако сънуваш, че куче те е ухапало по крака, внимавай – може да си загубил способността си да оценяваш важните неща в живота. Такъв сън говори и за колебания, както и за страх да продължиш напред. Ако кучето е озлобено и/или ръмжи, вероятно се бориш с вътрешен конфликт, който може да е следствие на предателство или изгубено доверие.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2455 -: Декември 22, 2015, 04:11:35 pm »
Aко не ме беше събудил мехура, нямаше да помня съня, но карах автобус :57:,ненормална история, спрях на път без предимство и се запитах-другите автобусни шофери как се справят с габарита на возилото, ама тръгнах и -това е, там се оправих. Според чича ни Фройд превозните средатва мисля беше нови неща в живота, промени. Ще ги ритам ли, или ще ги прегръщам не знам още.

Вероятно не ви вълнува, но в съновниците да караш автобус е на успех в работата. Работя и на второ място. Имахме банкет и хората останаха приятно впечатлени от мен, познавам музикантите, държах се естествено, и др, неща. Странни хора новите колеги, шаблонно мислят,съдят, абе-учители. На идната сутрин всички ме гледаха с ново око, вътре в себе си са ме направили-позволили да бъда някаква. После са ме видяли другояче, не че се разгръщам твърде на първи срещи, не. Новата, обаче е приета.
Така че и автобус карам вече, готова съм за нови хвърчила.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2456 -: Декември 23, 2015, 08:43:59 pm »
Такива, каквито си създал в главата си  :)

 Нов български съновник: Ако сънуваш, че куче те е ухапало по крака, внимавай – може да си загубил способността си да оценяваш важните неща в живота. Такъв сън говори и за колебания, както и за страх да продължиш напред. Ако кучето е озлобено и/или ръмжи, вероятно се бориш с вътрешен конфликт, който може да е следствие на предателство или изгубено доверие.
Благодаря много, акрукс!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #2457 -: Декември 29, 2015, 04:13:24 pm »
Спомням си само края на този сън, опитвах се да си припомня преди това, но не успях.
Бях в двора на баба до портата, тя вървеше към мен, седна и ме извика. Казах ѝ, че сега идвам, взех един скицник в който я бях рисувала и отидох при нея, усещах защо ме вика, знаех че повече няма да я видя. Тя ми каза, че е време да се сбогуваме, аз плачех и я прегръщах, питах я как ще живея без нея, исках да остане, прегръщах я и не исках да я пусна, тя ми говореше нещо, но не я чувах защото плачех и в този момент се събудих обляна в сълзи, опитах се пак да заспя за да продължи съня, но не успях.

Дали наистина се е сбогувала с мен или е било просто сън... 

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2458 -: Декември 29, 2015, 11:49:48 pm »
Сатинка, според мен е някаква твоя си проекция и изживяване на събития от миналото. Имаш нужда да общуваш с нея. И го правиш в сънищата си. Не се страхувай. Аз сънувам майка си, по-често са хубави сънищата с нея.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2459 -: Декември 30, 2015, 07:58:40 am »
Сънувах много вода - една мътна, направо черна и ме учиха да плувам? Предполагам, че водата се свързва с емоциите? Имаше и голяма риба, която ме преследваше.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."