Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645279 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #2460 -: Декември 30, 2015, 10:31:42 am »
Тази нощ сънувах великденски яйца. И това по Нова Година да ми се случва.... Инкрустирани със скъпоценни камъни, като яйцата на Фаберже. Някои аз ги правех, други бяха готови. На фона на мрачните събития около мен, поне сънищата ми са ярки и стоплящи. Започвам да се чудя дали не е опасно - от доста време предпочитам да живея в сънищата ми, а не в будните часове.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Сънувах...
« Отговор #2461 -: Декември 30, 2015, 12:52:07 pm »
Аз пък какъв сън сънувах, никога досега не съм сънувала подобно нещо.
Сънувах, че съм с някакви хора, мои познати и над нас се спусна НЛО и засмука през светлината на една тръба единия от тях. През светлината на друга тръба засмука и мен докато се чудех какво става с него.
После лежах по гръб със скръстени ръце в осветена с ярко, ослепително бяла светлина помещение, имаше някакво присъствие, но не знам какво беше. След това ми сложиха някакви импланти като брекети на зъбите, доколкото разбрах с цел да се промени нещо в тялото/енергетиката ми, и започнах да усещам страхотен натиск и напрежение върху себе си, не можех да дишам, сякаш проникваха енергийно през кожата ми. Вече не можех да издържам по едно време и се размърдах с усилие, да се освободя от това, макар да беше почти невъзможно .... и се събудих.

Аз не се прехласвам по такива истории и винаги като попадна на разкази от този сорт ги  подминавам, не ме вълнуват. Снощи и в близките дни не съм мислила, нито чела или гледала нещо подобно. Нямам обяснение какъв е този сън и откъде се взе.
« Последна редакция: Декември 30, 2015, 01:04:02 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2462 -: Декември 30, 2015, 05:15:03 pm »
Делфин, не искам да те филмирам, но има случаи на отвличане на енергийното тяло на човека. Физическата обвивка трудно ще влезе в друго измерение и ще се върне оттам.

И аз съм имала такива сънища, но не се сещам за експерименти, по-скоро с познавателно-образователна цел.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Сънувах...
« Отговор #2463 -: Декември 30, 2015, 07:32:54 pm »
Лила, не знам какво беше, не съм се филмирала все още, но ще направя някои неща, все пак, за всеки случай.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2464 -: Декември 30, 2015, 09:27:23 pm »
Сънувах много вода - една мътна, направо черна и ме учиха да плувам? Предполагам, че водата се свързва с емоциите? Имаше и голяма риба, която ме преследваше.

Да, негативни емоции и леко влошаване на здравословното с- ние.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2465 -: Декември 30, 2015, 09:29:44 pm »
Тази нощ сънувах великденски яйца. И това по Нова Година да ми се случва.... Инкрустирани със скъпоценни камъни, като яйцата на Фаберже. Някои аз ги правех, други бяха готови. На фона на мрачните събития около мен, поне сънищата ми са ярки и стоплящи. Започвам да се чудя дали не е опасно - от доста време предпочитам да живея в сънищата ми, а не в будните часове.

Ако се опитваш съзнателно да провокираш красиви картини/положителни емоции, да, възможно е и да е проекция.
Имаш ли гинекологични проблеми?
« Последна редакция: Декември 30, 2015, 09:33:36 pm от Uran »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2466 -: Декември 30, 2015, 09:32:43 pm »
Аз пък какъв сън сънувах, никога досега не съм сънувала подобно нещо.
Сънувах, че съм с някакви хора, мои познати и над нас се спусна НЛО и засмука през светлината на една тръба единия от тях. През светлината на друга тръба засмука и мен докато се чудех какво става с него.
После лежах по гръб със скръстени ръце в осветена с ярко, ослепително бяла светлина помещение, имаше някакво присъствие, но не знам какво беше. След това ми сложиха някакви импланти като брекети на зъбите, доколкото разбрах с цел да се промени нещо в тялото/енергетиката ми, и започнах да усещам страхотен натиск и напрежение върху себе си, не можех да дишам, сякаш проникваха енергийно през кожата ми. Вече не можех да издържам по едно време и се размърдах с усилие, да се освободя от това, макар да беше почти невъзможно .... и се събудих.

Аз не се прехласвам по такива истории и винаги като попадна на разкази от този сорт ги  подминавам, не ме вълнуват. Снощи и в близките дни не съм мислила, нито чела или гледала нещо подобно. Нямам обяснение какъв е този сън и откъде се взе.

Налагат ли ти/налагаш ли си автоцензура? Трябва ли да внимаваш за поведението си? Подтисната спонтанност?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2467 -: Декември 31, 2015, 02:06:30 pm »
И... последният ми за тази година сън от тази сутрин- сънувах как комшийката от 1ет. ми продаде апартамента си, а аз сложих подписа на момента, без много да му мисля- виках си, 143лв на месец все ще успея да заделям за кредита. В съня ми апартамента беше значително по-голям, отколкото е- реално е стандартен апартамент от хол, спалня и разширена кухня, а в съня ми имаше детстка стая и като цяло беше по-голям. Те тези комшии са задлъжнели към ТЕЦ с близо 13 000лв, но това не им пречи да си живеят нашироко и постепенно да си сменят дограмата с нова и да ремонтират стаите една по една, както и да ги обзаведат модерно.  След това се сънувах как надничам в мазите под техния апартамент- прозорците, които бяха значително по-големи, отколкото са наистина, бяха отворени, вътре няколко жени седяха на диван и фотьойли с червена булана и си говореха. Заедно с техния говор се чуваше дразнещ шум- едната жена ме видя, че надничам и ме попита какво гледам, а аз на сво ред попитах, дали това е абонатното на парното и тя отговори, че да.  Тогава тръгнах да се прибирам във входа и започнах да се притеснявам, че съм се минала с покупката на апартамента, който се оказа, че е над абонатното и нощем ще ми шуми през зимния сезон. )реално абонатното на нашия вход е в мазите на съседния вход) Започнах да се притеснявам и как ще кажа на моя мъж за покупката, дали няма да се разсърди и да ме отреже с парите. За всеки случай пуснах днес фиш със сънуваните числа  :012:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #2468 -: Декември 31, 2015, 03:52:51 pm »
Ако се опитваш съзнателно да провокираш красиви картини/положителни емоции, да, възможно е и да е проекция.
Имаш ли гинекологични проблеми?

Не се опитвам да провокирам нищо съзнателно, по-скоро изчаквам да ми мине негативния период и правя каквото мога по задачите, които чакат мен. Гинекологични проблеми като цяло нямам.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Сънувах...
« Отговор #2469 -: Декември 31, 2015, 04:09:11 pm »
Налагат ли ти/налагаш ли си автоцензура? Трябва ли да внимаваш за поведението си? Подтисната спонтанност?

Интересна асоциация правиш, Уран :) Защо точно това предполагаш?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2470 -: Януари 01, 2016, 01:16:45 pm »
Интересна асоциация правиш, Уран :) Защо точно това предполагаш?

Заради "утихването" със скръстени ръце и брекетите (все пак, това са шини в устата, които затрудняват артикулацията), дискомфорта, който усещаш физически. Защо питаш?  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2471 -: Януари 01, 2016, 08:40:39 pm »
. За всеки случай пуснах днес фиш със сънуваните числа  :012:
И не спечелих нищо с тези числа, но спечелих 10лв с билетче, което се търка, закупено от тото-пункта.  :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Сънувах...
« Отговор #2472 -: Януари 01, 2016, 08:47:25 pm »
Заради "утихването" със скръстени ръце и брекетите (все пак, това са шини в устата, които затрудняват артикулацията), дискомфорта, който усещаш физически. Защо питаш?  :)
Защото е интересна асоциацията :) Иначе има ситуации, в които се съобразявам повече, отколкото ми се иска и повече мисля как да реагирам, да.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2473 -: Януари 02, 2016, 08:48:20 pm »
Защото е интересна асоциацията :) Иначе има ситуации, в които се съобразявам повече, отколкото ми се иска и повече мисля как да реагирам, да.

Аз по този начин се опитвам да разбирам сънищата. Е, има разлика в асоциативността на моето подсъзнание и това- на другите, но има и общи културни клишета. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2474 -: Януари 04, 2016, 12:06:26 pm »
Сънувах много шантав сън  :017:

С млад мъж бяхме в някакъв магазин/моден салон и избирахме рокля за тържество, приличаше на булчинска. Но незнайно защо той много държеше роклята да не е от класическия тип, а аз все пробвах и не можех да си избера. Накрая той ми избра една тясна дантелена рокля... цвят бордо, беше наситено червена. Много ме учуди с избора си.

Аз първоначално се съгласих с този избор, сред множество варианти не видях нищо по-добро, повечето рокли бяха някакви детски XS размери. Но после започнах да му мрънкам да ходим и в друг салон, където продават по-класически модели. А тържеството вече наближаваше, имаше поканени гости, трябваше да се случи същия ден.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui