Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646112 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2655 -: Март 27, 2016, 06:29:58 pm »
Много съм се разсънувала в последно време. По няколко различни сънища на нощ имам. Тази нощ беше богата, но помня само един от тях.

Стоим на брега на море, но е висок бряг, каменист. Под стара беседка от камъни, с големи и бели колони, приличащи на римски. Има ветрец, ситен дъжд. Говорим си с моето седмодомие и детенце. Появява се жена, която в реалния живот хич не ме понася и чувствата ни са взаимни. Но водим нормален и приятен разговор, хапваме сладолед. До нас паркира стара кола с възрастна двойка, говорят си също. От колата падат парцали, а аз обснявам, че не е нищо опасно това. Жената се съгласява и поиска съвет от мен.

Уране, а по стария сън с монетите и събранието - вярно получих предложение, което е свързано с обществена дейност. Малко съм на кантар в решението си. Интересно ще ми бъде, имам идеи, бих се справила. Дори ми е леко ентусиазирано. Но на моменти ме удря несигурността. Ще видим.
Ще стопляш разпарцалени и охладнели отношения. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2656 -: Март 27, 2016, 06:31:26 pm »
Снощи сънувах, че бях в къщата на родителите ми и забелязах, че мрежата на единия прозорец беше скъсана в единия край. През нея бързо се шмугна една бяла котка, за миг се стреснах, но котката излезе през другия прозорец. След това затворих прозорците и дръпнах частично завесите.
Какво искат да ми кажат с тази бяла котка? Четох в съновника, че котката се свързва с измама, предателство и прочие.
Липса на дискретност по отношение на теб/семейството ти или обратното.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2657 -: Март 27, 2016, 06:33:01 pm »
Не е твърде за споделяне, имах астрално нощно нападение. Около всеки 25 март се случва нещо, тогава почина мой близък, имам чувството, че не е намерил покой. Свърших всички неща в църквата и у дома с молитва и светена вода, и пак има някаква астрална следа. Някакви съвети?

Нерешен личен въпрос/конфликт? Нещо недоизказано към теб или някой друг?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2658 -: Март 27, 2016, 06:35:33 pm »
Лили, наложителна е промяна.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2659 -: Март 27, 2016, 06:43:19 pm »
Сънувах голяма риба, която плуваше в реката и една бивша съученичка я хвана с въдицата. Рибата не беше ли на пари  :012:
Чичко- паричко или някой- с добър статус?  :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2660 -: Март 27, 2016, 06:44:33 pm »
Наскоро сънувах, че намирам цял шкаф с умрели котки в къщи и ги хващам с два пръста и ги хвърлям през терасата като зяпам надолу на коя глава ще паднат...  :D :D :D :D :D

То няма други такива извращения бе!  :57:

Какво ти е отношението към секса?  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2661 -: Март 28, 2016, 10:23:51 am »
Сънувах голяма риба, която плуваше в реката и една бивша съученичка я хвана с въдицата. Рибата не беше ли на пари  :012:

Рибата беше на скандал  :012:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #2662 -: Март 28, 2016, 02:36:17 pm »
Какво ти е отношението към секса?  :)

Хубаво  :012:! Що?
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2663 -: Март 28, 2016, 04:54:27 pm »
Рибата беше на скандал  :012:
   :-\  а в съновника я дават на богатство и придобивки, дребна риба- дребни пари

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #2664 -: Март 29, 2016, 09:39:33 am »
Сънувам,че си обикалям мазето.Една котка отвън,през прозореца ме дебне и тръгва към мен да ме напада.Взех една тояга и я ударих.Тя пак ме нападна,а после пак и пак.Всеки път като проявеше агресия към мен я удрях и я обездвижвах.Накрая тя не можеше да мърда вече.Бях и разбила зъбите.Едно парче сурово месо,около един килограм бях сдъвкала и и го изплюх,за да може да се храни.Започнах да мисля как да я превързвам с шини и какви компреси да и слагам,за да я лекувам.
Само не ми казвайте,че това са сексуални мераци.  :012: Беше женска котка и не ме харесваше.Съжалявах,че ми се е наложило да я неутрализирам така.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2665 -: Март 29, 2016, 02:08:42 pm »
Тази нощ сънувах Андрей Баташов. Няма някаква логична връзка. Не ни беше комфортно в съня ми. На мен ми приличаше на мой партньор от миналото - движенията му, жестовете, начин на поведение. Загледах се в начин на жестикулиране на Андрей на няколко клипчета. Имаше много специфични жестове с ръцете и пръстите, които вярно приличат на същите на мой бивш възлюбен. Другат прилика е, че и двамата са пълнолунни мъже. И визуално си приличат много.
Не знам дали има връзка, но видях, че Андрей е починал на 29-та дата. Но не през март.
Дали означава нещо този сън? ???
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2666 -: Март 29, 2016, 02:21:37 pm »
Какви са тези астрални нападения, я разкажете  :012:
Те са в някакъв смисъл в друго измерение, при мен на границата на съня, в енергийното поле, на ниво чакри, усеща се присъствие, заплашително. Борбата е за енергия, чрез страха си я отдавам. попаднала съм в ниския астрал вероятно. Този път първо усетих силни стъпки по матрака, чак се залюлях, все едно някой на бегом скочи. Паркира се в сърдечната чакра, нещото се превърна в котка, към душене тръгна работата, успях да се събудя и разсъня, иначе пак се връщам в Място 2. Този-Робърт Монро добре го е описал. Светената вода и молитва към арх. Михаил свърши работа. От години не ми се беше случвало. Сега вече не изпитах страх, само досада. Лявата ми половина беше изтръпнала, щях да се пребия ставайки. :57:
« Последна редакция: Март 29, 2016, 02:23:28 pm от enigma »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2667 -: Март 29, 2016, 02:27:11 pm »
Ааа, Нигме, това според стари руски поверия е доста безобидно същество - "домовой" /домашен дух/, не е злонамерен, но присъствието му с уплаха се приема. Обикновено населява по-стари къщи, но може и в апартамент да те налази. Очакваш ли някаква по-съществена промяна или вземане на важно решение?

На по-високо ниво /нямам предвид по-висше/ в астралната йерархия са черните духове, същества-сенки. Те са и по-злонамерени, по-трудно можеш да се отървеш от тях.
« Последна редакция: Март 29, 2016, 02:30:11 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Сънувах...
« Отговор #2668 -: Март 29, 2016, 05:47:17 pm »
Снощи сънувах пожар, в отсрещния апартамент.
Усетих гъст лютив дим в антрето , отворих вратата и висях, че у съседите гори.
Навреме угасиха пожара, разминахме се само с уплахата .
Скоро сънувах и избори, бях на една опашка да гласувам и понеже реално досега не съм гласувала и насън наблюдавах човека пред мен какво точно задрасква.
Като дойде реда ми - всичко беше открито , не в стаичка , аз се стъписах, задрасках каквото ми падне( помня БСП  :85:) и бързината да се махна отмъкнах и маркера , с който ставаше гласуването.
Бях и на планински уикенд с приятелките ми в един хотел. Беше забавно, но понеже отдавна реално не съм ги виждала, се събудих разревана, не знам дали от случка в съня или просто така.Поне остава да се осъществи срещата с половината от тях, този сън ми беше стимул да я инициирам.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2669 -: Март 29, 2016, 08:32:59 pm »
Ааа, Нигме, това според стари руски поверия е доста безобидно същество - "домовой" /домашен дух/, не е злонамерен, но присъствието му с уплаха се приема. Обикновено населява по-стари къщи, но може и в апартамент да те налази. Очакваш ли някаква по-съществена промяна или вземане на важно решение?

На по-високо ниво /нямам предвид по-висше/ в астралната йерархия са черните духове, същества-сенки. Те са и по-злонамерени, по-трудно можеш да се отървеш от тях.
Лили, знам, че имаш такива опитности, че ти си си медуим с водния си тригон в 4, 8,12 домове. Нещата обаче малко загрубяват понякога. Получи ли се увреда на астралното тяло, времето за възстановяване в реала е половин-една година.
Имам двама познати, които се борят с астрални същности, горят ги някак енергийно, аз се уча и успявам да не се страхувам. Мога и без тези приключения, ще го преживея. Нещо пак съм се отворила, а бяха спрели. Не са приключения, ужаси са.
Не се бори със демона, просто не купувай неговата стока, казва един мъдрец. Няма победа за човек като мен. Остава да мисля какво допуснах.
От 2-3 години нямам котка, а май трябва.