Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645251 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2775 -: Юни 12, 2016, 12:51:16 am »
Да видите сънища на обезумял мозък  :57:

Тази нощ сънувах, че съм с голяма група хора, в някакъв висок жилищен блок се бяхме събрали. Бяха само млади хора, вероятно е било някакво събиране, забавление. Слушахме радио и настроихме антената на непознати честоти, в резултат на което приехме сигнал от далечния космос. След това не помня да са дошли летящи чинии, но изведнъж повечето хора от групата започнаха да се държат като зомбирани, с едни некоординирани и странни движения, бяха се превърнали в биороботи. И всеки, който не е успял да се преобрази като тях, беше под заплаха. Чудех се как да се измъкна от ситуацията, реших да симулирам малко, че ме е хванало. Направих се на зомби и се изнесох от там.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2776 -: Юни 12, 2016, 08:22:44 am »
Лили, аз тебе сънувах тази нощ. Беше бременна, но в началото и беше решила да се самоубиваш - егати съня! Не сънувах конкретното събитие, но после разбрах, че си умряла - нали казват, че това е хубаво за този, който е сънуван ::)

Между другото после и аз бях на някаква много висока сграда, на най-последния етаж, където имаше луксозен ресторант и много хора.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2777 -: Юни 12, 2016, 09:47:29 am »
Сънувах, че имам ново жилище - точно това, което искам. И една позната се опита да ме обере. В момента, в който взех телефона, за да потърся помощ, се събудих.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2778 -: Юни 12, 2016, 11:43:42 am »
Лили, аз тебе сънувах тази нощ.

Много странен сън. По-скоро има връзка с майка ми /нейния живот/, отколкото с мен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2779 -: Юни 12, 2016, 07:36:25 pm »
Уране! :38:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Сънувах...
« Отговор #2780 -: Юни 13, 2016, 04:58:05 pm »
Имаш повтарящ се кошмар, свързан с кола и неизправни спирачки?
Ако не отразява лични страхове или преживян негативен опит, може да е свързан с невъзможността да поемеш отговорност. Стихийност на случващото се около теб и невъзможност за контрол.
Никога не би ми хрумнало, че е това , а звучи толкова логично!Реално нямам такава случка, значи е подсъзнателно напомняне.
Да, колкото и да съм Уранова, имам едно такова вътрешно желание за контрол над някои неща. И хич не обичам отговорностите, да.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #2781 -: Юни 17, 2016, 11:24:56 am »
Сънувах, че се разхождам чисто гола по улицата, беше пълно с хора, но никой не забеляза ;D
Това май е на болест?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Сънувах...
« Отговор #2782 -: Юни 20, 2016, 12:49:54 am »
Преди няколко дни на фона на всичките напрежения имах и странен сън, който ме вкара в много "тежки" мисли...

Сънувах, че баба ми (в отвъдното е) идва да ми каже някаква тайна. Сподели ми, че съм била осиновена. В съня си изпаднах в шок. Толкова силно бях "потънала" в съня, че събуждайки се изобщо не знаех коя е истината ???

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2783 -: Юни 20, 2016, 02:36:24 pm »
Преди няколко дни на фона на всичките напрежения имах и странен сън, който ме вкара в много "тежки" мисли...

Сънувах, че баба ми (в отвъдното е) идва да ми каже някаква тайна. Сподели ми, че съм била осиновена. В съня си изпаднах в шок. Толкова силно бях "потъналада" в съня, че събуждайки се изобщо не знаех коя е истината ???
Възможно ли е да се чувстваш "подменена", не на място в отношения  с хора сега? Или да има някоя истина, която не искаш да приемеш?
« Последна редакция: Юни 21, 2016, 10:14:58 am от enigma »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2784 -: Юли 04, 2016, 11:13:47 am »
Сънувах ливада пълна с щъркели, имаше и малки. После в съня ми се появиха Супермен и Батман  :57: ама аз преди 2-3 дни гледах филм за тях и затова ги сънувах.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2785 -: Юли 04, 2016, 01:00:39 pm »
Предната нощ сънувах много символичен сън, чак тръпки ме побиват.

Сънувах, че с моята леля и първа братовчедка /те са в чужбина, не съм ги виждала повече от 20 г./ се намираме в един от кварталите на града, където има чешма с лековита минерална вода. Те искаха да си напълнят шишета с вода, но се объркаха и тръгнаха в съвсем друга посока.

Тръгнах в посока към чешмата, после се обърнах да търся лелята и братовчедката. И изведнъж се озовах в съвсем друга местност, абсолютно непозната, извън града. Продължих да вървя и се озовах на някакво гробище, беше изоставено, запустяло. И сякаш продължавах да търся чешмата с лековита вода.

На едно място видях масов гроб, там бяха погребани много деца. Изпитах противоречиви чувства. А отгоре сякаш имаше много камъни. Този фрагмент не го определям като фертилно послание /намек за биологичния часовник/, а като нещо друго - децата са символ на нашите мечти.

Изведнъж от една надгробна плоча изскочи възрастна жена, цялата в черно. Беше като призрак, като самата Смърт. И тръгна в посока към мен, но я виждах като на забавен кадър, много се уплаших. Побегнах, а тя ме следваше.

Напуснах гробищния терен и се озовах сред някакво поле, а черната вещица се виждаше в далечината, явно изоставаше и вече нямаше сили да ме преследва. Интересното беше, че застанах като на кръстопът - около мен имаше много пътечки, водещи в различни посоки.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2786 -: Юли 04, 2016, 03:46:43 pm »
Понеже съм на някакъв символичен кръстопът, си позволявам да се изкажа по съня ти. Напоследък се питах-кръст на кое да сложим, за да сме на Пътя. Може би не искаш да приключиш с нещо минало, ти си знаеш.
А защо уран екзалтирал в скорпион? ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2787 -: Юли 05, 2016, 03:06:37 pm »
Сънувах ливада пълна с щъркели, имаше и малки.
Щъркелите носят бебета, честито!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2788 -: Юли 05, 2016, 03:09:08 pm »
 Сънувах тази сутрин как вадя от косата си една въшка и я убих , като я стиснах между ноктите на палците- купих си лоратиен билет от 2лв., ама нъцки! Останах си само със спомена за сърбежа от съня  ;D

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2789 -: Юли 06, 2016, 07:36:40 pm »
Сънувах, че звъня на мъж. Той беше пиян и плачеше, като това не му попречи да ме псува на всяка пета секунда.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."