Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645576 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #2940 -: Октомври 12, 2016, 10:37:42 pm »
Веще, ако пак го сънуваш, питай го оня с качулката от моя сън архангела на планетата Плутон -Азриел ли е или Луцифер. Аaa и му прати много поздрави с две на кръст-той знае коя съм  ;D

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #2941 -: Октомври 13, 2016, 06:18:31 am »
Вещунгер  :012:, ако спомените не ти изневеряват, сексът с бившия е бил на ниво. :012:
Флиртувате ли когато се срещате /в случай, че се/?

Брррр не! Как ти мина през ума!  :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2942 -: Октомври 13, 2016, 07:26:21 am »
Сънувах, че бутам бебе в количка. (нагоре по улицата)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2943 -: Октомври 13, 2016, 08:32:24 am »
Сънувах, че бутам бебе в количка. (нагоре по улицата)

Това е хубаво - ново начало, нови планове, творческо начало.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Сънувах...
« Отговор #2944 -: Октомври 13, 2016, 09:05:02 am »
Сънувах естествено много неща,но следните два съня ги помня,не знам защо.
Първият е,че сънувам много жени на улицата - жени на над петдесет годишна възраст,намерили са или някой им е дал няколко костенурки и те някак си бързо и с много желание в себе си,с жар,със страст в себе си,убиват костенурките,разпарчосват ги,после ги пекат и едва си делят опеченото месо,за да го изядат и това става на нашата улица...  :o
Другият сън е,че сънувам,че съм в клас и поради лигавото ми,иронично,закачливо поведение към съучениците - една съученичка преди час(в междучасие някакво) избухна и започна да ми говори директно и грубо,започна да ми изкарва едва ли не кирливите ризи,казваше,че ме познава много добре( и наистина отдавна се познаваме с нея - началното училище,но в съня не знам в кой клас сме, :) ), казваше ми да не се правя на голямата работа и така нататък...
« Последна редакция: Октомври 13, 2016, 09:07:22 am от Ali_Lun »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2945 -: Октомври 13, 2016, 12:10:37 pm »
Сънят ти може да е проективен, Али  ;D

Над петдесетгодишните жени какво символизират? Това е възрастта, когато обичайно една жена става баба, сдобива се с внуци или най-малкото децата ѝ вече са се отделили и са заживяли самостоятелно. Жена, която вече не е фертилна. А костенурката е бавен напредък към желаните цели, може символично да изразява и твоите мечти, желания. В крайна сметка де биват разкъсани и изядени от 50-годишните жени - символ на късното отбиване и на психологическите вреди, които произтичат. Костенурката има твърда черупка - нужда от закрила, сигурност.
Позволяваш ли на майка си, леля си или друга близка прекалено да се меси в твоите цели, в нещо, към което си се стремял дълго време и си напредвал бавно, стъпка по стъпка?

---
А аз тази нощ бях в Щатите, беше много интересно. Отпътувахме с голям туристически автобус, пълен с бивши съученици и състуденти от колежа. Закъснявах за самолета, имаше някакви неуредици с билета ми или с преминаването на багажа. Но в крайна сметка успях да отпътувам. Влизах в някакви сгради, общувах с непознати хора, дори успях да хапна нещо от местната храна /не хамбургери и хотдог  :012:/.

В реалния живот не мога да си позволя да пътувам, отрязани са ми всички възможности, сега с юпитерови транзити към светилата започнах по-интензивно да сънувам пътувания и обиколки.

« Последна редакция: Октомври 13, 2016, 12:49:56 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2946 -: Октомври 13, 2016, 08:22:43 pm »
Брррр не! Как ти мина през ума!  :043: :043: :043:
Как ми мина?! От това, което си написала. Носове- сексуален символ и ......името на съпруга ти. :012:
п.п.Нищо лошо няма да е така. ;)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2947 -: Октомври 13, 2016, 08:24:19 pm »
Сънувах, че бутам бебе в количка. (нагоре по улицата)
По наклон?
Ако си полагала усилие- да буташ количката, вероятно, ще ти дойдат в повече грижите.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #2948 -: Октомври 13, 2016, 08:36:08 pm »
Как ми мина?! От това, което си написала. Носове- сексуален символ и ......името на съпруга ти. :012:
п.п.Нищо лошо няма да е така. ;)

Не казвам, че има лошо, просто не е така. За мен екса е като третото ми дете-идиотче дадено на отглеждане при друга майка с цел да ми се махне от главата...  :043: :043: :043: Да имам сексуални пристрастия към него е все едно да ги имам към сина си - втриса ме само като си го помисля...  :012:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2949 -: Октомври 13, 2016, 08:38:06 pm »
Да имам сексуални пристрастия към него е все едно да ги имам към сина си - втриса ме само като си го помисля...  :012:

Не се срамувай, Веще! Аз съм сънувала Бареков и Бойко, а са ми анти.  :043: :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2950 -: Октомври 13, 2016, 08:39:03 pm »
По наклон?
Ако си полагала усилие- да буташ количката, вероятно, ще ти дойдат в повече грижите.

Бутах я с лекота и много се радвах на бебето - май беше момиче.  :)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2951 -: Октомври 13, 2016, 08:40:30 pm »
Бутах я с лекота и много се радвах на бебето - май беше момиче.  :)

Ще си вземеш всички изпити и поправки и ще изкараш семестъра.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Сънувах...
« Отговор #2952 -: Октомври 13, 2016, 08:43:25 pm »
И аз искам коментар,Uran.  :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2953 -: Октомври 13, 2016, 08:44:28 pm »
Бутах я с лекота и много се радвах на бебето - май беше момиче.  :)

Значи всичко е ОК.  :)
Обмисляш ли промени в дома си?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2954 -: Октомври 13, 2016, 08:45:35 pm »
Не се срамувай, Веще! Аз съм сънувала Бареков и Бойко, а са ми анти.  :043: :lol_hitting:

Аз- Румен Петков и това промени отношението ми към него...временно.  :012: :012: