Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645417 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3240 -: Май 28, 2017, 08:50:01 pm »
Да, има злокачествен рак на простата, сега уж е по-добре. Какво според теб може да показва съня - че ще се влоши ли?
Издължаването може да значи повече дни пред него.
п.п.Право да си кажа, не ми се коментираше съня. Очаквах нещо подобно да ми кажеш.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3241 -: Май 28, 2017, 10:41:20 pm »
Благодаря, Uran!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3242 -: Юни 04, 2017, 08:52:50 pm »
Сънувах щъркел с човешки размери, облечен в риза, елек и сако от мъжки костюм. Кръжеше и вървеше наоколо, докато аз бях в двора на къщата ни. А пък сестра ми се разхождаше из двора, носейки на ръце някаква патица. В съня ми не ми се виждаше смешно, но сега ме забавлява що за зоопарк трябва да е това... :)
« Последна редакция: Юни 04, 2017, 08:55:41 pm от Bobolina »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3243 -: Юни 04, 2017, 10:21:27 pm »
Сестра ти в брачна възраст ли е, все още необвързана сериозно?
Бих предположила два варианта на тълкуване. Възможно е да се появи някой по–сериозен кандидат. Но също така е възможно сънят ти да е проекция на твоите притеснения за твоята сестра, ако все още е във връзка с оня господин. Като в онази поговорка за патката, дето много мислела... Може би се притесняваш сестра ти да не сглупи и да не се размине с някой по–читав и сериозен кандидат, с който евентуално би могла да има брак и семейство.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3244 -: Юни 04, 2017, 10:26:42 pm »
Благодаря, Лили. Не знам какво да мисля за съня. Сестра ми само бизнес и кариера я интересуват на този етап. Не ги приема на сериозно мъжете. Подканя мен да действам. ;D Ще видим. Сигурно са мои проекции.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3245 -: Юни 05, 2017, 09:35:42 pm »
Боболина, подобно- като на Лили, ми е тълкуването.
Патицата, която е носила- глупост, лековерие.
Щъркела- брак или дете, което може да е от мъжки пол.
« Последна редакция: Юни 05, 2017, 09:56:47 pm от Uran »

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3246 -: Юни 05, 2017, 09:51:56 pm »
Благодаря ти, Уран! Този брак/дете сестра ми ли трябва да касае или може да се отнася за друг човек от близките ни? Сестра ми се появи с патицата във втората част от съня, ако е от значение. А иначе днес с нея си говорихме за една наша позната, която скоро е родила момче.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3247 -: Юни 05, 2017, 10:09:12 pm »
Благодаря ти, Уран! Този брак/дете сестра ми ли трябва да касае или може да се отнася за друг човек от близките ни? Сестра ми се появи с патицата във втората част от съня, ако е от значение. А иначе днес с нея си говорихме за една наша позната, която скоро е родила момче.
Това трябва ти да усетиш.
Много е възможно, щом си водила подобни разговори, подсъзнанието ти просто да изчиства/подрежда файлове.
Защо се боиш, че може да се отнася за теб? Има ли вероятност да бъдеш подведена от някой мъж?

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3248 -: Юни 05, 2017, 10:21:20 pm »
..Защо се боиш, че може да се отнася за теб?..

Това е много интуитивно изказване, действително. :08: Наистина се опитвам всячески да отхвърля, че може да касае мен. Пък и нали патицата не беше в моите ръце. :) Има някаква вероятност да бъда подведена от мъж, да, макар че това не би имало отношение към брак/дете с/от него и съответно мога да го приемам като мое експериментиране с емоционалността ми толкова, колкото и като евентуално подвеждане. :)

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Re: Сънувах...
« Отговор #3249 -: Юни 08, 2017, 09:50:40 pm »
Аз искам да споделя сънища от детството. Два конкретни. Повтарящи се. Повече от два три пъти съм ги сънувала. Била съм към 6-7 годишна.  Напоследък сънят ми е нарушен, изобщо не спя добре и често се сещам за тях. Първият и по-ярък все още е, че турците ни нападат отново. Аз съм в родната си къща, където и живея в момента, крия се на тавана, но те ме намират. Усещане за време, като епоха вече не съм сигурна дали е имало. Но за самото нападение, ние сме свободни. Те ни атакуват да ни поробят пак. Интересно че на тази детска възраст съм почти сигурна, че не съм знаела все още турци, робство. Може би в последствие в училище, с история съм навързала нещата. Вторият съвсем кратък и нямам идея дали е свързан с първия. Излизам от пътната ни врата /пак на моята къща/, започвам да бягам и някой ме застрелва в гърба и аз падам по лице. До момента на изстрела аз виждам себе си как бягам, виждам си гърба като страничен наблюдател, и вероятно от ъгъла на стрелеца. Вече когато ме улучват се усещам физически, че съм това тяло, което пада. Та странно е, че помня тези сънища повече от 20 години.
« Последна редакция: Юни 08, 2017, 11:03:27 pm от anabel »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3250 -: Юни 08, 2017, 11:17:49 pm »
Анабел, също имам сън от детството, в който турчин стреля срещу мен на двора, аз съм коленичила и падам по лице. Обяснявам си го с това, че на мястото, където майка и татко са построили къщата, някога са се водили боеве, на това място са били лозята на някакъв бей, затова и квартала се казва бейски баир. В тази къща никога не съм се чувствала спокойна и не съм имала спокоен сън, сега, след като почина и майка, все се каня да извикам свещенник да освети двора и къщата, та дано потръгнат нещата.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3251 -: Юни 08, 2017, 11:32:37 pm »
Интересно че на тази детска възраст съм почти сигурна, че не съм знаела все още турци, робство. Може би в последствие в училище, с история съм навързала нещата.

Генетична памет, има и такива сънища – за събития, които са изживяли предците.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #3252 -: Юни 09, 2017, 07:18:01 am »
Сънувах, че шефа вдига сватба - наоколо всичко беше в бяло, а той беше много щастлив. Сякаш сватбата беше на дъщеря му.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Сънувах...
« Отговор #3253 -: Юни 10, 2017, 08:44:37 am »
Купил съм си нови маратонки и вкъщи съм си ги обул и гледам колко са ми удобни. Имаше малко оранжев цвят по тях около подметката. Какво ще да е - да означава? :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3254 -: Юни 10, 2017, 01:16:17 pm »
Купил съм си нови маратонки и вкъщи съм си ги обул и гледам колко са ми удобни. Имаше малко оранжев цвят по тях около подметката. Какво ще да е - да означава? :)
Живееш ли още при "вашите"?