Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 636847 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #450 -: Май 04, 2014, 07:10:46 pm »
Надали, досега много спокойно и уредено им вървеше животът там. Да дойдат тук и да видят що е борба за оцеляване и стрес?  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #451 -: Май 04, 2014, 07:11:27 pm »
Всичките ми роднини са в области, които подкрепят федерализацията. Една част са в Крим, друга част са по на изток, където сега вървят протести. Интересното, че в съня ми, докато вървяхме нагоре по стълбите, по едно време съпругът на първата ми братовчедка се преобрази и ми заприлича на... Путин. Хм, да не минат наистина към Русия, те са много близо до руската граница?  :017:

Не помня дали съм те питала, но със сигурност съм си го мислила :), че част от посланията в сънищата ти може да са по- глобални.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #452 -: Май 04, 2014, 07:13:38 pm »
Надали, досега много спокойно и уредено им вървеше животът там. Да дойдат тук и да видят що е борба за оцеляване и стрес?  ;D
Палачинката много бързо се обръща. Все трябва да им минава през главите възможността за по- дълга нестабилност, при това- привнесена. :(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #453 -: Май 04, 2014, 07:20:52 pm »
Палачинката много бързо се обръща. Все трябва да им минава през главите възможността за по- дълга нестабилност, при това- привнесена. :(

Малко ще си ограничат почивките всяко лято, особено след като Крим мина към Русия.

Обаче оставам с впечатление, че кучетата лаят, керванът си върви - на фона на размириците и протестите там хората продължават да работят и да си вземат заплатите, не съм чула мои познати и близки да се притесняват в това отношение.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #454 -: Май 04, 2014, 07:25:50 pm »
Малко ще си ограничат почивките всяко лято, особено след като Крим мина към Русия.

Обаче оставам с впечатление, че кучетата лаят, керванът си върви - на фона на размириците и протестите там хората продължават да работят и да си вземат заплатите, не съм чула мои познати и близки да се притесняват в това отношение.

Mного шум има в поднесената информация. Познвачи на регина се кълнат, че до 6-7 години ще има разпад на Украйна.
Амерканците трябва да имат предвид, че Путин няма да ги остави да си разиграват коня в двора му.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #455 -: Май 05, 2014, 08:51:53 pm »
И аз съм на тема животни. Сънувах, че сме с колегите в чужбина, живеем в някаква сграда, разхождам се в подземието и виждам един колега по хавлия, изглежда друсан, смее се...изведох го навън и му обяснявам,че ни упойват вътре с етер/?/, той се освести, повярва ми. После ни настаняват другаде ,качваме се по стълбите, един млад тигър, все още игрив долу в двора си играе на свобода. Тръгна между нас, изтръпнах, началникът го отпрати. настаниха ме в едно семейство и тъкмо им обяснявах за тигъра ,те казаха,че бил тяхното домашно животно. Аз избягах....и се събудих.
Благодаря, Мунлайтче, и на включилите се.
Ако приемаме сериозно малките знаци, оказва се след време, че се страхотни жокери.
Това с тигъра-"изисква се от вас да сте бърз, активен, хитър, съобразителен, смел....". Осъзнах тази потребност, дори я изиграх на шефа. Чувствам се страхотно, един "N"-годишен страх от него изчезна, дори ме уважава повече. На човешки план не е прав, но на духовен-извади нещо от мен, което ми е нужно, при това без да знае. Аз печеля.... :clap:
ООО, вие не знаете, какви са ми работните условия. В едно изречение се стига до крясък, защото той е шеф, с другите /мъже/ 3 пъти стигаха до бой....Няма скука при нас.  ;D
« Последна редакция: Май 05, 2014, 08:54:40 pm от enigma »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #456 -: Май 05, 2014, 10:41:38 pm »
Сега се сетих за един сън от лятото миналата година ама не се смейте много... ;D ;D Важното, че беше предсказателен! :D

Такаа - една приятелка си падаше малко шаврантия и аз я сунувах как си бърка сещате се къде иии изведнъж цялата беше в лайна ...  :85: все едно е ходила на кална баня и се е мазала не с кал, а с лайна  :85: :85: .... И 2 дни след това се срещаме с нея и сподели, че замисля да прави първия си анален секс с гаджето си  :85: ... и няколко дни по - късно замисъла беше факт!  :85: :85: :85:
« Последна редакция: Май 05, 2014, 11:08:48 pm от AzaZaeL »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #457 -: Май 05, 2014, 10:48:45 pm »
И аз имах такъв предсказателен. Отивам на гости при едно мое бивше гадже - в реалния живот вече е женен и имат малко детенце. И докато стоях в тях, усетих непреодолим повик на биологична нужда и ме хвана тежко стомашно разстройство. И докато стоях в тяхната тоалетна, той ми чукаше по вратата...

На следващия ден като пристигнах в офиса видях, че имам три пропуснати обаждания. Погледнах и се изумих - бяха от него (а по принцип вече отдавна нямаме контакт). Оказа се, че ме търси да изпълня една поръчка за негов клиент - паднаха ми се непредвидени парички.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #458 -: Май 05, 2014, 11:00:25 pm »
Ти поне пари си предусетила ...
А тoва момиче явно много е искало да и направя хорар, но го е било срам и затова съм я усетил ... ;D ;D След това наистина ме помоли ...  :72:

Ей, така си я представям!  :85:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #459 -: Май 05, 2014, 11:08:35 pm »
Мен някой ако ме сънува така, ще ударя джакпота от тотото  ;D - обещавам да споделя печалбата, само ме сънувайте  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #460 -: Май 05, 2014, 11:14:40 pm »
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Внимавай какво си пожелаваш.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #461 -: Май 05, 2014, 11:32:21 pm »
А сега имам една по-сериозна питанка.

Сравнително често се случва да сънувам как с покойната ми баба отиваме в някаква гора да берем гъби, тя ме води.

Прилича ми на някаква лунно-плутонова символика...
А според вас какво послание може да носи сънят?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #462 -: Май 06, 2014, 12:05:30 am »
Чернобилска баба? Или не чак толкова?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #463 -: Май 06, 2014, 12:08:23 am »
Чернобилска баба? Или не чак толкова?

Да, Рептиле, и гъбите бяха големи и ми говореха  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Сънувах...
« Отговор #464 -: Май 06, 2014, 01:03:40 am »
Този сън с гъбите...учудва ме
Брали ли сте? Ядеш ли, обичаш ли?