Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645549 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1005 -: Септември 21, 2014, 05:59:30 pm »
Сънувах ВЪШКИ тази сутрин, бяха в един плик, като на куриерските услуги, може би под въздействието на хлебарките в сериала "Революция Z", който следя с интерес  :012:
Отворих плика с въшките на балкона на кухничката, а те започнаха да пълзят по масичката там, като няколко пропълзяха по мене, а една от тези по масата смачках, но като видях, че няма как да ги върна обратно в плика се прибрах набързо в кухничката и затворих вратата на балкона  :012:
Да дам ОВ по този сън и да потвърдя, че писаното в бабешките съновници, че въшките са на печалба е така- на 1 септ ми се обади сътрудник на Нивеа, за да ми съобщи, че съм избрана за фен на месец август, а на следващата седмица куриер ми достави колетната пратка със статуетка, с изографисано мое име на нея, и 30 продукта на Нивеа по мой избор. 

пп Трябваше да играя и на Тото, не само в месечната игра на Нивеа във Фейсбук, ама на- толкова ми били въшките  :012: :012: :012:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #1006 -: Септември 21, 2014, 07:39:26 pm »
Да дам ОВ по този сън и да потвърдя, че писаното в бабешките съновници, че въшките са на печалба е така- на 1 септ ми се обади сътрудник на Нивеа, за да ми съобщи, че съм избрана за фен на месец август, а на следващата седмица куриер ми достави колетната пратка със статуетка, с изографисано мое име на нея, и 30 продукта на Нивеа по мой избор. 
пп Трябваше да играя и на Тото, не само в месечната игра на Нивеа във Фейсбук, ама на- толкова ми били въшките  :012: :012: :012:
браво, честито! :)
значи вярно е това, в което вярваш. аз колкото пъти съм сънувала въшки, все досадни неща ми са се случвали. тълкуването на сънищата е много индивидуално.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1007 -: Септември 21, 2014, 08:27:21 pm »
Akruks ,честито. :clap:

А астрологически има ли индикации за печалбата ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1008 -: Септември 21, 2014, 08:41:21 pm »
Akruks ,честито. :clap:

А астрологически има ли индикации за печалбата ?
Да и ти отговорих на този въпрос в началото на септември в темата за Юпитер, доколкото си спомням, в темата за лунари също писах, понеже не само по транзити, но и лунара даваше указания за придобивки по 2д и Венера

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1009 -: Септември 21, 2014, 09:07:02 pm »
Не знаех ,че става въпрос за една и съща проява в периода. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1010 -: Септември 21, 2014, 10:19:14 pm »
Лили, изправена си пред решения и търсиш необходимата, за тях, мотивация-ключ.
Много възможно е да те занимават въпроси с резидънса ти. Веднъж- чисто физически- като място/локация. Втори- като житейски път. Реперите, които са маркирали живота ти, четирите слона в/у, които се е крепяло битието ти, досега, не са актуални. По тази причина, вероятно, и сънуваш образи от миналото. Имаш необходимост от продухване на съзнанието, за да продължиш напред без гняв.

Твоите сънища не са толкова предсказателни колкото като разговор с подсъзнанието ти. Напомня ти да поразчистиш килерите и отстъпиш място на новото. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1011 -: Септември 21, 2014, 10:22:50 pm »
Аз не мога да разкажа съня си (защото е много личен и шокиращ), само искам да споделя, че беше ужасяващ - изпитах на сън най-големия си страх в този живот. Преди 25 години бях изпаднала на живо пред опасността това да се случи реално, но .... се измъкнах в крайна сметка. Докато сънувах и изпитвах ужаса, се "осъзнах", че е сън и се "насилих" да излезна от него. През годините съм имала подобни сънища, но не толкова "лице в лице" и с мъже, с които вече не контактувам.
Не знам дали това е предупреждение някакво, или просто подсказка да се замисля над нещо. Странното е, че този ужас ми го причиняваше мъжа, с когото тази година се опитвам да си изясня лични взаимоотношения.
Даже не знам какво да попитам, но съм доста объркана.

Възможно ли е, тогава, за да се съвземеш по- бързо, да си натикала случката дълбоко в себе си- омаловажавайки я, за да не изпадаш в паника? Сега, вече обръгнала и поотпуснала се, този страх да изплува безпрепятствено?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1012 -: Септември 21, 2014, 10:24:18 pm »
Сънувах,че съм  с широк панталон и усетих,че "нещо ми ходи по крака".В един момент две зелени буболечки паднаха.Изведнъж широкия панталон стана много тесен клин и следващото животно,което се спусна,беше змия.Изтръпнах,и се молех да не ме ухапе. :017:

Не се отпускай. (широките панталони)

Внимавай в работата си, за да не допуснеш грешка и да ти отеснее. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1013 -: Септември 21, 2014, 10:25:03 pm »
Твоите сънища не са толкова предсказателни колкото като разговор с подсъзнанието ти. Напомня ти да поразчистиш килерите и отстъпиш място на новото. :)

Да, така е, има силна връзка с подсъзнанието - "тихо сам с собою я веду беседу".  ;D

Много ти благодаря за тълкуването!  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1014 -: Септември 22, 2014, 08:31:15 am »
Не се отпускай. (широките панталони)

Внимавай в работата си, за да не допуснеш грешка и да ти отеснее. :)

 :38: Благодаря ти,Uran.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1015 -: Септември 22, 2014, 11:24:47 am »
Вчера сънувах нещо, което не мога да си обясня по никакъв начин. Бях в някаква къща с други хора, в мазето, по-точно. Беше доста тъмно, но забелязах, че една от стените е различна. Оказа се, че е зазидана врата — доста голяма, почти половината стена. Когато влязох вътре, нямаше нищо, само прах и мазилка по пода, но някак разбрах, че това е стая за разпити и изтезания. Сънят не предизвика чувства, докато траеше, просто бях свидетел.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1016 -: Септември 22, 2014, 02:32:38 pm »
Вчера сънувах нещо, което не мога да си обясня по никакъв начин. Бях в някаква къща с други хора, в мазето, по-точно. Беше доста тъмно, но забелязах, че една от стените е различна. Оказа се, че е зазидана врата — доста голяма, почти половината стена. Когато влязох вътре, нямаше нищо, само прах и мазилка по пода, но някак разбрах, че това е стая за разпити и изтезания. Сънят не предизвика чувства, докато траеше, просто бях свидетел.
Насаме- със себе с,и измъчваш ли се с мисли, предположения, неснователни ревности/страхове и т.н.? Ако се вгледаш още по- дълбоко, ще разбереш кое те кара да постъпваш така и ще е за твое добро. :)

Себепознанието изисква да отключиш мазето, което е източник на детските ни страхове и мястото- където нощуват чудовищата.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1017 -: Септември 22, 2014, 02:49:00 pm »
Уран, право в десетката :o Свалям ти шапка…

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1018 -: Септември 23, 2014, 08:30:01 pm »
Ще подцениш хора или ситуация.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #1019 -: Септември 24, 2014, 01:56:24 am »
Сънувах, че съм на някакви високи скали. Там имаше прекрасна къща, просторна с невероятен изглед към морето. Казах си - "най-после открих своята къща!". Слязох до морския бряг и видях някакъв мъж във водата. Беше много красив, със загар и черни къдрици. Приближаваше се към мен и въпреки това, само главата му се виждаше / тялото оставаше скрито, макар да излизаше от водата /.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама