Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646200 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1050 -: Октомври 26, 2014, 09:50:38 am »
Миналата нощ сънувах много странен сън. Живеех в някакъв друг свят, много подобен на нашия, но друг. Имаше страховито земетресение/изригване и от земята бликна цунами от лава. Вълната имаше лице, сякаш беше чудовище от пламъци и магма. Приближаваше бързо, а аз и някакви други хора нямаше къде да се скрием. Тогава видях цепнатина в една скала наблизо, на височина един човешки бой. Оказа се пътека за някъде. Тръгнах по нея и се озовах в метрото на незнаен руски град :o Хората ме гледаха странно, понеже говорех на български, но имах достатъчно копейки в джоба за билет. После малко ми се губи… Краят е, че за да се върна в нашия свят (този наш, не сънувания) трябваше да хвана два пакета ориз в ръце :017:
Дал/дала сте израз на емоциите си. Те са пропукали нечия защитна броня, социална маска..както искате го наречете. Това е открило нова перспектива в отношения или- опознали сте и друга страна на предизвикания. Ти, не си от губещата страна, но трябва да направиш някакъв избор.
Да не би да се жениш/омъжваш? :017: :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1051 -: Октомври 26, 2014, 09:51:49 am »
Сънувах много странни неща тази нощ  :012: В един от сънищата си намерих една несъществуваща животинка, беше като мъничка пухкава топка, много сладка, но с доста остри зъби и ако не му държах муцунката моментално ме захапваше за ръката много силно и не пускаше, накрая го затворих в един кашон.
Възможно ли е да си Ти? :)

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Сънувах...
« Отговор #1052 -: Октомври 26, 2014, 10:00:17 am »
Хм, аз нямам такива в момента. По-скоро си мислех за някакви врагове - вълците и лъжи - змията.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1053 -: Октомври 26, 2014, 10:04:25 am »
Хм, аз нямам такива в момента. По-скоро си мислех за някакви врагове - вълците и лъжи - змията.

Ключовата дума е вгледай се. Прояви искреност в/към себе си. :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1054 -: Октомври 26, 2014, 12:32:02 pm »
Упорстваш. Възможно е, да не искаш да се откажеш от нещо- градено дълги години или даващо ти сигурност. Мисля, че преценяваш някакви възможности- кариерни, житейски и т.н.
Благодаря ти,Уран. :)
Не се затруднявам с упорството-това мога най-добре.Пък противно на Овенските характеристики съм много последователна,защото преди да започна нещо го обмислям добре и мотивацията ми е желязна.Немога да си променям плановете по чуждо усмотрение ;)  :-* :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1055 -: Октомври 26, 2014, 12:51:01 pm »
 Уран, :38:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1056 -: Октомври 26, 2014, 01:03:54 pm »
Жена със синя коса, разпусната сякаш от вятъра на една страна и като нарисувана самодива  и до нея планета , също в синьо, в плътно небесно синьо. Ето такова синьо небесно тяло сънувах като Нептун. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1057 -: Октомври 26, 2014, 04:00:23 pm »
Жена със синя коса, разпусната сякаш от вятъра на една страна и като нарисувана самодива  и до нея планета , също в синьо, в плътно небесно синьо. Ето такова синьо небесно тяло сънувах като Нептун. :)

Повече синьо или повече- жена?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1058 -: Октомври 26, 2014, 04:06:07 pm »
Тази нощ сънувах едновременно трима починали мои близки, на едно място - бях само аз с тях, никой от другите (живи) роднини. Сънувах, че дядо вече беше починал, майка ми в съня още беше жива. Бяхме при баба, която беше останала сама и се готвеше да умира. В съня беше много важно да не я оставяме сама в този миг, сякаш е искала нещо да каже. Друго не си спомням...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1059 -: Октомври 26, 2014, 04:17:11 pm »
Тази нощ сънувах едновременно трима починали мои близки, на едно място - бях само аз с тях, никой от другите (живи) роднини. Сънувах, че дядо вече беше починал, майка ми в съня още беше жива. Бяхме при баба, която беше останала сама и се готвеше да умира. В съня беше много важно да не я оставяме сама в този миг, сякаш е искала нещо да каже. Друго не си спомням...

Детето в теб е това.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1060 -: Октомври 26, 2014, 04:28:37 pm »
Ясно, поредната подсъзнателна проекция.  :)

Сега са сетих и за друг сън от снощи - трябваше да ходя при някаква зъболекарка - спешно, наложителна интервенция.

Може би това отразява притесненията ми във връзка с преминаването на нова работа - промяна, която съвсем скоро предстои и е наложителна.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1061 -: Октомври 26, 2014, 04:34:34 pm »
Ясно, поредната подсъзнателна проекция.  :)

Сега са сетих и за друг сън от снощи - трябваше да ходя при някаква зъболекарка - спешно, наложителна интервенция.

Може би това отразява притесненията ми във връзка с преминаването на нова работа - промяна, която съвсем скоро предстои и е наложителна.
и това.
Минава ми и друго през ума:зъби- налага  се да ги стискаш, в смисъл на воля или ограничение някакво; отделно- възможността да захапеш или държиш зраво ситуация, човек, работа, отношения ит.н.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1062 -: Октомври 26, 2014, 04:37:00 pm »
Благодаря за тълкуването!  :58:

Дано има някакъв положителен смисъл като послание.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1063 -: Октомври 26, 2014, 08:47:11 pm »
Повече синьо или повече- жена?

Всичко беше в това синьо, цялата глава на жената, и звездното тяло-много красиво. Уж бяха като нарисувани ,а имаше движение, сякаш вятър вееше  косата на жената .:)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1064 -: Октомври 26, 2014, 08:52:17 pm »
Всичко беше в това синьо, цялата глава на жената, и звездното тяло-много красиво. Уж бяха като нарисувани ,а имаше движение, сякаш вятър вееше  косата на жената .:)
Синьото е съзерцателен цвят (зависи, все пак от нюансите му). На мен ми убягва акцентът. Дали е фурху самата феерия и чувство за красота или в/у това, че е женска фигура.