Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645979 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #1305 -: Декември 06, 2014, 11:04:53 pm »
Нощем с дивите коне, дий, дий, дий...Това си е еротичен сън какво толкова, Винету. :D :D

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1306 -: Декември 07, 2014, 05:58:33 pm »
Много сте сънували  :012:.
Малко съм уморена и няма сега да човъркам в това, което си позвлявате и това, което не смеете да поискате.  ;)

п.п.Синие, интересни тълкувания. Участвай по- активно. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1307 -: Декември 07, 2014, 06:27:51 pm »
Не мога да не споделя,че тази вечер сънувах баба ми,която от две години не ни е потърсила и не се е интересувала от нас.В съня ми звънна по телефона и аз и се навиках едно хубаво-ядосах се,че е включила високоговорителя,та  и останалите да слушат,и след като си излях гнева,затворих телефона. :(

Ще имаш новини от/относно нея.

п.п.Как е тя?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1308 -: Декември 07, 2014, 06:32:15 pm »
От всичкото,което сънувах  си спомням следното - с далечни роднини пътувам до едно отдалечено село,не знам защо.Пристигаме и гледам,че деветдесет  процента от селото са роми,българските къщи са малко.Хората,с които  съм явно са имали да свършат някаква работа в това село с някакви българи.Оправят се там,свършват си работата и се оказва,че един от българите трябва да дойде с тях в нашия град,да но в колата няма място.Не знам как става точно,но тея се качват и мен ме оставят в селото,аз изведнъж ставам гост в село,в което никого не познавам.Канят ме от къщата на българина,влизам  и чакам кога ще си се прибера.От прозореца наблюдавам циганите и мизерията,в която живеят. По едно време една циганка на годините на майка ми,изглеждаща гнусно,се зазяпва  в мен по особен начин,мен ме хваща шубето,съобщавам на съпругата на въпросния българин,че искам да си тръгвам.След това тя ми обяснява,че трябва да побързам,защото в селото няма много автобуси и последния ще тръгва скоро.Излизам аз,а оная ме дебне,следи ме и отзад ми вика че ме обича,че съм я свалял и защо сега съм бягал.Ставам за резил,цяло село нас гледа.По едно време я заплитам по улиците и тя губи дирите ми.Стигам до автобуса и гледам,че там имам познати,олеква ми че не съм сам и че тази ако събере  някои от техните  ще има хора,които познавам и които ще ми помогнат.И като ми стана спокойно се събудих.

Сънят ти ми изглежда малко по- глобален. Свързан е с демографските промени, които настъпват, дори и в малко по-консервативните райони. :)


Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1309 -: Декември 07, 2014, 06:36:15 pm »
Подозирам, че вчера съм се настроил на честотата за чанълинзи и сублиминални внушения, щото сънувах много детайлна и плашеща идиотия:

Момиче и гаджето ѝ искат да влязат в някакъв клуб. Клубът е представлява огромно хале, забутано под земята. Чува се музика, която удря в корема, метъл някакъв. Вътре е пълно с жени, само с жени. Вратата е по средата на стената, има стъклено прозорче. Вътре не искат да пуснат момичето (Може би от ревност? Но те не виждат момчето!) Тогава момчето слага пред лицето си мъжка кукла (от ония, психарските, като в американски филм, обаче човечето има немско-охранено-квадратно-лицев вид), слага я до прозореца и с леко металически глас започва да припява, по-скоро да ѝ отваря устата, ама уж и двамата пеят, може би наистина са и двамата:

Die, die, die, die,
Die, die, really die,
Die, die, die-die-die,
Die, die, die, die,
Die, die, die, die…

Куклата се отмества малко и открива лицето на момчето (нежно, лъснато, обръснато), двамата продължават да пеят. Вътре истерясват съвсем от пеенето им, размятат глави…

П.П. Музиката най се доближава до Рамщайн като усещане. Не бих се учудил, ако случайно съм запомнил нещо тяхно.

Рептиле, вкарал ли си се в любовни триъгълници? Играеш ли го желан?  :017:
« Последна редакция: Декември 07, 2014, 07:57:13 pm от Uran »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1310 -: Декември 07, 2014, 06:37:25 pm »
Сънят от снощи-сънувах,че ме обучаваха за ново работно място?

Има ли такава вероятност или е проекция на твои стремежи? :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1311 -: Декември 07, 2014, 07:27:28 pm »
Има ли такава вероятност или е проекция на твои стремежи? :)

Не знам,Уран,не знам как ще се развие професионалният ми живот-договорът  ми е  до края на този месец.Макар да имаше слухове,че една от колежките ще напуска.



Ще имаш новини от/относно нея.

п.п.Как е тя?

Не знам как е-от доста време  нищо не съм чувала за нея. :(
« Последна редакция: Декември 07, 2014, 07:30:04 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1312 -: Декември 07, 2014, 07:56:21 pm »
Не знам,Уран,не знам как ще се развие професионалният ми живот-договорът  ми е  до края на този месец.Макар да имаше слухове,че една от колежките ще напуска.
Сънят - с работата, отразява това, което е приоритет за теб.
Искрено се надявам да се случи. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1313 -: Декември 08, 2014, 11:58:04 am »
как да си разкажа днешния сън, като ме е срам?  :o

сънувах, че съм в обществена спалня, подобна на туристичеките, но леглата не бяха на 2 етажа  :)
доколкото помня бях сама в стаята, когато се изходих по голяма и малка нужда в един леген- доста го понапълних, а после като се появиха други жени в стаята седях плътно на легена, който беше на леглото, за да не се размирише като стана, ама те и така ме надушиха и се развикаха да си изкарам фекалиите навън (малее, още ме е срам от преживяното насън)  :D
приключих с изходящите истории и се озовах в гориста местност, а по пътя видях мъже, които заравяха трупове в общ гроб- не се уплаших, но ми стана неприятно от гледката и побързах по една пътечка нагоре, където драпах по едни корени на дърво, за да се изкача и продължа по пътечката- правих много опити по тези корени да се изкача, но все не успявах и не помня дали ги преодолях или се събудих в опитите да си продължа пътя  :017: последните кадри от съня може да имат връзка с филма, който гледах преди да заспя "Снежанка в черната гора"  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #1314 -: Декември 08, 2014, 01:40:49 pm »
Акрукс аз си мисля,че ти предстои препятствие,трудност/лека неприятност.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1315 -: Декември 08, 2014, 06:44:23 pm »
как да си разкажа днешния сън, като ме е срам?  :o

сънувах, че съм в обществена спалня, подобна на туристичеките, но леглата не бяха на 2 етажа  :)
доколкото помня бях сама в стаята, когато се изходих по голяма и малка нужда в един леген- доста го понапълних, а после като се появиха други жени в стаята седях плътно на легена, който беше на леглото, за да не се размирише като стана, ама те и така ме надушиха и се развикаха да си изкарам фекалиите навън (малее, още ме е срам от преживяното насън)  :D
приключих с изходящите истории и се озовах в гориста местност, а по пътя видях мъже, които заравяха трупове в общ гроб- не се уплаших, но ми стана неприятно от гледката и побързах по една пътечка нагоре, където драпах по едни корени на дърво, за да се изкача и продължа по пътечката- правих много опити по тези корени да се изкача, но все не успявах и не помня дали ги преодолях или се събудих в опитите да си продължа пътя  :017: последните кадри от съня може да имат връзка с филма, който гледах преди да заспя "Снежанка в черната гора"  :)

Акрукс, ти и друг път, комай, си имала подобен сън. Какво ти проговори тогава? :)
За мен, е свързан с финанси/имущество и спорове около тях. От разрешаването на някакъв имуществен казус зависи- дали ще изпаднеш, с едно стапало назад, в социалната стълбица или - крачка нагоре.
Труповете също ги свързвам с материализъм.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1316 -: Декември 08, 2014, 07:15:10 pm »
Акрукс, ти и друг път, комай, си имала подобен сън. Какво ти проговори тогава? :)
За мен, е свързан с финанси/имущество и спорове около тях. От разрешаването на някакъв имуществен казус зависи- дали ще изпаднеш, с едно стапало назад, в социалната стълбица или - крачка нагоре.
Труповете също ги свързвам с материализъм.
Благодаря за отговора, на прав път си!
Преди малко прочетох в пощата си на Фейсбук, в графата за писма "други", писмо от 5 дек., написано от една лайняна особа, която ме е обвинила най-нагло, че сигурно ме е било яд, че не съм спечелила пари от нея, затова съм я коментирала зад гърба...  Аз що нямам спомен досега да съм искала и взела от някого пари, като съм му отговаряла на хорарен въпрос, но пък имам спомени как тези, които са ми задавали въпроси са спечелили пари с моите отговори!!
Нагла до безбожие, но ще си намери майстора, не и в мое лице, че ме е гнус от такива  :(

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1317 -: Декември 08, 2014, 07:20:30 pm »
 :o
Зарови ли труповете?  :012:
« Последна редакция: Декември 08, 2014, 07:23:27 pm от Uran »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1318 -: Декември 08, 2014, 07:46:40 pm »
:o
Зарови ли труповете?  :012:
хахаха, не, нали в съня ми други ги заравяха  :29:
блокирах и този ѝ профил във фейса, въпреки предупреждението "И да ме блокираш, винаги ще има хора, които ми казват какво говориш за мен, говори, говори, ти си трупаш грехове, не аз."   :-X

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1319 -: Декември 09, 2014, 12:46:11 am »
Аз сънувах, че си купувам ядене, а продавача го мързеше да стане от стола си, за да ми направи закуската, та се наложи да го дръпна от стола и веднага се вдъхнови и започна да ми прави. Събудих се преди да я изям .. тууу :( :D

Закуската беше някаква супер странна и трудно за описване  :lol_hitting: всеки случай не ставаше въпрос за самообслужване.  :012:

Преди да се спра точно на тази закуска много се колебаех какво да си взема.  :72: