Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 644994 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1470 -: Януари 08, 2015, 09:09:37 pm »
В съня ти, проверяват "свършената работа", а в реала- санкциониране от позиция на силата.
Според мен оценките са критерий за знание, а не дисциплина.
Защо бягате от час? Това имаше смисъл в едни други времена.
Какви са ви били причините преди?

Нас ни мързи и това ни е причината. Имаме да учим за изпити и се дразним, че не губят времето ... Казах им да не бягат, но нали сме задружен клас и побягнахме групово.  :D

Много нагли сме станали. Бяха заключили един от входовете ни, който е най - близо до стаята ни и се насочихме (пак като бягахме) към другия изход, а трябваше да минем през учителската стая ...  :043: :043: Най - спокойно си минахме, а аз на глас се смеех.  :D
« Последна редакция: Януари 08, 2015, 09:15:25 pm от Теодор »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1471 -: Януари 08, 2015, 09:14:48 pm »
Какви са ви били причините преди?

Нас ни мързи и това ни е причината. Имаме да учим за изпити и се дразним, че не губят времето ... Казах им да не бягат, но нали сме задружен клас и побягнахме групово.  :D

Много нагли сме станали. Бяха заключили един от входовете ни, който е най - близо до стаята ни и се насочихме (пак като бягахме) към другия изход, а трябваше да минем през учителската стая ...  :043: :043: Най спокойно си минахме, а аз на глас се смеех.  :D

Бунт с/у стената. :012:
Не сме били мързеливи. Гадни и амбициозни зубрачи си бяхме.

п.п.Да, нагли сте и наливате вода в мелницата на частните уроци.
https://www.youtube.com/watch?v=YR5ApYxkU-U
« Последна редакция: Януари 08, 2015, 09:18:43 pm от Uran »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1472 -: Януари 08, 2015, 09:17:38 pm »
Чудя се какво ли значи да пътуваш във влак и да знаеш, че е спрял на спирката ти, но упорито да си връзваш връзките на обувките и след, което да си събираш багажа с 100 вида торби ... :D и точно като тръгваш да излизаш вратата се затваря, но ти успяваш да я отвориш с ръце и да си излежеш. На спирката ме чакаше приятел, с който се скарахме вчера. :D

(става на въпрос за сън, разбира се)

идиотско, разпиляно и неадекватно свършена работа от приятеля. По - зле не можеше да го направи 100%!  :D Трябваше да правим един проект заедно, а след случката реших сам да си го правя.  :012: Отделно имам неудовлетворително оценка, заради това. А този проект ще е и определящ за оценката ми от държавния изпит.  :012:

Тая седмица ми е на предсказателните сънища, нищо, че почти не спя последно време през нощта и се овампирчих.  :012:
« Последна редакция: Януари 08, 2015, 09:25:17 pm от Теодор »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1473 -: Януари 08, 2015, 10:02:54 pm »
Чудя се какво ли значи да пътуваш във влак и да знаеш, че е спрял на спирката ти, но упорито да си връзваш връзките на обувките и след, което да си събираш багажа с 100 вида торби ... :D и точно като тръгваш да излизаш вратата се затваря, но ти успяваш да я отвориш с ръце и да си излежеш. На спирката ме чакаше приятел, с който се скарахме вчера. :D

(става на въпрос за сън, разбира се)

идиотско, разпиляно и неадекватно свършена работа от приятеля. По - зле не можеше да го направи 100%!  :D Трябваше да правим един проект заедно, а след случката реших сам да си го правя.  :012: Отделно имам неудовлетворително оценка, заради това. А този проект ще е и определящ за оценката ми от държавния изпит.  :012:

Тая седмица ми е на предсказателните сънища, нищо, че почти не спя последно време през нощта и се овампирчих.  :012:

Да, "предсказателен" е бил. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1474 -: Януари 09, 2015, 07:58:33 pm »
Сънувах дядо ми които почина преди шест месеца (навършват се вдругиден).
Беше на село жив седяхме на една маса и той ме попита дали ще пия ракия (аз не пия и той докато беше жив знаеше).
Отговорих му нещо но не помня какво.
Какво може да означава тоя сън?
Благодаря предварително!

Вероятно Ви липсва.
Пийте една ракия за "Бог да прости".

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1475 -: Януари 11, 2015, 11:12:47 am »
Сънувах, че Том Круз ми се обяснява в любов.  :o  :043: А т'ва какво предполага ?
Необходимост от по- ярко манифестиране на чувства. :)
п.п.Като как бешев съня ти? Важно е.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1476 -: Януари 11, 2015, 11:38:52 am »
Да уточня, не си падам по него и любовните теми не са ми актуални.
Беше в ролята на настойчив, дори досаден ухажор, който ме поставя на пиедестал и непременно държи да бъде с мен, но имаше и момент, в който се държеше като партриархален балкански тип, който иска да му слугувам.

Не е задължително да си падаш по него. Именно, поради това, че не ти е интересен като мъж, образът му трябва да ти "каже" нещо.  ;)

Маркери: известен/публичен, значим в неговата среда, настойчив (това вече- от съня), патриархален...

Къде си Ти и "щенията" ти?

п.п. Може да го отнесеш към работна среда и целите ти там, но не ми се вярва. Това, че отричаш нещо, не значи, че не ти е на дневен ред по някакъв начин. :)

п.п.п.Дoсажда ли ти някой обгрижващ, наставнически типаж? :)
« Последна редакция: Януари 11, 2015, 04:16:03 pm от Uran »

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #1477 -: Януари 11, 2015, 11:39:41 am »
Да уточня, не си падам по него и любовните теми не са ми актуални.
Беше в ролята на настойчив, дори досаден ухажор, който ме поставя на пиедестал и непременно държи да бъде с мен, но имаше и момент, в който се държеше като партриархален балкански тип, който иска да му слугувам.
имаш ли усещането, че в реалността си обградена от лицемерни и "фалшиви" хора, които крият истинските си чувства и не те оценяват, както би искала?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1478 -: Януари 11, 2015, 11:41:22 am »
Майка ми сънувала,че посреща във входа  починала съседка-дори се хванали в ръка и майка и казала "добре дошла"?
А тя като сънува умрели хора и много се притеснява-все си мисли,че всички сънища са предсказателни.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1479 -: Януари 11, 2015, 11:46:59 am »
Майка ми сънувала,че посреща във входа  починала съседка-дори се хванали в ръка и майка и казала "добре дошла"?
А тя като сънува умрели хора и много се притеснява-все си мисли,че всички сънища са предсказателни.

Тези вградени символи- общи за "племето", са вредни. Имаш страхое и очакваш "знаци", които да ги потвърдят. Тогава, на "помощ" идват- падащи зъби, починали познати и други подобни. :)
Не че отричам това, но то е като да искаш да спечелиш от тото-то и да  материализираш желанието си чрез сън, напъплен от паразити и други подобни. :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1480 -: Януари 11, 2015, 12:13:05 pm »
Сънувах, че Том Круз ми се обяснява в любов.  :o  :043: А т'ва какво предполага ?

Ммм, че си гледала за невъзможни мисии? :57:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1481 -: Януари 11, 2015, 04:29:13 pm »
Защо Том Круз?
Винаги има причина за появата на необичайни образи.
И аз съм се чудила на необяснимите персонажи, изпращани ми от подсъзнанието, но след време, съм откривала отговорите. :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Сънувах...
« Отговор #1482 -: Януари 13, 2015, 09:24:59 pm »
Моите ненормални сънища продължават. Този доста време не исках да го споделям. Но вече мога да го разкажа. Всъщност бяха два съня един след друг. Много кратки - ситуации без развитие.

1. Около мен кръжат много мухи и с някой в стаята си говоря, че трябва да ги избия. Намерих нещо необичайно - не помня какво, но го закачих на абажура, те го накацаха и видях как се е образувало кълбо измрели мухи.

2. Видях сестра ми в инвалидна количка. Нямаше драма в съня, стоях спокойна около нея. Но като се събудих доста се напрегнах.

Тези чудатости може и да са в резултат на приближаващия Луната ми Уран.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #1483 -: Януари 13, 2015, 11:14:47 pm »
1. Около мен кръжат много мухи и с някой в стаята си говоря, че трябва да ги избия. Намерих нещо необичайно - не помня какво, но го закачих на абажура, те го накацаха и видях как се е образувало кълбо измрели мухи.

2. Видях сестра ми в инвалидна количка. Нямаше драма в съня, стоях спокойна около нея. Но като се събудих доста се напрегнах.
1. някакви дразнители има около теб в този период.
или пък се налага да се занимаваш с  дребни и досадни неща, които ти отнемат прекалено много време и сили , това те ядосва. ще намериш решение за тях. рутинната работа не те удовлетворява.

2. застой в живота на една от двете.
или сестра ти е в труден период и има нужда от помощ , за да се справи.
« Последна редакция: Януари 13, 2015, 11:21:19 pm от nerealna »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Сънувах...
« Отговор #1484 -: Януари 13, 2015, 11:30:27 pm »
Благодаря ти, nerealna - съвсем точно е и първото, и второто ти тълкувание.
Досега не съм имала "говорещи" сънища и затова не знам как да ги разчитам. Били са само фантасмагории с непознати хора на непознати места без дори аз да участвам или аз не съм била аз - каквато съм:)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.