Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646329 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1590 -: Февруари 06, 2015, 05:55:38 pm »
Тази нощ и сутрин много сънувах, но не си спомням всичко, в общи линии не са били лоши нещата, които сънувах, а се чувствах добре в разните ситуации, в които се намирах насън...
Спомних си обаче една част от съня, в която разговарях с млад мъж на улицата, който реално не познавам... Той каза, че щеше да е хубаво да бяхме седнали в някое заведение да поприказваме, а аз му посочих с ръка в югозападна посока блоковете с думите, че под блока в преден план и по улицата зад него има много уютни кафенета, където може да седнем. Тръгнахме, а аз в един момент се погледнах в краката и бях по чорапи, започнах да се вайкам как е възможно, като много добре помня, че като излязохме от неговия дом си обух ботушите, че дори съм си говорила с майка му и другите хора в дома му (беше просторен дом с гости, но не помня повода на събирането), докато си дърпах ципа на ботушите, че не е възможно да съм тръгнала по чорапи...

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1591 -: Февруари 07, 2015, 04:16:42 pm »
Сънувах странна сценка: някаква игра, подобна на тенис, но се играе с уред… сякаш сдвоена ракета — има глава и над, и под захвата. Главите са доста по-малки от сегашните, нещо средно между ракета за бадминтон и тенис на маса. Играеха по двойки, мъже, всички играчи бяха негри, някъде в Арканзас (?). Имаше впечатляващи волета, изобщо повече се играеше от мрежа, а с долната глава имаше много интересни удари. На моменти даже имаше прилики с бокс, някакви такива движения.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1592 -: Февруари 08, 2015, 12:46:00 pm »
Сънувах, че съм до къщата на баща ми и една сиво-бяла змия взе да ни гони. (имаше още някой в съня ми, но не го видях добре)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Сънувах...
« Отговор #1593 -: Февруари 08, 2015, 01:15:25 pm »
Продължавам със странните сънища.
Последният е как отварям врата (като че ли беше входна, но пък не бях у дома) и при първата си крачка навън виждам огромна локва кръв върху навалелия пухкав бял сняг. Това петно се разстилаше по няколко стъпала и надолу. Сънят беше много кратък. За няколко секунди ми се показа тази картина и край.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1594 -: Февруари 08, 2015, 01:39:17 pm »
Продължавам със странните сънища.
Последният е как отварям врата (като че ли беше входна, но пък не бях у дома) и при първата си крачка навън виждам огромна локва кръв върху навалелия пухкав бял сняг. Това петно се разстилаше по няколко стъпала и надолу. Сънят беше много кратък. За няколко секунди ми се показа тази картина и край.
като бях дете и майка ми казваше, че бялото е на новина, а кръв, червено е на истина, зелено на ядове, та накратко- ще узнаеш някаква истина

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1595 -: Февруари 08, 2015, 01:41:10 pm »
Червеното се свързва и с гняв, и със страст.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #1596 -: Февруари 08, 2015, 01:58:06 pm »
Скорпионче това със змията доста се връзва със ситуацията на работното ти място,имаш неприятел,ядове

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1597 -: Февруари 08, 2015, 04:05:18 pm »
Сънувах, че съм до къщата на баща ми и една сиво-бяла змия взе да ни гони. (имаше още някой в съня ми, но не го видях добре)
щом не те е ухапала няма проблем- ще ти се размине, недоброжелатели няма да успеят да ти навредят

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1598 -: Февруари 08, 2015, 06:48:29 pm »
Продължавам със странните сънища.
Последният е как отварям врата (като че ли беше входна, но пък не бях у дома) и при първата си крачка навън виждам огромна локва кръв върху навалелия пухкав бял сняг. Това петно се разстилаше по няколко стъпала и надолу. Сънят беше много кратък. За няколко секунди ми се показа тази картина и край.
Преди много години сънувам,че съм родила бебе в хола на родителите ми.Целият килим се беше просмукал с кръвта ми от това раждане.Бебето се търкаляше на на земята,но не ми беше до него.По бельото ми имаше много кръв но на едно място беше неестествено бяло и само една червена точка.
Разказах сънят ми на една приятелка и тя ми каза,че ще се отърва от бреме и ще сложа точка на нещо,както и ще започна нов път.Така и стана-скъсах една дълга връзка,която ме теглеше назад.Започнах нещо,което до ден днешен ми е специално(но е лично и няма да го спомена) и живота ми тръгна по нов път.

Твоят сън ми направи асоциация с моя тогава.Възможно е да тръгнеш наистина по нов път
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Сънувах...
« Отговор #1599 -: Февруари 08, 2015, 11:41:17 pm »
Драко, много ти благодаря. Асоциацията ти е изключително на място. Като че ли точно това се случва, олекна ми.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1600 -: Февруари 12, 2015, 01:50:22 pm »
Сънувах Георги Рaковски! После сънувах как учителя ми по история рисува някакъв череп на руснак, а в същото време обсъждаха руската водка. :D :D :D :D :D
Май имам повод за притеснение за психическото ми състояние ... през нощта се будех с натрапчиви мисли пак по история ... сякаш съм на изпит докато спя :D Случвало ми се е и задачи по математика да решавам .. :D :D .... :D
Ще превъртя от учене!  :57:
« Последна редакция: Март 17, 2015, 01:04:00 am от Теодор »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1601 -: Февруари 12, 2015, 08:17:38 pm »
Сънувах Георги Ръковски! После сънувах как учителя ми по история рисува някакъв череп на руснак, а в същото време обсъждаха руската водка. :D :D :D :D :D
Май имам повод за притеснение за психическото ми състояние ... през нощта се будех с натрапчиви мисли пак по история ... сякаш съм на изпит докато спя :D Случвало ми се е и задачи по математика да решавам .. :D :D .... :D
Ще превъртя от учене!  :57:
Миличкият!  :012:
Това си е живо превъртане от учене за възрожденците.  :043: Добре,че не си сънувал учителя си да пие водка от череп на руснак,че тогава щяхме да се чудим какво е общото между Крум/Никифор и русофобията ти(изразена в обезглавен рус) и русофилията ти(изразена в центрирането на сънотемата върху водката)  :043: :043: :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1602 -: Февруари 12, 2015, 08:23:46 pm »
Миличкият!  :012:
Това си е живо превъртане от учене за възрожденците.  :043: Добре,че не си сънувал учителя си да пие водка от череп на руснак,че тогава щяхме да се чудим какво е общото между Крум/Никифор и русофобията ти(изразена в обезглавен рус) и русофилията ти(изразена в центрирането на сънотемата върху водката)  :043: :043: :08:
:D :D :D :D :D
Уникално е да се събудиш сутрин в 6 часа повтаряйки си 1867 - смъртта на Г. Раковски.  :012: :012:
Днес съм си наложил забрана да уча повече от 1 час по история, че страшно става.  :012: :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1603 -: Февруари 12, 2015, 08:24:59 pm »
И аз сънувах щуротия.  :D Малко ми е неудобно да я разкажа,но да не съм единствената,която сънува щуротии.  :d030:
 Сънувах истински инкуб,истински от плът и кръв,а не безплътен.  :012: "Надуших" го от много голямо разстояние и толкова ми хареса,че "го повиках" с изкусителна мисъл.  :-\ :012: Той ме "чу" и хвана много километри за секунди.По пътя си чупеше клоните на горите,през които минаваше и дойде. Не виждах лицето му защото беше тъмно,но изглеждаше много "заинтересован" и привлечен :D :043: И да не влизам в подробности за по-натам..... :043: :043:
За първи път сънувам митично същество (май).  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1604 -: Февруари 12, 2015, 08:26:25 pm »
:D :D :D :D :D
Уникално е да се събудиш сутрин в 6 часа повтаряйки си 1867 - смъртта на Г. Раковски.  :012: :012:
Днес съм си наложил забрана да уча повече от 1 час по история, че страшно става.  :012: :012:
Да,май си попрекалил с четенето .  ;) Почивай си повече-много зор си си дал.  :08: Пусни си някое филмче.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: