Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645412 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1605 -: Февруари 13, 2015, 08:35:27 pm »
И аз сънувах щуротия.  :D Малко ми е неудобно да я разкажа,но да не съм единствената,която сънува щуротии.  :d030:
 Сънувах истински инкуб,истински от плът и кръв,а не безплътен.  :012: "Надуших" го от много голямо разстояние и толкова ми хареса,че "го повиках" с изкусителна мисъл.  :-\ :012: Той ме "чу" и хвана много километри за секунди.По пътя си чупеше клоните на горите,през които минаваше и дойде. Не виждах лицето му защото беше тъмно,но изглеждаше много "заинтересован" и привлечен :D :043: И да не влизам в подробности за по-натам..... :043: :043:
За първи път сънувам митично същество (май).  :012:

Как е романтичната част от битието ти? :)


Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1606 -: Февруари 13, 2015, 08:36:25 pm »
Сънувах Георги Ръковски! После сънувах как учителя ми по история рисува някакъв череп на руснак, а в същото време обсъждаха руската водка. :D :D :D :D :D
Май имам повод за притеснение за психическото ми състояние ... през нощта се будех с натрапчиви мисли пак по история ... сякаш съм на изпит докато спя :D Случвало ми се е и задачи по математика да решавам .. :D :D .... :D
Ще превъртя от учене!  :57:

Легии, руснаци...лоша работа с тази Украйна.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1607 -: Февруари 13, 2015, 08:38:08 pm »
Преди много години сънувам,че съм родила бебе в хола на родителите ми.Целият килим се беше просмукал с кръвта ми от това раждане.Бебето се търкаляше на на земята,но не ми беше до него.По бельото ми имаше много кръв но на едно място беше неестествено бяло и само една червена точка.
Разказах сънят ми на една приятелка и тя ми каза,че ще се отърва от бреме и ще сложа точка на нещо,както и ще започна нов път.Така и стана-скъсах една дълга връзка,която ме теглеше назад.Започнах нещо,което до ден днешен ми е специално(но е лично и няма да го спомена) и живота ми тръгна по нов път.

Твоят сън ми направи асоциация с моя тогава.Възможно е да тръгнеш наистина по нов път

В повечето случаи раждане е отпадане на бреме, задължение, тежест, мъка...


Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1608 -: Февруари 13, 2015, 08:40:47 pm »
Продължавам със странните сънища.
Последният е как отварям врата (като че ли беше входна, но пък не бях у дома) и при първата си крачка навън виждам огромна локва кръв върху навалелия пухкав бял сняг. Това петно се разстилаше по няколко стъпала и надолу. Сънят беше много кратък. За няколко секунди ми се показа тази картина и край.
Опетнена репутация. Може да промениш отношението си към нещо/някого.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1609 -: Февруари 13, 2015, 08:42:34 pm »
Сънувах, че съм до къщата на баща ми и една сиво-бяла змия взе да ни гони. (имаше още някой в съня ми, но не го видях добре)

Спорове около имущество/наследство?
Змията е и женска енергия не само фалически символ.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1610 -: Февруари 13, 2015, 08:44:38 pm »
Сънувах странна сценка: някаква игра, подобна на тенис, но се играе с уред… сякаш сдвоена ракета — има глава и над, и под захвата. Главите са доста по-малки от сегашните, нещо средно между ракета за бадминтон и тенис на маса. Играеха по двойки, мъже, всички играчи бяха негри, някъде в Арканзас (?). Имаше впечатляващи волета, изобщо повече се играеше от мрежа, а с долната глава имаше много интересни удари. На моменти даже имаше прилики с бокс, някакви такива движения.
Колаборация, енергия, сръчност, агресия, хъс за нещо. Предполагам- работно.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1611 -: Февруари 13, 2015, 08:46:36 pm »
Тази нощ и сутрин много сънувах, но не си спомням всичко, в общи линии не са били лоши нещата, които сънувах, а се чувствах добре в разните ситуации, в които се намирах насън...
Спомних си обаче една част от съня, в която разговарях с млад мъж на улицата, който реално не познавам... Той каза, че щеше да е хубаво да бяхме седнали в някое заведение да поприказваме, а аз му посочих с ръка в югозападна посока блоковете с думите, че под блока в преден план и по улицата зад него има много уютни кафенета, където може да седнем. Тръгнахме, а аз в един момент се погледнах в краката и бях по чорапи, започнах да се вайкам как е възможно, като много добре помня, че като излязохме от неговия дом си обух ботушите, че дори съм си говорила с майка му и другите хора в дома му (беше просторен дом с гости, но не помня повода на събирането), докато си дърпах ципа на ботушите, че не е възможно да съм тръгнала по чорапи...

Възможно е да не бъдеш тактична/действаш адекватно в определена ситуация.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1612 -: Февруари 13, 2015, 08:47:39 pm »
Как е романтичната част от битието ти? :)
"Романтичната" куца,но не съм много по романтиката.
Сексуалната част е налице и не усещам да ми липсва нещо повече като емоция,от това което имам.Но щом сънувам еротични сънища е разумно да допуснем,че компенсирам липси,без значение,че не ги отчитам,докато се заривам с работа.  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1613 -: Февруари 13, 2015, 08:48:05 pm »
Като се замисля, май причината не е шоколада, а неизразходване на определен вид енергия  :)

Не е в шоколада, а в мислите и чувствата.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1614 -: Февруари 13, 2015, 10:06:25 pm »
Възможно е да не бъдеш тактична/действаш адекватно в определена ситуация.
Благодаря, Уран, за коментара- радвам се, че се завърна в сънищата ни  :29:

В деня на този сън съм получила писма с упреци и обиди във Фейбук от една непозната, която е приятелка на бивша вече моя фейс-приятелка, а поводът беше мой коментар на страницата на бившата приятелка под споделена от нея статия, как млада циганка на 16г получавала по 1500лв детски надбавки- аз само написах, че статията е манипулативна и реално няма как да получава толкова помощи, дори децата ѝ да са с Телк и да взема по 240лв за всяко.
Тази непознатата е изригнала с няколко коментара след моя, а като е видяла, че няма реакция от моя страна ги е копирала, и ми ги е пратила на личната поща- писала ми, че сигурно съм циганка, с главни букви, щом защитавам циганките  :D :D :D имаше и други обиди, дори съм я вдъхновила да напише стих на страницата си във Фейса по този повод - "Цигани в театъра" го кръстила, а писането ѝ оставям без коментар!
 :57:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1615 -: Февруари 14, 2015, 08:06:29 am »
Спорове около имущество/наследство?
Змията е и женска енергия не само фалически символ.

Възможно е. Брат ми пак ни гостува, тааа...  :012: :012: :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1616 -: Февруари 14, 2015, 04:01:56 pm »
Благодаря, Уране  :38:
Не съм сигурен дали е това, но защо не, всъщност :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1617 -: Февруари 14, 2015, 08:16:20 pm »
Да разкажа съня си от днес, докато не съм го забравила- сънувах как на един балкон, идея си нямам в чие жилище се намирах, почиствах с метална лопатка големи количества изпражнения на куче- кучето беше черно и големичко, доколкото помня немска овчарка, а то се въртеше покрай мен и нямаше къде да стъпи от купчините с изпражнения.
Имах от снощи спечелени 2лв с лотариен билет и днес не си взех парите, а нов билет, от който нямам печалба- регистрирах го за печалбите от допълнителен шанс, но и да спечеля от там са малки наградите, не подхождат на съня с многото животински изпражнения, за който пише, че са на богатство  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #1618 -: Февруари 14, 2015, 09:02:39 pm »
Акрукс изпражненията означават неприятности,ядове
Сатин, забележи в сънищата си винаги в ролята на жертвата,тази която страда,нещо на подсъзнателно ниво не си излекувала,стои си там и те тормози,нещо супер много те тормози,бориш се с него,потискаш го,ама в сънищата изплува.Помисли какво може да е

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Сънувах...
« Отговор #1619 -: Февруари 15, 2015, 12:19:02 pm »
Онази вечер пак сънувах, че искат да ме насилят сексуално, тоя път и бой ядох, че се съпротивлявах, ритах, удрях. Бяха много хора, държаха ме, имаше и жени, един се опита да ме удуши, беше много гадно, почти се измъкнах, бяхме в някакво подземие и пак ме хванаха, тогава се събудих.
Защо се повтарят сънища с подобни сюжети за изнасилване  :017:
Символично изнасилването го тълкувам, като опит за нахлуване в личното пространство. Но в моите сънище ще е нещо друго, но и идея си нямам какво.
Имам и друг повтарящ се сюжет, преследват ме да ме убият.

Може да се разглежда и като нужда да бъдеш желана от някого до краен предел. Един вид болезнена необходимост от любов, страст, емоции.
Предвид сънищата с убийството обаче може и да значи предпазливост в интимните отношения, мнителност, склонна си да се поставяш в позицията на жертва.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.