Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645401 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Сънувах...
« Отговор #1635 -: Февруари 21, 2015, 01:48:07 pm »
Сънувах една сива персийска котка, че е отвън на големия прозорец в моята стая... Някаква жена (мисля, че беше майка ми, но не съм сигурна) я пусна при мен на леглото. Тя легна от моята дясна страна и започна да ми се гали и да мърка, а после се премести от лявата ми страна. Усещането да я докосвам беше приятно, но и някак странно...  ::)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1636 -: Февруари 21, 2015, 02:10:10 pm »
Сунавах как отварям бутилка вино без тирбушон а с ръце само ... явно много ми се пие вино и довечера това планувам да правя. ;D 

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1637 -: Февруари 21, 2015, 02:41:04 pm »
Сунавах как отварям бутилка вино без тирбушон а с ръце само ... явно много ми се пие вино и довечера това планувам да правя. ;D

Влюбвания, романтични чувства и свързани с тях активни действия?! :017: :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1638 -: Февруари 21, 2015, 02:43:20 pm »
Сънувах една сива персийска котка, че е отвън на големия прозорец в моята стая... Някаква жена (мисля, че беше майка ми, но не съм сигурна) я пусна при мен на леглото. Тя легна от моята дясна страна и започна да ми се гали и да мърка, а после се премести от лявата ми страна. Усещането да я докосвам беше приятно, но и някак странно...  ::)
Има ли нещо- в женската ти, деликатна същност, което трябва да изявиш?
Нямам предвид хитрост, лукавство и т.н., а женственост, нежност..

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1639 -: Февруари 21, 2015, 02:44:57 pm »
Уф тази нощ сънувах,че жестоко се карам с една "приятелка",казах и много лоши думи,които явно си ги тая в действителност,защото съм страшно разочарована от нея,но в съня и тя ми каза много обидни неща.След това сънувах момиче,което познавам много бегло,че излиза от един вход с много сладко момченце,беше русо и двамата бяха със шарени маски за грип.След това пък срещнахме с майка ми една нейна бивша колежка с мъжа й бяха целите в черно и им изказахме съболезнования,но мъжа й не пожела да ги приеме.Пф ей тоя последния сън много ме уплаши  :(
Недоверие (маска) към определени хора и лутане в намиране правилния подход към тях (кавга).

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1640 -: Февруари 21, 2015, 02:45:57 pm »
Сънувах нещо за пъпната връв - някой ми обясняваше какво ставало като се отвърже и както си говорех с него погледнах и видях, че и моята нещо не е наред. Не ме боля, но в съня си знаех, че е...повредена.  ::) :017:

Как са връзките със семейството ти?
Идва Сирни заговезни. :)
« Последна редакция: Февруари 21, 2015, 03:11:35 pm от Uran »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1641 -: Февруари 22, 2015, 01:27:38 pm »
Влюбвания, романтични чувства и свързани с тях активни действия?! :017: :012:
Мерси!
А дано, но при положение че съм се сдухал от учене ме съмнява.  :012:
По - хубаво вино от снощното не бях пил.  :012: Знам от кое да купя аз  ...  :72:

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Сънувах...
« Отговор #1642 -: Февруари 23, 2015, 08:34:34 am »
Сънувах починалата си баба и едно рошаво куче....какво означава?

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #1643 -: Февруари 23, 2015, 09:58:14 am »
От 1 седмица сънувам някакви шантави и стресиращи сънища.Тази нощ сънувах,че около мен на една поляна има супер много кучета-бели,които лежаха на земята като умрели,ама бяха заспали.Усещах огромен страх от тях и едвам минавах покрай тях,дори по едно време бях взела една пръчка и ги биех  :( а в действителност много обичам кучета.Дали пък нещо ми куца доверието към някои хора,може и това да показва  :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1644 -: Февруари 23, 2015, 11:19:52 pm »
Сънувах починалата си баба и едно рошаво куче....какво означава?
ако не сте раздали на задушница  (миналата събота) за нея, може да подсеща

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1645 -: Февруари 24, 2015, 08:29:25 am »
Много странни сънища напоследък...

Онази вечер сънувах, че съм отишла в дома на една приятелка, а в тях пълен кошмар - цялата и къща беше пълна с мръсни чаршафи и дрехи - нямаше къде да се стъпи, ама на нея не и дремеше изобщо. Тя местеше маси, защото чакаше гости за юбилей. В съня аз бях просто наблюдател.


А днес на разсъмване сънувах, че си имам малко магазинче на една автобусна спирка за сапунчета и ги подреждах по рафтовете. Беше ми много цветно и ароматно...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1646 -: Февруари 24, 2015, 04:58:46 pm »
А днес на разсъмване сънувах, че си имам малко магазинче на една автобусна спирка за сапунчета и ги подреждах по рафтовете. Беше ми много цветно и ароматно...
Може пък наистина да си отвориш дюкянче за сапунчетата, които твориш, много открития са извършени точно след сън- някой сънувал част от формула, която му убягва в ежедневието, друг сънувал химични елементи в таблица...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1647 -: Февруари 24, 2015, 05:02:07 pm »
тези дни се скъсвам от сънища, но не ги запомням- от днешния помня само едни сочни ягоди, доста големи, не бяха много- 3-5 броя, искаше ми се да ги изям, за да не се сплуят, но въпреки това ги заделих с намерението да украся торта.сладкиш с тях

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1648 -: Февруари 24, 2015, 09:15:56 pm »
Сънувам два пъти сходен сън. Че съм в библиотека, в която има много естествена светлина от големи прозорци. Има много книги, много дървени орнаменти в интериора.
Счетох го като знак и направих дарение на една библиотека/читалище.

В сънищата ми бях с двама различни мъже. Първо с единия, после с другия.
Нещо значимо ли е? Беше ми много хубаво в сънищата - спокойно, мирно, една божествена тишина, все едно всеки миг ще пропее църковен хор.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1649 -: Февруари 27, 2015, 06:00:55 pm »
Снощи реших, че ще медитирам, но не успях. За сметка на това сънувах кошмар - първо, двама мъже(шефовете ми) се караха за мен.  :012: После сънувах скелети и помещение с оскъдна светлина. То почти целия ми сън беше "слабо осветен" .  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."