Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645125 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Сънувах...
« Отговор #1755 -: Март 31, 2015, 03:02:25 pm »
Че каква друга работа могат да имат архангелите, освен да се борят с/у злото, пък то се предполага, че е при хората?
Мързелива работа...

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1756 -: Март 31, 2015, 03:03:45 pm »
Да не гледаш "Supernatural"?  :012:
Там сюжета е същия-ангелите абдикират от хората и сами допринасят за Апокалипсиса.  :29:

Тази година не съм го гледала.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1757 -: Март 31, 2015, 03:52:26 pm »
Че каква друга работа могат да имат архангелите, освен да се борят с/у злото, пък то се предполага, че е при хората?
Мързелива работа...

Ми може да са решили следващите няколко хилядолетия да си чешат архангелските мъ.../топки и да поплюват комшиите и матрицата...  :85: :85: :85:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Сънувах...
« Отговор #1758 -: Април 02, 2015, 01:48:18 pm »
Снощи сънувах потребителка от форума, че ми беше на гости вкъщи (обаче нямам идея коя е)... ::)

Жената беше много харизматична, висока, с дълга платинено руса коса и бретон на една страна, с ярко розово червило и сенки в графитен нюанс. Беше облечена със светли дънки, розова риза и бял жекет. От време на време слагаше и махаше диоптрични очила, които бяха със светли рамки.
Говореше доста научно (не знам за какво).
Накрая ми подари бяла ютия със светли розови мотиви, която беше опакована в небесно синьо-бяла кутия :)
Ако някоя от вас се познае в съня ми - поздравявам я :38:

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #1759 -: Април 02, 2015, 03:58:48 pm »
до тук си познах ютията-и ника,да речем производно > синие> синьо сияние=синя кутия

като тълкуване по съня ще звуча-не мъдро,но ще опитам-време ти е да изгладиш  духовните си мисли,учения,знания,дето се вика вкарай мир в себе си,бъда чиста и прилежна,защото ще се представяш пред висша инстанция....


 -а тия дни и аз сънувам ангелски светлини и сияния,макар че не знам нищо за тези  неща.
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Сънувах...
« Отговор #1760 -: Април 04, 2015, 11:33:58 am »
Преди няколко нощи сънувах, че съм в католическа църква. Оглеждах се вътре и си мислех колко пусто и празно изглежда без икони вътре. В църквата нямаше хора, виждах дървените пейки, много високия таван и т.н., целия интериор.

За моя най-голяма изненада, днес бях поканена от приятели католици да отида с тях на литургия или както се нарича, за техния Великден, понеже празнуват със седмица напред. Какво да видя, църквата беше същата, като тази от съня ми! Чудно ми е какво може да означава това?

Не съм дълбоко религиозна, като съм в България посещавам църква по-често, защото при моя постоянен живот в чужбина, рядко намирам източно-православни храмове в държавите където живея към дадения момент. Като цяло, религията не ми е приоритет нито пък съм мислила да ходя по църкви, не ми е минавало през ума изобщо, защо ли подсъзнанието ми нещо го измъчва и ги сънувам тези сънища?!


nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #1761 -: Април 04, 2015, 11:25:23 pm »
Преди няколко нощи сънувах, че съм в католическа църква. Оглеждах се вътре и си мислех колко пусто и празно изглежда без икони вътре. В църквата нямаше хора, виждах дървените пейки, много високия таван и т.н., целия интериор.

...., рядко намирам източно-православни храмове в държавите където живея към дадения момент. Като цяло, религията не ми е приоритет нито пък съм мислила да ходя по църкви, не ми е минавало през ума изобщо, защо ли подсъзнанието ми нещо го измъчва и ги сънувам тези сънища?!
може да ги сънуваш по няколко причини:
трябва да  вземеш някакво решение и не си сигурна, че ще постъпиш правилно;
мъчи те чувство за вина;
самотно ти е, имаш нужда да споделяш;
стремиш се към душевен мир.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Сънувах...
« Отговор #1762 -: Април 05, 2015, 02:15:23 am »
може да ги сънуваш по няколко причини:
трябва да  вземеш някакво решение и не си сигурна, че ще постъпиш правилно;

мъчи те чувство за вина;
самотно ти е, имаш нужда да споделяш;
стремиш се към душевен мир.

Нереална, благодаря!

Първото тълкуване е! За жалост, много често сме изправени пред дилеми и сме притиснати да вземем едно или друго важно решение, без да знаем дали то е правилното.

Знам ли, може би трябва да отида до тази църква още веднъж, поради някаква неизвестна на мен причина, там е отговора който търся.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1763 -: Април 05, 2015, 10:43:45 am »
Църквата може и да е в теб. Само предположение.
Да ти е нужно да се уединиш или да повярваш в нещо. В себе си?!  :08: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1764 -: Април 05, 2015, 11:01:58 am »
Сънувах как плувам в басейн- по принцип нямах намерение да плувам в него, защото водата беше зеленясала, макар да беше закрит, но не знам как се случи, че се пуснах да поплувам- имаше деца и други хора в него, а на мен ми беше тясно в оградения с въженце коридор- не можех да се впусна на воля да плувам, а се чувствах ограничена да не се закача за въженцето и се сблъскам с плуващите в съседния коридор, да не се ударя в стената или в стълбичките на басейна, че бях в краен коридор, и така се събудих  :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1765 -: Април 05, 2015, 11:07:32 am »
Сънувах как плувам в басейн- по принцип нямах намерение да плувам в него, защото водата беше зеленясала, макар да беше закрит, но не знам как се случи, че се пуснах да поплувам- имаше деца и други хора в него, а на мен ми беше тясно в оградения с въженце коридор- не можех да се впусна на воля да плувам, а се чувствах ограничена да не се закача за въженцето и се сблъскам с плуващите в съседния коридор, да не се ударя в стената или в стълбичките на басейна, че бях в краен коридор, и така се събудих  :012:

Ще се наложи да действаш с по- малко степени на свобода и при недобри условия.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #1766 -: Април 05, 2015, 02:16:18 pm »
Сънувах как плувам в басейн- по принцип нямах намерение да плувам в него, защото водата беше зеленясала, макар да беше закрит, но не знам как се случи, че се пуснах да поплувам- имаше деца и други хора в него, а на мен ми беше тясно в оградения с въженце коридор- не можех да се впусна на воля да плувам, а се чувствах ограничена да не се закача за въженцето и се сблъскам с плуващите в съседния коридор, да не се ударя в стената или в стълбичките на басейна, че бях в краен коридор, и така се събудих  :012:
водата свързвам с чувствата, емоциите, интуицията.
зеленясала застояла вода,  в която не искаш да влизаш - предполагам опитваш се да се освободиш от стари, негативни спомени, потискани дълбоки чувства и емоции.
ограниченията в басейна, въженцето - блокирани чувства. контролираш се, страхуваш се да ги изразиш, може би да не нараниш някого, както и себе си.
трябва да освободиш тези чувства, за да постигнеш емоционална свобода и душевен комфорт.

сънят може да е свързан с лунното затъмнение от вчера.

« Последна редакция: Април 05, 2015, 02:22:53 pm от nerealna »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1767 -: Април 05, 2015, 09:27:33 pm »
Ще се наложи да действаш с по- малко степени на свобода и при недобри условия.
Благодаря, Уран!
То пълна свобода никога не съм имала, макар отстрани да изглежда обратното, но поне вътрешна свобода имах, която отскоро усещам, че ми се губи, липсва ми душевната хармония, дори качих килограми последните месеци, а Юпитер е още в края на 11д, като стигне АС ще се търкалям, ако с това темпо ям и дебелея  :o

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1768 -: Април 05, 2015, 09:32:33 pm »
водата свързвам с чувствата, емоциите, интуицията.
зеленясала застояла вода,  в която не искаш да влизаш - предполагам опитваш се да се освободиш от стари, негативни спомени, потискани дълбоки чувства и емоции.
ограниченията в басейна, въженцето - блокирани чувства. контролираш се, страхуваш се да ги изразиш, може би да не нараниш някого, както и себе си.
трябва да освободиш тези чувства, за да постигнеш емоционална свобода и душевен комфорт.

сънят може да е свързан с лунното затъмнение от вчера.
Да, миналото ме преследва напоследък с пълна сила- майка, свекърва, братовчедка, вуйна- все жени, които през живота са ме наранявали многократно и дълбоко, ЛЗ от вчера е съвпад с Венера, тригон със Сатурн, но опозиция с Юпитер У4 в 8д
Гадното е, че целият този негативизъм, който ме залива ми пречи да се зарадвам на хубавите и стойностни неща, които въпреки споменатите персони ми се случват...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Сънувах...
« Отговор #1769 -: Април 05, 2015, 11:23:15 pm »
Преди няколко нощи сънувах, че съм в католическа църква. Оглеждах се вътре и си мислех колко пусто и празно изглежда без икони вътре. В църквата нямаше хора, виждах дървените пейки, много високия таван и т.н., целия интериор.

За моя най-голяма изненада, днес бях поканена от приятели католици да отида с тях на литургия или както се нарича, за техния Великден, понеже празнуват със седмица напред. Какво да видя, църквата беше същата, като тази от съня ми! Чудно ми е какво може да означава това?

Църквата е женски символ и има връзка с интимната сфера. Може би там трябва да обърнеш внимание. Но според мен не трябва да се тревожиш, след като се препокриват нещата с реалността - не си сама, някой се грижи за теб. Предстои ти промяна :)