Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645372 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2100 -: Юни 09, 2015, 10:06:09 pm »
Не, не бих казала. ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2101 -: Юни 09, 2015, 11:22:58 pm »
Аз пък тази нощ бях в сценична треска- намирах се в зала, пълна с публика, представяха книгата ми, а зад столовете с публиката имаше дълга маса, на която би трябвало да се продават книгите ми, но в един момент се усетих, че съм забравила чантата с книгите у нас и като започнах да се суетя, да умувам дали ще успея с такси да отида бързо до нас и да се върна, докато тече програмата и ми дойде реда да се представя и прочета уговорената по програма част от книгата, търсех с поглед водещата, а като не я видях в залата излязох навън, но не я видях на пейките и тогава си извадих телефона, за да я потърся, и се събудих.
Правиш ли често предварителни планове за това какво да правиш? Случва ли ти се да бързаш, за да смогнеш да свършиш цялата работа за деня?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2102 -: Юни 10, 2015, 01:20:39 am »
Правиш ли често предварителни планове за това какво да правиш? Случва ли ти се да бързаш, за да смогнеш да свършиш цялата работа за деня?
Веско, за някои неща си има предварителни планове- едно вадене на зъб е с предварително записан час и ден, но не ми се е налагало да бързам- царица съм на отлагането  :)

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Сънувах...
« Отговор #2103 -: Юни 11, 2015, 12:49:28 am »
Здравейте снощи сънувах един много странен сън!Сънувах една моя позната от йогата в момента тя се лекува от болесста Рак - та я сънувам в залата за йога, където тренирам  и аз й говорих че трябва да има самочувствие. Това помня от съня!Благодаря за отговора!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2104 -: Юни 12, 2015, 09:00:12 am »
Сънувах, че държа бебе, някой ми го беше дал да го храня. Като го нахраних то си стоеше спокойно и изведнъж заспа. Помислих си колко е лесно да имаш бебе, как заспива бързо, без да му е нужно да го приспиваш и да се занимаваш с него. Търсех къде да го сложа да спи, но навсякъде беше шумно и имаше някакви хора.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2105 -: Юни 12, 2015, 06:58:05 pm »
Сънувах, че държа бебе, някой ми го беше дал да го храня. Като го нахраних то си стоеше спокойно и изведнъж заспа. Помислих си колко е лесно да имаш бебе, как заспива бързо, без да му е нужно да го приспиваш и да се занимаваш с него. Търсех къде да го сложа да спи, но навсякъде беше шумно и имаше някакви хора.

Предстои ли ти нова работа, образование, проект, дейност?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2106 -: Юни 12, 2015, 08:03:17 pm »
Не ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2107 -: Юни 17, 2015, 12:50:12 pm »
Сънувах как у нас отивам в кухнята и виждам на килима кученцето си в поза като умряло (но не под масата в легълцето си, където беше, когато си отиде) и викам на нашите, че сме я забравили на килима. Стреснах се и се събудих.
По-късно пак съм заспал и сънувах как отивам към някакъв друг апартамент, обаче да стигна до него ми беше много трудно. Успях да вляза, вратата към кухнята беше отворена и там виждам кученцето си, обаче беше жива, беше поостаряла и малко слабичка, но беше добре. Някой ми каза, че там тя се чувства много добре и засега ще остане там. После се събудих.
Имаше и други неща в сънищата ми, но вече не си спомням останалото.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2108 -: Юни 17, 2015, 10:40:40 pm »
Щом тези сънища важат, значи ще споделя. Поне беше забавен. :012:

Сънувах, че съм на голяма и дълга маса с много хора. На масата имаше храна, питиета, бяла покривка. Макар да беше на двор, под някакво дърво, нямаше пространство зад пейките, сякаш коридор от цветя и дървета. Видях през оградата две възрастни жени, които се качиха на задната седалка на колата ми. Отидох при тях - бяха две мои 'свекърви' - настоящата и една бивша. Чакаха да ги разходя някъде, бяха се стъкмили със слънчеви очила и шапки. Появи се жена, която правела анкети и трябвало да ми зададе няколко въпроса. Не разбирах нищо от въпросите й. Даде ми лист с отговорите на друг човек. Четях, а нищо не разбирах. Ядосах се на един пиян мъж и го изгоних. Излязох на улицата, беше лято, жътвено време. Чувах как се жънат житата, долитаха малки пшенични ядки, слънцето печеше, по путя се търкаляха в прах разни клонки. Някой ме търсеше с кола, опитах да се скрия на покрива на гараж между клони на дървета. Дойдоха собствениците - хипита, които носеха растения в кутийки - щяха да ги садят(наркотични растения). Едно момиче ме придъпра и прегърна, разплака се и ми каза, че и нейната майка е починала. Усещах парфюма й, хлъзгащата си ръка по копринената й блука с панделка, косата й беше много мека. Поканиха ме с тях. Отказах. Вървях по улицата и си мислех, че свекървите са се опекли в колата ми. Намерих си колата, опитах да я отключа, а не можех. Дойде жена, погледа ме. И ми каза, че това не е моята кола. И не беше. Виждах в далечината натоварени автомобили, минаваха покрай мен, ръсеха жито по пътя си. Тъкмо онзи, който ме търсеше се появи и щеше да ме блъсне и убие, а аз се събудих.

Едно лятно, задушно усещане беше. И много хора. Само аз не бях в час. Някъде в съня видях и малчо скрит в едни лози, говореше ми от тях да се пазя.
Такива неща. Имаше още детайли, но ги забравих.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2109 -: Юни 18, 2015, 06:27:43 am »
Сънувах, че пълзя в подземен лабиринт и любимият ме ориентираше как да се измъкна?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2110 -: Юни 18, 2015, 12:12:48 pm »
Здравейте вечерта събота срещу неделя сънувах много странен сън -  сънувах две слънца и баща ми идва в стаята ми и ми казва ти беше права че на Земята някой ден ще има 2 слънца. После аз майка ми и баща ми излязохме на балкона и се въртяха едни космически обекти майка ми бутна единия космически обект защото щеше да влезе вкъщи и аз се събудих!!!
Трябва ли да се притеснявам от този сън!
Реално някога са били две Слънца- така съм чела в една астро книга, но не си спомням в момента в коя от всичките. В астрологията Слънцето символизира бащата, та майка ти може да тъче на два стана (да имаш втори "татко", без да знаете), баща ти да научи или да да го завари у вас, а майка ти да го скрие на балкона.  :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2111 -: Юни 18, 2015, 12:54:44 pm »
Сетих се, че и аз бях сънувала веднъж две слънца, едното някак залезе, друго изгря, но си останаха и двете на небето. Много интересен сън беше.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2112 -: Юни 18, 2015, 07:28:40 pm »
Сънувах, че пълзя в подземен лабиринт и любимият ме ориентираше как да се измъкна?

Бременност?


Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2113 -: Юни 18, 2015, 07:29:40 pm »
Сетих се, че и аз бях сънувала веднъж две слънца, едното някак залезе, друго изгря, но си останаха и двете на небето. Много интересен сън беше.

Случи ли се нещо с баща ти или детето ти?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2114 -: Юни 18, 2015, 09:08:10 pm »
Не ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.