Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645300 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2385 -: Ноември 12, 2015, 08:41:36 am »
Ще запазя в тайна кои бяха сърдитковците.  :57: Не бяха много.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2386 -: Ноември 12, 2015, 08:58:41 am »
Емс, докато бях на изложбата видях една картина, която много ми напомни за теб, даже се опитах на 2 пъти да я кача, ама не стана и се отказах  :012: Може и затова да си ме сънувала. И, Емс с кестенява коса съм ;D

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2387 -: Ноември 12, 2015, 09:32:02 am »
Тренди  :38:
Ще се окаже, че съм сънувала реалната Тренди. Както Витхцето ме беше сънувала, без да знае, че съм аз.  :72:
Сбирката в дома ми беше много хубава. Аз явно не съм очаквала да има толкова много хора, защото се чудех къде да си паркирам колата, толкова много автомобили имаше пред дома ми. Наложи се да паркирам в съседна уличка. Моето седмодомие разказваше весели случки. И явно малко проекция на вчерашни събития съм направила в съня си. Защото сънувах един от работниците на седмодомието, който живееше с нас и беше като иконом на дома ни. Той сервираше, суетеше се около масата. Но не е жив реално. Снощи се заговорихме за него и явно съм му намерила място в съня си.
Изненадах се, че имаше и паркирано малко тракторче, което беше с повредена гума. И някакви хора го ремонтираха.
И на трите срещи бях с една и съща дамска чанта. Която явно ще ми дойде мечта, щом така упорито я сънувам.  :D
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2388 -: Ноември 12, 2015, 05:29:40 pm »
Ще запазя в тайна кои бяха сърдитковците.  :57: Не бяха много.

Аз със сигурност съм била сред тях.  :57: Защото мразя да се закъснява!  :29:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2389 -: Ноември 12, 2015, 06:14:43 pm »
Не, Скорпионче, не беше ти.  :012: :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2390 -: Ноември 14, 2015, 10:29:34 am »
Преди 2 дена сънувах сън, който свързвам с атентатите във Франция. Сънувах пълни маси с хора, бяха поне около 1000 души. Всички се веселяха, празнуваха Нова година. Масите бяха отрупани с храна и пиене. Обаче усещах, че това са духове на хора.
Сънувам ли много хора все е на смърт. Даже вчера ми беше супер потиснато, защото знаех какво  символизира съня.  :(

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2391 -: Ноември 14, 2015, 02:59:34 pm »
Това е като снимката на розовите облаци и лошото предчувствие.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2392 -: Ноември 15, 2015, 04:01:31 pm »
Снощи пак сънувах покойната си майка, сякаш е идвала в съня ми. Интересното е, че за втори път се повтаря един и същи фрагмент.

Като цяло сънят има връзка с предстоящото на 17ти съдебно дело и вероятно с окончателното му приключване. Имаше много тематично оцветени елементи.

В съня майка ми отново се завърна - аз знаех, че вече е починала, че идва след тежка операция, а тя изглеждаше бяла, сияйна, видимо подмладена, с много стегнато младо тяло /каквато си беше в началото на 90те, когато беше на моята възраст/. Започнах да ѝ разказвам за обстоятелствата около делото и ѝ споделих, че ищецът е постъпил много грозно, че тя е останала невъзмездена... Тя само ме гледаше благо и се усмихваше.

Имаше и неприятен момент - отидохме двете до въпросното жилище, там бяха останали някакви дрехи на мама, искахме да си ги вземем. Но там се беше залостила наглата сатурнова жена, третата съпруга. Аз се ядосах, изкоментирах наглостта им, а майка ми беше самото спокойствие.

После заедно се върнахме в кварталното ми жилище, тя сякаш щеше да остава за постоянно. Но беше самата любов, самата грижа и нежност - толкова необичайно за нея. Започна да разчиства двете стаи, вдигна овехтелия мокет...

По едно време се съблече гола пред мене - не видях и следа от големия белег след операцията, пред очите ми беше младо, стегнато и облято в бяла светлина тяло. И изведнъж видях, че има доста изпъкнало коремче - приличаше на бременна. Изглеждаше много спокойна и умиротворена, беше щастлива.




Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2393 -: Ноември 15, 2015, 05:39:03 pm »
Лили, тик- так  тик- так. ;)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2394 -: Ноември 15, 2015, 05:45:37 pm »
Знам де, ама няма с кой, а и не търся целенасочено.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #2395 -: Ноември 15, 2015, 11:38:58 pm »
Вземи гледай някой любовен, с тия екшъни дето гледаш, няма пасторални пейзажи да сънуваш я :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2396 -: Ноември 16, 2015, 12:22:04 pm »
Тази нощ сънувах предсказателен сън  :043:

Сънувах пак, че е дошла майка ми и пред нея влизам в банята за нещо. Изведнъж забелязвам, че тоалетната чиния е пълна с вода, а при мен досега не се беше запушвала. Пускам пак водата и всичко се надига, нали се сещате какво.

Утре имам дело в съда с едно фекално семейство.  :72:

Толкова са отвратителни, че ги сънувам в дъното на тоалетната.  ;D

Току що се обадих на адвокатката, дотук по делото нищо не е съгласувано. Уж всичко беше уговорено, а ищецът още не е дал отговор. Ах, как се върти палачинката при сатурновите хора, не спират да ме изумяват просто! Така че вероятно ще искаме отлагане.

« Последна редакция: Ноември 16, 2015, 12:40:27 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2397 -: Ноември 16, 2015, 01:02:18 pm »
Това дето се надига, Лили, като го сънуваш е на пари ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2398 -: Ноември 17, 2015, 09:47:35 am »
Тази нощ сънувах, че летя. Беше много красиво самото летене. Не знам как по-точно летях, все едно си имах крила на самолет, но не се движех чак толкова бързо. Виждах различни хора, събития, минавах над населени места. Живот си течеше за тях. Не ме забелязваха.
Видях познат и слязох на земята при него. Опитах да му обясня как да лети и той, но все едно не ме разбираше, не знаеше език. И го оставих, продължих с летенето.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2399 -: Ноември 17, 2015, 11:31:23 am »
А аз с групичка жени, сред тях бяха някои бивши колежки, отивах на някакво празненство в ресторант. Интересното е, че ресторантът се казваше с името на родния ми град и много бях учудена, чу тук във Варна има такова заведение. Само се сещам, че трудно се стигаше дотам и се чудехме с коя линия да се придвижим. Предложих да хванем такси и да поделим сметката и изведнъж почнаха да ми реват, че във фирмата пак им бавят заплати. Почувствах се много неудобно, че изобщо съм им предложила такъв вариант.

Стояхме на автобусната спирка, облечени в дълги бални рокли. И аз бях с такава рокля, а краката ми бяха обути в бели... кецове или някакво подобие на маратонки.  :012:

Всъщност и сама мога да тълкувам тоя сън, свързан е с отношенческа тематика. В реалния живот кецове, маратонки и спортни обувки никога не нося, винаги съм с високи токчета, нося елегантни скъпи обувки. Но все гледам да се поставям в обувките на другия, да се съобразя с него, да си представя как се чувства. В крайна сметка разбрах, че никакъв смисъл няма. Пак ще те изкарат егоист.  :)

« Последна редакция: Ноември 17, 2015, 02:18:55 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui