Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622958 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #825 -: Октомври 15, 2014, 10:30:36 am »
Ако ти не я виждаш/видиш, няма как някой друг вместо (за)теб да я види. :)

Промени си първо нагласата и очакванията в тази област, ангажирай се в същата, променяйки навиците си до края на месец декември и до пролетта догодина ще имаш увереността да си отговорна по отношение на любовна връзка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Натални карти
« Отговор #826 -: Октомври 15, 2014, 11:22:44 am »
Един въпрос - как тълкувате разположение на Сатурн У3, 4 в 11д при производните домове? ::)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #827 -: Октомври 15, 2014, 02:19:56 pm »
Някой вижда ли LOVE СКОРО?
Така, както си попитала, без да дадеш кратка обща информация, рискуваш да получиш отговори като на Рени...
Да беше написала, че си разведена и имаш дете и имаш нужда от сериозна връзка, а не от любов, общо казано, която се разглежда по 5д, както и децата, знаеш...
Втория си мъж ще срещнеш покрай работата, ще работите заедно, възможно е да е чужденец, да има връзка с чужбина... в момента, а и следващата година, когато тр Юпитер в лъв около градусите на Венера У1 и Меркурий У11 ще имаш подкрепата да се случи това.
тр Сатурн току-що е напуснал 1д, така че ще си отдъхнеш вече, но тр Уран съУ4 все още кръжи в 6д над твоя У1 и Меркурий, в опозиция на Плутон в 12д- пази си нервите, разкарай миналото от живота си и давай напред- миналото не може да промениш, така че работи за бъдещето.

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Натални карти
« Отговор #828 -: Октомври 15, 2014, 02:33:26 pm »
Благодаря,akruks...ще се равам,ако това се случи...Ще ти съобщя,ако има нещо.
Златна си...
 :-*

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Натални карти
« Отговор #829 -: Октомври 15, 2014, 04:47:00 pm »
........
Можеш да си проследиш лунациите, за да видиш кога какво да очакваш.
Благодаря Yaya :)
Прогресивна луна сменя знак - Козирог в 5 дом в края на годината....,като преди това съвпада със рождено слънце.
Това като ново начало ли се тълкува?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Натални карти
« Отговор #830 -: Октомври 15, 2014, 05:28:26 pm »
По принцип, при прогресивната Луна първо дсе гледа домът, в който ще прогресира. В 5дом акцент ще имат въпросите, свързани с любовта, развлеченията и децата. При такава Луна често се наблюдава и бременност (както и в 8д).
Друг е въпросът със съвпада със Слънцето. Тук имаме извесен спор дали това се брои за пр. новолуние или за обикновен съвпад на пр. Луна със Слънцето. Според мен, този съвпад може да ти донесе нова Любов, но внимавай около 6мес по-късно, когато Луната съвпадне с Марси и направи куинконс с Юпитера ти. Внимавай да ен загубиш това, което си получила  :)
От друга страна, Козирожката Луна е безчувствена, тя не показва емоции, привидно е камък. Всичко си крие вътре надълбоко и трудно показва емоция = слабост. Вероятно дори ще изглеждаш студен човек. Тя е равносилна на съвпада Луна Сатурн, който ти имаш, затова няма да е новост за теб. Просто ще бъдеш двойно подчертана.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #831 -: Октомври 15, 2014, 06:46:56 pm »
Здравейте,

Бих се радвала да ми помогнете със съвет дали нещата вървят към развод :17:,
прилагам 2 солара/текущ и 1 год напред/.

В предвид очакваното навлизане на Сатурн в Стрелец декември всичко ми изглежда безсмислено....просто съм на кръстопът не ми се иска да чакам повече, а не знам дали е точния момент за започване на процедура/след като Меркурий стане директен естествено  :)/
И по двата солара не виждам да има предпоставки за развод, към което те подтиква вероятно тр Уран У7 в 9д в опозиция на Плутон У4 в 3д, моят съвет е да преодолееш този подтик да си разваляш семейството.
Пр Луна  съвпад с нат Слънце У1 в 5д е едно хубаво прогресивно Новолуние, което дава нов период за следващите години лично за тебе, като не изключва и за важен за тебе мъж

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Натални карти
« Отговор #832 -: Октомври 15, 2014, 08:15:47 pm »
Благодаря за съвета и коментарите момичета;)
Въпросите ми са породени от появата на друга жена при мъжа ми и липсата на яснота какво иска да прави оттук нататък. Моята венера в скорпион и прекалено многото огън в мен не могат да преглътнат лесно колебанията и липсата на твърда позиция от едни Везни.За това  питах дали ще е добре аз да взема решение или да се опитвам да правя компромиси, в името на дете, семейство и т.н.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Натални карти
« Отговор #833 -: Октомври 16, 2014, 04:18:25 pm »
Еми, не се разбираме и това е!!!
Този колега е изключително дразнещ и всички го виждат. Стиснат до безумие. Одеве бях до магазина и си поръча ябълки, не съм му била върнала 7ст от цялото РЕСТО... тотален интереснчия, авантаджия и това се вижда - У2 квадрат Юпитер на трон. Има 2 аспекта, с които аз трудно се разбирам - нещо Близнаци и  Рак при мъж...

Много ме дразни, постоянно се караме, дървен философ, който спори винаги и всичко знае.  :91: Неговото мнение е най-правилно. Меркурий, диспозитор на Слънце в квадрат с Плутон. Плутон У5  и Уран в 4д, квадрат У7 - разведен.


:91:
« Последна редакция: Октомври 16, 2014, 05:39:34 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #834 -: Октомври 16, 2014, 04:21:09 pm »
За седем стотинки ли!? Стига бе, те се излагат!  ;D :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #835 -: Октомври 16, 2014, 04:49:08 pm »
Yaya,стана ми интересно за твоя колега - с АСЦ Рак ли е и дай малко информация за Луна и Марс ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #836 -: Октомври 16, 2014, 05:06:46 pm »
За седем стотинки ли!? Стига бе, те се излагат!  ;D :043:
важен е принципът  :012:
понеже той има навика да използва и внимава да не го завлекат...
Аз пък си имам "приятелка", която дежурно ме муфти с цигари, поканите за кафе звучат винаги така "Хайде ела да се видим и да пием кафе, ама донеси две цигари, че нали знаеш, моят не ми дава да пуша и не купувам" , последния път ме накара и хляб да ѝ занеса, щяла да ми го плати, но така и не ми го плати... Може да ме е черпила у тях понякога, но все с храна, която нейната свекърва е произвела на село  :)
Дразни ме тази- телец с козя луна е, постоянно реве, че са закъсали и нямала пари, а постоянно купуват и се обзавеждат с нови, ненужни домакински уреди и т.н., а освен мене муфти една друга везничка, която живее под наем в нейния блок- не се ли усеща поне веднъж, че плащаме квартири, издържаме по две деца-студенти, а тя е в собствен апартамент, храната от село даром, един син има, който само един семестър издържаха, то пак нейната свекърва го издържаше, а накрая го натириха да работи и учи задочно момчето...
Имам братовчедка с обратното разположение- слънчева коза с луна телец, която също ме муфтеше на поразия, постоянно все се оплакваше колко е закъсала и постоянно купуваше мебели, дрехи, скъпа козметика, ремонти правеше всяка година, накрая продаде къщата и се изнесе в нов тухлен апартамент на центъра, и вече не се познаваме, което е добре за мен  :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Натални карти
« Отговор #837 -: Октомври 16, 2014, 05:38:48 pm »
Картата.

В беса си не съм я прикачила!!!  :85:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Натални карти
« Отговор #838 -: Октомври 16, 2014, 05:41:45 pm »
За седем стотинки ли!? Стига бе, те се излагат!  ;D :043:

Лили, даде ми 5лв, че нямал дребни после да ми ги плати. Купих ябълки и кашу за 2.30 и му връщам 2.63, щото нямах повече стотинки никакви. А си го знам какъв е, но заради колегиалността гледам да го заобикалям.
И ми вика - върнала си ми по-малко!!!!! :91:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #839 -: Октомври 16, 2014, 05:52:31 pm »
Лили, даде ми 5лв, че нямал дребни после да ми ги плати. Купих ябълки и кашу за 2.30 и му връщам 2.63, щото нямах повече стотинки никакви. А си го знам какъв е, но заради колегиалността гледам да го заобикалям.
И ми вика - върнала си ми по-малко!!!!! :91:
Ами кажи му, че си търкала подметки за повече от 7ст. и на доставчика на храна се дава винаги бакшиш  :012:
Следващия път като поиска да му купиш нещо го прати да си купува сам, като толкова знае...