Автор Тема: Краят и началото  (Прочетена 27964 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Краят и началото
« Отговор #135 -: Януари 20, 2015, 09:22:49 am »
Благодаря на всички ,които ме разбират по човешки. И на тези, чиято нежност и подкрепа усещам.
Анализирайки картата,то се вижда....не е розово,а то се проявява и в реалността ,в обстоятелствата,събитията.

Не търся сцена и изява, още повече тук. "Виртуална изява"? Съществува ли такова нещо?

Ако търся сцена, правя го на живо, в реалността...в реалния живот.
А тук просто си изказах болката, дали за първи, за осми или тринайсти път....има ли значение?
Съжалявам ако съм ви натоварила психически с проблемите си.
Благодаря на симпатизантите ми още веднъж и за човешката подкрепа.

само толкова?  :-\

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Краят и началото
« Отговор #136 -: Януари 20, 2015, 09:26:30 am »
Бейби, току що питах нашите юристки. И те не разбират какъв е проблемът да покажеш на мъжа си вратата. При условие, че жилището е твое наследствено, той не може да претендира за никаква собственост. А и женени да бяхте, пак не може. Евентуално би могъл да претендира само за стойността на мебелите, ако ги е купувал, или за ремонтите, които е правил в дома. Ако не иска да си ходи доброволно, се подава жалба в полицията. Можеш да алармираш и за домашен тормоз, ако има такъв. Ти решаваш какво да направиш оттук нататък с живота си, аз бях дотук със съветите, повече не знам с какво бих могла да бъда полезна.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Краят и началото
« Отговор #137 -: Януари 20, 2015, 09:28:07 am »
Благодаря на Акрукс, Лили, Ема, Сатин и Рени - в крайна сметка се получи и една астрологична дискусия/анализ по темата, което, ако не се лъжа е целта на форума. Така, ако Бейби наистина търси решение/отговор на проблемите си, би могла да го намери.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Краят и началото
« Отговор #138 -: Януари 20, 2015, 10:37:22 am »
За 18ти път благодаря за съветите и подкрепата!

Хепи, благодрая и на теб за иронията и се учудвам как се преобърна на 100 градуса спрямо мен.
Но това няма значение!

Наистина дискусията се изчерпа,а дори ако сметне за необходимо администратора може да я изтрие.

Щастливо новолуние от мен.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Краят и началото
« Отговор #139 -: Януари 20, 2015, 12:08:20 pm »

Happy58

  • Гост
Re: Краят и началото
« Отговор #140 -: Януари 20, 2015, 02:26:34 pm »
За 18ти път благодаря за съветите и подкрепата!

Хепи, благодрая и на теб за иронията и се учудвам как се преобърна на 100 градуса спрямо мен.
Но това няма значение!

Наистина дискусията се изчерпа,а дори ако сметне за необходимо администратора може да я изтрие.

Щастливо новолуние от мен.

Не съм се преобърнала - ти така го виждаш. И няма ирония, само реализъм - такъв по Водолей. Ако аз тръгна да иронизирам или нападам някого, то ще се разбере много силно. Но случая не е такъв. Ти имаш нужда не от подкрепа, а от изтрезвяване - някой да те хване за раменете и да те разтърси, за да излезеш от водовъртежа.

П.С. И да припомня, че от няколко месеца пиша по твоите коментари за твоя СЛВ във водолей, но ти не обръщаш внимание. И няма как да те иронизирам, защото знам какво е - аз се печа на почти същия огън - СЛВ в 11 дом.
« Последна редакция: Януари 20, 2015, 02:39:34 pm от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Краят и началото
« Отговор #141 -: Януари 20, 2015, 04:04:10 pm »
Мълча си какво съм си купила, щото после ми четат конско на лични, за излишните и импулсивни харчове  :57:

Лили, кажи, че това е шега  :-\

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Краят и началото
« Отговор #142 -: Януари 20, 2015, 04:05:47 pm »
:'( Ти не знаеш що е мъка!Безсърдечна жена такава.  :012: :08: И що е радост от това да си купуваш глупости не знаеш.  :D :D :012: :19: :012:

Аз пък знам  :d030:. И безсънните нощи от очакването знам, и дето го сънуваш постоянно докато го купиш и това знам...  :043: :043: :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Happy58

  • Гост
Re: Краят и началото
« Отговор #143 -: Януари 20, 2015, 04:10:00 pm »
Много ги мислите тези покупки бе - я си слагайте по един лъвски Марс във 2. дом и сте уредени ....  :08:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Краят и началото
« Отговор #144 -: Януари 20, 2015, 05:14:10 pm »
Много се реве като си бръкнеш със спирала или очна линия в окото, също от белене на лук. Неутeшима  е тази мъка като песен на Сашо Роман :'( :'(

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Краят и началото
« Отговор #145 -: Януари 20, 2015, 05:34:04 pm »
Не дрискайте по темите с глупости. Молим се!  ???

А колкото до упреците към Бейбиблу - събитията се случват, когато им дойде времет. Нито по-рано, нито по-късно. Всичко останало е трупане на заряд, който след време ще акумулира някакво действие. Може би и от този заряд има нужда, не вярвам някой да е психически и физически ограбен, защото е отделил 5 минути да отговори. А и е по желание, не по принуда.
Аз не се чувствам ощетена, че съм дала мнението си.
Знам, че ще има промяна. Просто няма да е точно сега в целия й вид.
Някой си решавал проблемите със силна активност. Други по различен начин.
Уж сме в астро форум. И ни е ясно кой как ги решава. С този закеркенечен Марс в Телец и в такава близост до Сатурн, то стана ясно, че тя е от хората, които ба-а-а-а-вно ще направи промяна. Както емоционална, така и реална, събитийна.
Вие като можете по-бързо - отидете и разчистете живота й, щом толкова ви е непоносимо. Или не четете.
Малко толерантност?! Не всички са като вас, с идеалните решения и действия. А не е и нужно да сме всички по един калъп.

Ами различна е от вас, к'во толкова? То си е за нея дали ще променя живота си. Който има време, да драсне две думи. Който няма време и нерви, да напусне темата без особени вътрешни терзания.

Не може да налееш с фуния знания на някой. Всичко ще изтече между пръстите му, ако не е готов. А готовността идва след редица вътрешни и външни събития.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Краят и началото
« Отговор #146 -: Януари 20, 2015, 07:59:05 pm »
Трабантчето по кой е- Сатурн каре Венера :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Краят и началото
« Отговор #147 -: Януари 20, 2015, 08:06:09 pm »
То голямо щастие по Сатурн/ Венера най-много шкодичка да даде, освен ако не е намесен 8 дом ,тогава може да наследиш и фолксваген костенурка :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Краят и началото
« Отговор #148 -: Януари 20, 2015, 08:19:37 pm »
ААА Юпитер при полско фиатче и сие не го виждам, той е намесен при американските коли-с големи задници. Може и Плутон да е при кадилаците щото много трупове побират :012: Иначе при дупетеров транзит може от глад и трабантчето да нагънеш като свинките от" Черна котка Бял котарак".
« Последна редакция: Януари 20, 2015, 08:23:39 pm от Ребека »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Краят и началото
« Отговор #149 -: Януари 20, 2015, 08:25:23 pm »
А тия с големите изпъкнали фарове сигурно са по Луната  :012:
По черната Луна :012: