Автор Тема: Любов  (Прочетена 39731 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любов
« Отговор #90 -: Май 16, 2015, 01:47:23 pm »
С какво са квадратите? В смисъл, кои планети квадратират Венерите им? Защото моята Венера е само с квадрати от малефици и положението е различно от на споменатите случаи. Затова ми е интересно.
В мъжката карта квадратите са следните -квадрат сатурн,квадрат уран,квадрат хирон, а  в женската карта са квадрати - с юпитер,сатурн,уран.
« Последна редакция: Май 16, 2015, 01:54:34 pm от adelina »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любов
« Отговор #91 -: Май 16, 2015, 02:40:32 pm »
Кажете нещо по темата за венера в аспекти с уран ,някой от личен опит, защото колкото повече чета, толква повече се обърквам наистина от написаното излиза ,че като притежател на такъв аспект не би трябвало да мога да се обвързвам лесно.Поне аз така разбирам това ,което чета.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любов
« Отговор #92 -: Май 16, 2015, 02:47:59 pm »
Моята Венера е в съвпад с Уран и като цяло много държа на свободата си, на личното ми пространство. Малко своенравна съм и със сигурност след време като имам сериозна връзка на човека хич няма да му е лесно с мен  :012: Според мен хора с такъв съвпад трябва да избягват обсебващи партньори  :)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любов
« Отговор #93 -: Май 16, 2015, 02:52:59 pm »
Моята Венера е в съвпад с Уран и като цяло много държа на свободата си, на личното ми пространство. Малко своенравна съм и със сигурност след време като имам сериозна връзка на човека хич няма да му е лесно с мен  :012: Според мен хора с такъв съвпад трябва да избягват обсебващи партньори  :)
При мен аспектът с уран е секстил,но доста силно усещам и квадрата с плутон.Особено в това му изразяване - Това са хора, които срещат фаталната любов – понякога невъзможна, понякога с фатален край.
« Последна редакция: Май 16, 2015, 02:54:33 pm от adelina »

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Любов
« Отговор #94 -: Май 16, 2015, 03:04:55 pm »
Аз имам Венера в Козирог и написаното от Лили е напълно вярно за мен. Никога не гледам материалното, даже напротив не харесвам богати мъже и страня от тях.

Спомням си, че в един друг сайт ме бяха 'набедили', че търся компанията на 'богати' дами само заради сатурновите аспекти към Луна и Венера.
Смешно ми стана  :012:.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любов
« Отговор #95 -: Май 16, 2015, 03:12:03 pm »
Един познат на майка ми й беше казал, че такова хубаво момиче не можело да няма някой богат приятел.  ;D ;D ;D Щях да се пръсна от смях. Нямат си и на идея хората, че грам не ме влекат мъже с пари. Има си кифли за такива  :012:

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любов
« Отговор #96 -: Май 16, 2015, 03:14:31 pm »
Един познат на майка ми й беше казал, че такова хубаво момиче не можело да няма някой богат приятел.  ;D ;D ;D Щях да се пръсна от смях. Нямат си и на идея хората, че грам не ме влекат мъже с пари. Има си кифли за такива  :012:
satin сестра ми е с венера в кзирог и при нея виждам съсщото, изобщо не се вълнува от мъже с пари.

Happy58

  • Гост
Re: Любов
« Отговор #97 -: Май 16, 2015, 03:15:40 pm »
Един познат на майка ми й беше казал, че такова хубаво момиче не можело да няма някой богат приятел.  ;D ;D ;D Щях да се пръсна от смях. Нямат си и на идея хората, че грам не ме влекат мъже с пари. Има си кифли за такива :012:

айде сега, какво им е на мъжете с пари? защо пък да са кифли .... имат си предпочитания момичетата ... Тренди, ....  :29:

Happy58

  • Гост
Re: Любов
« Отговор #98 -: Май 16, 2015, 03:18:10 pm »
Добре де това за венера в аспект със сатун,а когато венерата има аспекти с уран какво ще кажете за тази комбинация .

Венерка става разногледа - не знае на кого по-напред да угажда :) - определено е трудно, но не се умира от това .... като го знаеш/осъзнаваш, ще ти е по-лесно

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любов
« Отговор #99 -: Май 16, 2015, 03:26:00 pm »
айде сега, какво им е на мъжете с пари? защо пък да са кифли .... имат си предпочитания момичетата ... Тренди, ....  :29:

Не знам, Хепи просто имам лошо мнение за мъжете с пари и толкова. А жените, които са с тях само заради материалното какви са? Когато обичаш такъв мъж няма проблем, но ако си само с него заради парите изобщо не го одобрявам. Наречете ме консерва ама такива са ми разбиранията на мен  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любов
« Отговор #100 -: Май 16, 2015, 03:27:00 pm »
Почти всички чалга певици са обвързани с такива мъже. Трябва ли да има нещо общо в картите им?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любов
« Отговор #101 -: Май 16, 2015, 03:28:33 pm »
Да изживееш целия си живот или голяма част от него с льольо също не е заслуга.

Нямам нищо против мъжът до мен да е успял, аз също не се определям като посредствена женица.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Любов
« Отговор #102 -: Май 16, 2015, 03:39:22 pm »
Почти всички чалга певици са обвързани с такива мъже. Трябва ли да има нещо общо в картите им?

Пари при пари отиват.
Доста от чалга певиците изкарват по няколко хиляди на вечер, в което и да е заведение, да не говорим за турнетата и т.н.

Аз единствено тролвам посредствените жени, които имат някаква визия и я използват едиснтвено да дотрапат до нечии портфейл и цоцкат като кърлежи от него.

Happy58

  • Гост
Re: Любов
« Отговор #103 -: Май 16, 2015, 03:42:17 pm »
Не знам, Хепи просто имам лошо мнение за мъжете с пари и толкова. А жените, които са с тях само заради материалното какви са? Когато обичаш такъв мъж няма проблем, но ако си само с него заради парите изобщо не го одобрявам. Наречете ме консерва ама такива са ми разбиранията на мен  :)

никой не те нарича консерва, ти пък сега .... насочвам мислите ти в друга насока просто .... представи си, че за тези жени любовта минава през финансовата сигурност и нещата ще си дойдат на място и тогава няма да е необходимо да изпитваш негативни усещания към тях, което пък е в полза за теб :). Всеки човек си има камбанария, от която гледа, всеки човек е център на една малка вселена. На мен примерно пък не са ми много приятни бедните мъже - някакси това ми говори, че не могат да излезнат в света и да се преборят .... но това е моето усещане .... естествено, то пък не означава, че нямам такива приятели, познати, любови ....

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любов
« Отговор #104 -: Май 16, 2015, 03:50:27 pm »
Всеки от нас се ражда и разполага с различни възможности. В този смисъл не можем да съдим всички онези, на които им е дадено по-малко от някой друг, по-успял.

Но аз съм максималист и смятам, че дори от малкото дадени възможности човек би трябвало да се стреми да извлече възможно най-доброто. Който не е успял или не си го поставя за цел, за мен попада в категорията на посредствените. Има много такива хора - не че не искат да живеят по-добре, тях просто ги устройва текущото им положение, защото високите цели /и резултати/ изискват полагане на в пъти повече усилия, предполагат и определени жертви. Не всеки се чувства готов за това и не на всеки това му е приоритет.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui