Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 331839 пъти)

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Хорари за работа
« Отговор #660 -: Септември 24, 2016, 11:11:15 pm »
Здравейте, днес ме поканиха на интервю за работа в идващата сряда. Моля Ви кажете: Ще излезе ли нещо от там ?
Благодаря за вниманието

ОВ - не ме взеха на работа. На въпоса на Лили, "Всичко ясно и точно ли е с обявения конкурс?" - на интервюто стана ясно, че обявата за свободната позиция не е съвсем коректна или наистина са се появили изневиделица ”свои хора”
Благодаря ви

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #661 -: Септември 25, 2016, 12:03:20 pm »
Ще може ли да ми помогнете с този хорар, моля ви. Аз питам дали сестра ми ще си намери работа до края на октомври тази година. Много ми е мъчно за нея. :( В чужбина е, работеше там, обаче във фирмата им имаше масово съкращение на 2/3 от персонала и естествено, като имигрант, съкратиха и нея. Сега търси работа и е много притеснена, включително и финансово. Работлива е и старателна, има какво да предложи, но вече минаха 2 месеца и нервите й са много опънати.
Мисля, че ще си намери някаква работа, която обаче няма да я удлвлетвори. Ако и предложиш финансова помощ, предполагам, че ще ти откаже.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за работа
« Отговор #662 -: Септември 25, 2016, 01:03:34 pm »
Благодаря ти за коментара, Тео! Напълно си прав, че финансова помощ би ми отказала, дори няма нужда да я питам. По-скоро мислех да опитам да я свържа с хора, които могат да имат нужда от специалист като нея и да разговаря с тях. Но тя и такива неща не харесва, обича да постига всичко сама. Харесва или не, нека намери нещо, пък после ще го сменя, сметките трябва да се плащат.

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Хорари за работа
« Отговор #663 -: Септември 25, 2016, 02:50:31 pm »
Не, няма.
. Давам обратна връзка, запазих работата си,Акрукс беше права, благодаря ти!😘😘😘

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #664 -: Септември 25, 2016, 02:52:19 pm »
A в картата виждате ли индикации да мога аз да й помогна по някакъв начин? Имам някакви идеи, но представа нямам дали биха били ефективни.
Между У1 и У3 предстои секстил, колкото до идеи обаче, нямам представа. Трябва сама да помислиш с какво би могла да ѝ помогнеш и как.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #665 -: Септември 25, 2016, 10:36:39 pm »
Здравейте, току що зададох въпрос- Ще започна ли работа в някоя фирма, или ще продължавам да работя за семейната, наред с другите неща, които сме захванали?
Там е работата, че не е много печеливша и се чудя, дали да не заложа на сигурното и да си намеря работа с сигурен доход. 
Мерси предварително.
Мисля, че ще имаш предложение за нова работа, което е възможно да приемеш. :)

alaya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Хорари за работа
« Отговор #666 -: Септември 27, 2016, 09:07:26 pm »
Започвам нов тип работа, ще се справя ли със задълженията си?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за работа
« Отговор #667 -: Септември 28, 2016, 12:00:43 am »
Ще се справиш. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #668 -: Октомври 01, 2016, 05:06:56 am »
Започвам нов тип работа, ще се справя ли със задълженията си?
Да. :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #669 -: Октомври 01, 2016, 08:30:02 pm »
По молба на сестра ми , това е хорара й за работа. Пита дали оценката й на работата ще е положителна и дали ще остане на тази позиция или ще я местят в компанията в дргу офис / клон. Много ви благодаря ако някой коментира.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Хорари за работа
« Отговор #670 -: Октомври 02, 2016, 12:53:16 pm »
Кой задава въпроса, ти или сестра ти?/към Грег/

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #671 -: Октомври 02, 2016, 01:25:33 pm »
Сестра ми си го задава, аз просто поствам :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #672 -: Октомври 02, 2016, 01:53:34 pm »
Много ми е хлъзгав тоя хорар, новолунен. Сестра ти се чувства доста неуверено - представена е от Кету в знака на АС и от невидим Юпитер. Юпитер е в лъчите на есенциално слабо Слънце, което е естествен сигнификатор на висшестоящите особи. Според мен оценката няма да е чак дотам обективна, могат да повлияят някакви лични пристрастия.

В случая Юпитер управлява и кверента, и неговия 10 дом. Но няма особени достойнства в знака, негов диспозитор е Венера в знак на заточение. Това според мен също загатва за лични пристрастия и сякаш повече се залага на външния имидж, а не на реалните качества, т.е. по-скоро как се позиционираш спрямо екипа и ръководството, а не какви качества и квалификация притежаваш. Оценката ще е силно венерианска, според интереса и да е угодна на някой.

В 10 дом има екзалтирал Марс, който е безразличен към Юпитер /в знак на негово падение/, но обича Сатурн. Освен това е в сходяща квадратура с Юпитер - сигнификатор на кверента и на неговата позиция в тази фирма. Според мен промени със сигурност ще има, някои от тях може да са малко по-радикални. Но ако говорим за преместване в друг офис, тук не виждам достатъчно указания. Може да си запази работното място, но да има някаква актуализация и промени в работната среда около нея. Юпитер е в знак, в който екзалтира Сатурн, Сатурн е в знак на Юпитер - мисля, че има перспективи да остане в тази компания, но на този етап няма предпоставки за издигане, ситуацията е неясна. Луната, която е сигнификатор на въпроса, е слаба и се намира близо до Слънцето. Няма сходящи аспекти, освен ако не броим Уран. Каквото и да се случи, според мен позициите ѝ в компанията няма да се променят особено, поне в рамките на валидността на този хорар.

Друг вариант - въпросът с преместването на част от персонала в други офиси да е бил предварително решен и да се съобщи формално, а резултатите от предстоящото оценяване да аргументират други мотиви.



« Последна редакция: Октомври 02, 2016, 01:56:47 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Хорари за работа
« Отговор #673 -: Октомври 04, 2016, 07:36:09 am »

Имам няколко нови предложения за работа,в сферата на ресторантьорството.Искам да разбера как долу-горе биха се развили нещата за мен,тъй като трябва да напусна старата си работа,която започнах преди година,но просто нещата там (особено финансовата част),за мен са абсолютно неблагоприятни...Благодаря Ви !
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Хорари за работа
« Отговор #674 -: Октомври 11, 2016, 05:35:20 pm »
Здравейте!  :)

Позволявам си да пусна един хорар, чиито въпрос си зададох преди няколко дни и построих картата, но се въздържах от публикуването му ?
« Последна редакция: Октомври 11, 2016, 05:39:55 pm от Santi »