Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327340 пъти)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Хорари за работа
« Отговор #765 -: Ноември 30, 2016, 07:12:49 pm »
Типичен бърнаут, викаш, или уранова опозиция :-)
Три години - коя ти е дашата?

от март, 2016 влязох във Венерина
от трипъл Венера излязох октомври

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Хорари за работа
« Отговор #766 -: Ноември 30, 2016, 07:14:34 pm »
По хорара и аз не виждам да има някаква съществена променя в ситуацията, обаче транзитите все още ги чакам да се проявят, щот ми се струват благоприятни в тази насока.

на тях се уповавах като мантра, ма е баш като онова с гладната кокошка

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за работа
« Отговор #767 -: Ноември 30, 2016, 07:29:01 pm »
от март, 2016 влязох във Венерина
от трипъл Венера излязох октомври

Преди Венера си била в Кету. Значи раздяла може и да настане със започналата в Кету работа.
De omnibus dubitandum est

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Хорари за работа
« Отговор #768 -: Ноември 30, 2016, 08:19:55 pm »
Типичен бърнаут, викаш, или уранова опозиция :-)


съвсем прилича на едното и другото, особено първото
за резултата от пост Кету дашата не съм докрай убедена - все пак взе ми бащата, най-значимата фигура в живота ми
дет се вика това стига откъм ефикасност и ефективност, а само като се сетя за прогнозирания брак по това време...

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Хорари за работа
« Отговор #769 -: Декември 01, 2016, 11:33:30 pm »
Нямаш финансови задължения :57:, блазе ти, Аброуд, да не би да се нелегален абонат на енергото, присвояваш ток? Хайде ,без повече лични въпроси.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #770 -: Декември 03, 2016, 03:43:27 am »
ще сменя ли скоро работа/длъжност
ne, sorry

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Хорари за работа
« Отговор #771 -: Декември 05, 2016, 01:11:25 pm »
Между вашите сигнификатори има секстил, твоят сигнификатор е заточен в знака на нейния домицил. Обаче сходящите аспекти на Луната не дават подкрепа, не е изключено решението на ръководството да ти донесе някакъв дискомфорт, неудовлетвореност. Не мога да кажа със сигурност дали са замислили съкращаване на щата, но някои може да ги удари по джоба. Или да ти се съобщи вече взето решение, което да не подлежи на промяна. Но ако говорим за шефката, не ми се струва да е лошо настроена към теб.

Давам ОВ - решението е било взето, само ми съобщиха промените. Не са в моя полза, но не са и толкова зле, ще мога да се оправя.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Хорари за работа
« Отговор #772 -: Декември 08, 2016, 11:11:44 pm »
От друга страна, каквито и разговори да водиш за кариерното си развитие тия дни, ще са в твоя полза.

Да, от днес, и в моя полза.
И увеличение в заплащането - не е много, но не за всички има
« Последна редакция: Декември 08, 2016, 11:14:45 pm от abroad »

Ira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #773 -: Декември 09, 2016, 01:52:24 pm »
Здравейте,
днес си изпратих CV-то за работа в една голяма фирма по обява, която случайно видях и реших да пробвам. Не се надявам, че ще ме извикат на интервю, но все пак въпросът е "Ще ми се обадят ли да ме поканят на интервю от въпросната фирма?".
С уточнение, че към момента работя, но доста сериозно се замислям дали да не сменя работата.
Давам ОВ - не ми се обадиха за интервю. Обявата отдавна е изтекла. Работя си сегашната работа, но положението е задушаващо и ще се оглеждам за нещо ново.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за работа
« Отговор #774 -: Декември 13, 2016, 08:34:38 pm »
Отскоро съм на нова работа, която ми е удобна като време и местоположение, но самата работна среда и колегите ме подтискат. Освен това не се чувствам подходяща като качества за такъв тип работа. Трябва да се науча, защото това ще ми е полезно за в бъдеще, но от притеснение правя глупави грешки. Сега ме следят изкъсо и напрежението е голямо.

Въпросът ми е, дали ще успея да се справя с работата? Благодаря ви предварително.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #775 -: Декември 15, 2016, 10:27:00 pm »
Въпросът ми е, дали ще успея да се справя с работата? Благодаря ви предварително.
Да, ще имаш подкрепа на колеги, както и финансов стимул, за да израстнеш в кариерата.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за работа
« Отговор #776 -: Декември 15, 2016, 11:11:13 pm »
Айде бе Акрукс, къде се затри ,днес щях да питам що изчезнa да не се оженихте с мъжът ти за 4ти път и ти се появи  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #777 -: Декември 15, 2016, 11:15:30 pm »
Айде бе Акрукс, къде се затри ,днес щях да питам що изчезнa да не се оженихте с мъжът ти за 4ти път и ти се появи  :012:
Е, къде прескочи 3-тия път, който нямаше как да се осъществи на този етап- по време на пости не извършват венчавка  :012:

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Хорари за работа
« Отговор #778 -: Декември 15, 2016, 11:31:52 pm »
и на мен ми липсва присъствието ти))
 :-*

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за работа
« Отговор #779 -: Декември 15, 2016, 11:46:06 pm »
Въртеше ми се, че си спретнахте 3та- църковна венчавка, ама явно  :017: