Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327375 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #795 -: Декември 18, 2016, 10:09:43 pm »
Брей, това да ли означава?
Не си уточнила дали в момента работиш, за да се определи по кой дом да гледаме работата, в крайна сметка няма да се венчаваш за фирмата, че да я гледаме по 7д.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за работа
« Отговор #796 -: Декември 18, 2016, 10:17:56 pm »
А,може ли да погледнеш тазгодишния ми солар и да направиш  връзка някаква с тази работа? И... този път да дадеш субективното си мнение. :)

А може ли да те пратим в ъгъла наказан, защо издевателстваш?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за работа
« Отговор #797 -: Декември 18, 2016, 10:24:15 pm »
А защо да го пратим в ъгъла-пак двойни стандарти. Маже да е досаден ама нима Адалина или други випперсони примабалерини заслужават повече екранно време-форумно пространство и внимание?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #798 -: Декември 18, 2016, 10:25:44 pm »
Тук всеки отговаря на добра воля и ако е на кеф  :P
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за работа
« Отговор #799 -: Декември 18, 2016, 10:35:30 pm »
А защо да го пратим в ъгъла-пак двойни стандарти. Маже да е досаден ама нима Адалина или други випперсони примабалерини заслужават повече екранно време-форумно пространство и внимание?

Че ти кого защитаваш като на никой не отговаряш, м
Гледам на всяка трета тема-ти-с недоволни въпроси
Ми хапни сладко де
Той досажда навсякъде, другите поне са само хораристи

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за работа
« Отговор #800 -: Декември 18, 2016, 10:45:13 pm »
Не отговарям ,за да не подведа, не се чувствам достатъчно компетентна, но не му правя забележка, а и той не пита често, пък това му е важно. А ти освен самочувствието на някво шефче на форума и виден спамаджия също не отговаряш и не си особено астро полезна нали? Ама сега може и бан да ми сложиш ако ти не си яла сладко а?Лека нощ

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Хорари за работа
« Отговор #801 -: Декември 18, 2016, 10:45:36 pm »
Богата фирма,а бедно положение?

Искам превод. :)
Опитай се да проследиш логиката  на объркания близнашки мозък, както казваш.
Та, понеже ти спомена за съмненията ти дали е читава фирмата, отношенията между твоите пари и тези на фирмата-нали за заплата ще работиш, та У на техните пари стои заключен в твоя 6 дом-там е зависимост, "робски труд", слугинаж от твоя страна, или заплащането няма да е обещаното, или ще се бави и ще спестят някоя и друга твоя заплата. Учудва ли те, не може да не си чувал, че това се случва.
 На това отгоре и Управителят на твоите пари среща напрежение с техните пари, затова така изтълкувах, аспектът е апликиращ, това предстои, ако приемеш.
И вземи се научи да не ми говориш заповедно, не- искам, ами- моля, има едни неслучайно наречени вълшебни думи, но те не са -"искам", нито пък-"веднага", капиши?
" Богата фирма, бедно положение" е израз, идиом, за нещо което изглежда уж така , а в действителност е друго, или има неистина, предстаявт се, имиджът им е на много нещо си, а като влезеш вътре  виждаш, че не е вярно.
И съвсем не на последно място, знам че си потаен, както и всички сме в някакъв аспект, но за да работи и за теб астрологията трябва инфо, ов-това е "обратна връзка", да спделиш какво се е случило по този казус.  Коректно е, нали, да отгтовориш?
Питаха те работиш ли в момента, защото тогава ще гледаме не 10 доми 6 дом , а 11. Обаче ти ИСКАШ и ВЕДНАГА, няма ов.

Извинявам се, върнах скрола и видях, че не работиш, признал си без бой.Ама пак ми се иска да те набия, лошо, наближават мръсните дни по нашия календар, тъмното ме изпитва. :d030:
« Последна редакция: Декември 18, 2016, 11:06:32 pm от enigma »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за работа
« Отговор #802 -: Декември 18, 2016, 10:48:33 pm »
Не отговарям ,за да не подведа, не се чувствам достатъчно компетентна, но не му правя забележка, а и той не пита често, пък това му е важно. А ти освен самочувствието на някво шефче на форума и виден спамаджия също не отговаряш и не си особено астро полезна нали? Ама сега може и бан да ми сложиш ако ти не си яла сладко а?Лека нощ

А защо да ти слагам бан?
Ми защо ми е да съм полезна, ти полезен шеф видяла ли си  :-\
А и Лили му отговори, понеже му е важно
И после какво?

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Хорари за работа
« Отговор #803 -: Декември 19, 2016, 10:30:17 am »
Опитай се да проследиш логиката  на объркания близнашки мозък, както казваш.
Та, понеже ти спомена за съмненията ти дали е читава фирмата, отношенията между твоите пари и тези на фирмата-нали за заплата ще работиш, та У на техните пари стои заключен в твоя 6 дом-там е зависимост, "робски труд", слугинаж от твоя страна, или заплащането няма да е обещаното, или ще се бави и ще спестят някоя и друга твоя заплата. Учудва ли те, не може да не си чувал, че това се случва.
 На това отгоре и Управителят на твоите пари среща напрежение с техните пари, затова така изтълкувах, аспектът е апликиращ, това предстои, ако приемеш.
И вземи се научи да не ми говориш заповедно, не- искам, ами- моля, има едни неслучайно наречени вълшебни думи, но те не са -"искам", нито пък-"веднага", капиши?
" Богата фирма, бедно положение" е израз, идиом, за нещо което изглежда уж така , а в действителност е друго, или има неистина, предстаявт се, имиджът им е на много нещо си, а като влезеш вътре  виждаш, че не е вярно.
И съвсем не на последно място, знам че си потаен, както и всички сме в някакъв аспект, но за да работи и за теб астрологията трябва инфо, ов-това е "обратна връзка", да спделиш какво се е случило по този казус.  Коректно е, нали, да отгтовориш?
Питаха те работиш ли в момента, защото тогава ще гледаме не 10 доми 6 дом , а 11. Обаче ти ИСКАШ и ВЕДНАГА, няма ов.

Извинявам се, върнах скрола и видях, че не работиш, признал си без бой.Ама пак ми се иска да те набия, лошо, наближават мръсните дни по нашия календар, тъмното ме изпитва. :d030:

Ха-ха... Ха...
Понеже ми отговаряш и по този начин помагаш... Ще заключа езика... си...
Ама... - Хм... ще си говоря както намирам за добре... Поне това да кажа...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #804 -: Декември 19, 2016, 11:41:23 pm »
Мерси за отговорите. В момента не съм обвързана в конкретна фирма с договор. Помагам про боно за един стартиращ проект на група приятели и опцията е дали си търся самостоятелно добре платена работа или да продължавам с каузата на приятелите. Фирмата, за която питам е назована по име, затова гледах 7ми дом.
Луната с последен аспект опозиция с Марс У10, така че едва ли ще започнеш работа в назована или неназована фирма, все тая, гледат се 6-ти и 10-ти дом за работа, 5д когато е творчески проект, 7д са колеги/партньори

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #805 -: Декември 21, 2016, 03:15:28 pm »
Ще ме поканят ли на второ интервю? Съвсем случайно една приятелка ми каза, че си търсят човек и се отзовах
Според мене Не.
Ти сега работиш и искаш нещо ново?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #806 -: Декември 21, 2016, 03:58:05 pm »
Не работя, напуснах предишната работа, защото още уча и ми идваше нанагорно да ги съчетавам.
Луната ще извърши съвпад с Юпитер У9 в 6д. , 9-ти дом е 3-ти на отсрещната страна, може да туи се обадят за интервю, ако пренебрегнем квадрата на Луната с У6 и отчетем само хармоничния аспект с У10, може и работата да получиш, У1 също е в сходящ хармоничен аспект с У6, който обаче е ретро, може да има някакво забавяне, спънки, свързани с оформяне на документи докато започнеш работа.

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Хорари за работа
« Отговор #807 -: Декември 23, 2016, 11:23:39 am »
Тази колежка има ли нещо против мен?

Чудя се дали аз си въобразявам, или наистина тенденциозно ми агресира, лошото е, че е от ръководството. Какво мислите :(
I deserve the best.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #808 -: Декември 23, 2016, 11:48:27 am »
Тази колежка има ли нещо против мен?

Няма хармонично протичаща комуникация между вас. И се усеща някаква прикрита, пасивна агресия. Дали ти с някои твои реакции я дразниш или е нещо друго на лична основа. Понякога и човекът може да е такъв, крив и темерут, независимо с кого общува и взаимодейства, а ние да се чудим с какво сме заслужили неговото лошо отношение. Но в случая има квадрат между вашите сигнификатори, а нейният сигнификатор /Меркурий/ е в знака на твоето падение /Юпитер/. Не бих очаквала директно изразени чувства и да ти стане ясна причината на нейното отношение – тук имаме Луна във Везни, в 8 дом и без курс. Но нейните изблици може да са периодични, на приливи и отливи – сигнификаторът е ретрограден. В един момент може да ѝ мине и да се държи така, сякаш нищо не е станало.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Хорари за работа
« Отговор #809 -: Януари 05, 2017, 04:46:30 pm »
Днес бях на интервю за работа.Въпросът ми е : Ще започна ли работа във фирма Х (назована по име)?