Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644473 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3465 -: Декември 14, 2015, 11:19:05 pm »
Преместено тук.
« Последна редакция: Декември 14, 2015, 11:25:08 pm от Emma »
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3466 -: Декември 14, 2015, 11:27:00 pm »
Преместих си мнението в темата за партньорско таро.
Другите момичета нека там да гледкат за своите подредби.  :08: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3467 -: Декември 15, 2015, 03:00:49 am »
Боболина, ето картите, които изтеглих за теб.

                Възприемчивост                     Мълнията                      Потискане

          

Боболинка, много си развълнувана, много емоционална. Чувстваш се несигурна, може би имаш своите съмнения. Сякаш се страхуваш, че това, което искаш, няма да се случи. Натрупваш напрежение, което не знаеш как да изразиш и да изчистиш от себе си. Не мога да ти дам надежди по тези карти. Иска ми се да ти кажа, че всичко, което искаш, ще ти се получи, но е възможно да преживееш разочарование. Все пак дори това да се случи, то ще е за добро. Ще видиш нещата в истинската им светлина и няма да има колебания и въпроси повече.
Намери начин да тушираш всяко неприятно усещане и емоция, да не натрупваш в себе си.
 
Съжалявам, че не ти казвам нищо обещаващо.  :58:

Делфин, тази подредба се прояви в пълнота. Вчера след като се почувствах като ударена от гръм заради последната проява на въпросния, ми идеше да крещя с пълно гърло заради вулканът от възмущение, който изригна в мен. Благодаря за точните карти и обективната оценка на ситуацията! :58:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3468 -: Декември 15, 2015, 03:37:32 am »
Ето Дзен Таро за Боболина :)

                      Споделяне                             Осъзнатост                      Разцъфтяване

          

Според мен доста любовни карти ти се паднаха, Боболина :)
Ако хорарът е за същия младеж, май сега имате някакви търкания, но нещата ще се изяснят. Ще осъзнаете кое е важното. Може ти да имаш по-голяма нужда от това. Може да има изясняване на отношения, разговори, срещи.
Във всеки случай ти търсиш топлота и уют във връзката, искаш да дадеш, да обгрижиш дори, да споделиш това, което носиш у себе си - душевност, преживявания, чувства, настроения. Мисля, че ще се хармонизират нещата. Даже, ако имате сексуална връзка, внимавай, вземай предохранителни мерки :)   ;) :58:

Просто невероятно! А се бях подготвила за поредната брутално откровена подредба с дъх на пелин, без друго в дзен тарото по правило ми излизат тежки карти. Моите обида и огорчение в момента са "предохранителна мярка", с която мерките, предложени от достиженията на цивилизацията, трудно биха се конкурирали. Да се възцари светлина и простор за вътрешните ми потребности, които много добре си описала, ще е истинско коледно чудо.

Благодаря ти за хубавите карти, Делфин! :58:

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3469 -: Декември 15, 2015, 09:41:51 am »
Делфи и Хепи, позволявате ли ми да пробвам с оракулските карти партньорската подредба? Нали уж да ги интегрираме някак. А на свои хора експериментите са по-позволени.  :012:

естествено :)

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3470 -: Декември 15, 2015, 09:49:22 am »
Хепи, изтеглих ти партньорски карти. На мен ми се виждат хубавички и приятни.

            Императорът                         Асо чаши                            Деветка пентакли                 Шестица жезли



Хепи е представена от Императорът. Сякаш ти си се стегнала малко повече в тези отношения. Много мислиш и много отговорно ги приемаш. Имаш нужда от малко 'скриване' във високата си кула, за да вземеш решение. Сякаш ти влагаш повечко мъжество, искаш да се покажеш силна и малко независима. Имаш ли дилеми с кое да направиш компромис, Хепи? Но се стремиш към ред, към подреденост, стабилност. Решенията ти са следствие на нуждата от правила и яснота. Не от липса на емоция. По-скоро в теб кипи от емоция, но не го показваш. От някаква гордост.

Господин А. е представен от Асо чаши. При него явно емоциите тепърва ще се развиват. Но е отворен за чувства, емпатиен е, иска му се да обгрижва. Има своите надежди. Може да изразява себе си по-чувствено или да е сетивен към твоето отношение. Сякаш той за момента е по-нежен и не му мисли толкова, а просто се наслаждава на новите емоции. Той иска да има хармония, разбиране, да има любов и щастие. Може да е склонен да ти оставя чувствени бележки/писма. Потопил се е в чувствена благодат. Бих казала, че е малко наивен в добрия смисъл. Или е от хората, които обичат да обичат - отдаден на човеколюбието, способен е на съпричастност. Да попитам - нещо водно из хороскопа му?

В момента връзката ви е представена от Деветка пентакли. Сякаш всеки се е капсуловал в своето си убежище и се наслаждава. Натрупали сте някакви активи, спомени, моменти. И имате нужда от малко уединение. Не и самота. Но време, в което да си починете и да се порадвате на преживяванията, да послушате хубава музика, да се слеете с природата. Ще ви се иска да насърчавате един в друг своите умения, да има сигурност. А съвети от приятели дали получавате?  :012: Ако е имало нещо диво в отношенията ви, сякаш е настъпил момент на опитомяване. Жената на картата държи в ръката си сокол.

Бъдещето на връзката ви е представено от Шестица жезли. Заедно на поход и към успех. И признание от околните. Може с фанфари да бъдете представени пред обществото. Някакво пътуване, приключение? Ако е имало моменти на трудности, ще бъдат преодолени. И ще получите награда за усилията си.
Да не забравяме, че под номер 6 в големите аркани са Влюбените. Стори ми се асоциативно.  :08: Някой от вас да не чака документ за нещо?

На мен тази подредба ми харесва. Не е любовна в класическия смисъл - страст, силни емоции. Но е по-осъзната, има и своите емоционални подсказки. И желание за повечко стабилност и партньорство в бурите на живота.

Орисвам на хубави моменти с г-н А.  :08: :58: :-*

ама как си нацелила в десетката  :08:

да, аз съм стегната, някакси не мога да си позволя връщане назад, особено защото той не е достатъчно стабилен (а аз имам козирог на К7 :) ), по-голям е .... знам ли ...
за него - да, точно такъв е - а за вода .... Марс в Риби, ретро (в точен съвпад с моя Хирон) и Венера в Рак (в моя 12 дом), и без вода, но .... негова Луна точно на моя Десц. :)

за приятелите - и неговите и моите се радват на този подновен контакт

пътуване - ами аз трябва да пътувам, за да се видим - не знам дали е това.

бъдещето - толкова е хубаво .... благодаря ти - дай Боже!

за подредбата - да, точно така - без силните страсти и т.н. - или поне за мен е така - харесва ми да съм с някой, без да ме измъчват тези дълбоки преживявания, изморена съм вече от това - искам спокойствие, стабилност, взаимност.

наистина много хубави карти  :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3471 -: Декември 15, 2015, 10:06:53 am »
Довечера ще направя и оракулска подредба. Защото ми е много интересно какво ще покаже и тя. А и тя е насочена малко повече към вътрешния свят.  :58:
Вярно е воден г-н А.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3472 -: Декември 16, 2015, 02:40:56 pm »
Довечера ще направя и оракулска подредба. Защото ми е много интересно какво ще покаже и тя. А и тя е насочена малко повече към вътрешния свят.  :58:
Вярно е воден г-н А. :38:

 + Слънце, Плутон и Юпитер в Лъв/Дева, в 12 дом .... ако може да спаси целия свят, ама без да се налага да работи :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3473 -: Декември 17, 2015, 11:32:51 am »
Понеже тези дни на работа ни плашат, че ни пращат тайни клиенти, може ли някой да изтегли карти дали досега при мен е минавал таен клиент?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3474 -: Декември 19, 2015, 01:52:17 pm »

Един въпрос и от мен - как ще си изкарам на събирането другата седмица? ДМ - 7ж - мага

ще си доста скована в началото, може да се наложи да защитаваш позиция или ти самата да си заела отбранителна позиция предварително. но имаш възможността да си изкараш добре. ще е както си го направиш
/този маг тук ми заприлича, все едно се е качил върху масата да танцува/ :D

Скорпионче, май ще ти е тъпо, другите ще се забавляват, танцуват, ти май няма да се впуснеш в тези неща.

Като цяло не беше според очакванията ми, иначе другите супер яко купонясваха, а дама меч гледаше тъпо отстрани.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3475 -: Декември 19, 2015, 10:23:17 pm »
Момичета, хвърлих си Таро с въпрос как е най-добере да постъпя (в конкретна ситуация), какво поведение ще е най-добро за мен?
Моля ви и за вашето мнение. Картите са Дзен Ошо, но ще ви ги напиша със стандартните значения.

4 чаши, Сила, Жрец

Изкуших се да погледна последната карта - 10 чаши.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3476 -: Декември 20, 2015, 09:08:36 am »
Делфи, странна комбинация силата+жреца; все едно "железен контрол" в кадифена ръкавица.  :017: Да покажеш, че сегашното състояние не ти харесва и внимателно да направиш така, че да стане на твоето. Но жрецът може да говори, че е най-добре да потърсиш помощ от някой авторитет или ти самата да се изявиш като такъв.

Аз да попитам за магът - втори път ми излиза като лъжа. (единият път беше в комбинация със 7ч, другата вече я забравих) При вас как се е проявявал?
И още един въпрос - от тук нататък как ще се развият отношенията в следващите 3 месеца? 8ж - дявола - пп.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3477 -: Декември 20, 2015, 05:44:24 pm »
Магът е една от картите, показващи и лъжа.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

yonita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3478 -: Декември 21, 2015, 01:59:53 pm »
Мога ли да помоля някой, да ми изтегли карти конкретно за четвъртък (бъдни вечер).Въпроса ми е дали да замина в провинцията на купон?...Мерси!

Djovana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3479 -: Декември 22, 2015, 02:20:39 pm »
Джована, много хубави карти ти изтеглих. Макар и малко противоречиви на моменти.

       Девятка чаши                       Обесеният(обърнат)                    Двойка чаши

 

Във връзката ви може да има емоция и грижовност един за друг. Поне от твоя страна, сякаш ти се иска да го "осиновиш". Не ставай негова майка, той е мъж. Нека грижите към него са в рамките на разумното.
Той може би има склонност да се прави на жертва на моменти, за да проси внимание. Нужно му е време, за да спре със самонараняването, с нещата, които сам създава и му носят болка. Но това време му е необходимо, за да надскочи собственото си его, собственото Аз. Умее ли да контролира думите, които изрича? Ако има проблем, то е по-скоро, че всеки съди от собствената си камбанария и желае нещо конкретно, нямате очи за другите хубавини в отношенията си.
Двойка чаши ми харесва - съюз, емоции, много семейна карта, чувствена, с грижа един за друг. Между вас ще има близост. Може да не е след 3 месеца, но все пак си мисля, че ще живеете на семейни начала.

Очаквай вест, която ще те накара да се почудиш дали ще се справиш с всички ангажименти. Може би за някакво пътуване - в буквален и преносен смисъл.

Успех!  :-* Нужно е време. Но ситуацията ще се разреши от един път. Просто, когато й дойде времето, когато всеки осъзнае за себе си нещо важно, стигне до скритите си места, промените светогледа си.
Благодаря Емма , усмихна вечерта ми и стопли сърцето ми! :-* :58: :38:
ОтговорЦитатИзвести
2
Мистика / Re: Да попитаме Таро
« -: август 24, 2015, 06:04:36 pm »
Цитат на: trendy в август 23, 2015, 01:14:53 pm
ц.РМ/Сила+Жрец+3ч


честно казано раздвоена съм, явно в миналото сте имали големи препятствия/трудности, сега сте ги изгладили май, по-скоро виждам от време на време да сте заедно. От различни градове ли сте? Питам, за да си обясня една от картата
Благодаря ти trendy, много благодаря. В момента сме в различни градове , но живем в един град иначе.
Приятна вечер !
 ОВ не живем заедно, благодаря ви и хубав ден!
 :08: