Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 636538 пъти)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #975 -: Август 30, 2014, 11:02:56 am »
Ще спечели ли от томболата?6м-СС-7п.Според мен не. :017:

На такива въпроси от карти не очаквайте реален отговор, просто не работи.  :)

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #976 -: Август 30, 2014, 12:57:47 pm »
"Х. ще си намери ли работа в ... до 2 месеца?" - обърнато Слънце, Жрецът, Колесницата
Тук се притеснявам, защото въпросът си е съвсем конкретен, не е някой отнесен, а има 3 големи аркана  ::).
Видоизмених го малко и попитах - "Какви са тенденциите във финансово отношение при Х. за следващите 2 месеца?" - 8 пентакли, Асо меча, 10 пентакли. Хубави карти, но все пак ще се радвам да чуя и странично мнение, защото става въпрос за близка приятелка и ме е страх да не я подведа.

Моят отговор е - ДА, чрез близки/приятели - Жрецът на 2-ра позиция, а колесницата показва движението.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #977 -: Август 30, 2014, 01:04:21 pm »
"Х. ще си намери ли работа в ... до 2 месеца?" - обърнато Слънце, Жрецът, Колесницата
Тук се притеснявам, защото въпросът си е съвсем конкретен, не е някой отнесен, а има 3 големи аркана  ::).
Видоизмених го малко и попитах - "Какви са тенденциите във финансово отношение при Х. за следващите 2 месеца?" - 8 пентакли, Асо меча, 10 пентакли. Хубави карти, но все пак ще се радвам да чуя и странично мнение, защото става въпрос за близка приятелка и ме е страх да не я подведа.

Да и то такава, каквато желае

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #978 -: Август 30, 2014, 01:13:42 pm »
Благодаря, момичета  :-*
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #979 -: Август 30, 2014, 01:28:44 pm »
Какво изпитва мъж към жена?
9 пентакли, асо пентакли, крал чаши.

Нещо много хубави карти, чак ми се вижда, че нещо не е както трябва....


И още един въпрос общо за картите таро. Забелязала съм, че редейки карти, ако в подредбата има 9 пентакли, винаги е на 1-ва позиция(при мен). Имате ли подобни наблюдения и отговори защо е така?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #980 -: Август 30, 2014, 02:35:06 pm »
На такива въпроси от карти не очаквайте реален отговор, просто не работи.  :)

 :38:  Награда все пак няма. :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #981 -: Август 30, 2014, 04:19:26 pm »
Какво изпитва мъж към жена?
9 пентакли, асо пентакли, крал чаши.

Нещо много хубави карти, чак ми се вижда, че нещо не е както трябва....


И още един въпрос общо за картите таро. Забелязала съм, че редейки карти, ако в подредбата има 9 пентакли, винаги е на 1-ва позиция(при мен). Имате ли подобни наблюдения и отговори защо е така?

Приятелски чувства изпитва, нищо повече.  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #982 -: Август 30, 2014, 05:40:56 pm »
Ама ти и обърнати карти си използвал, съвсем да затрудниш тълкуването  :).
Какво от миналия живот ти пречи в настоящия - 10 жезли с Паж чаши. Струва ми се, че си се нагърбвал с непосилни задачи, нещо като 100 дини под една мишница. Все едно да сложиш непосилен товар / 10 жезли / на плещите на дете / Паж чаши /. Тези карти кореспондират с първата /Влюбените / - качествата, които си се съгласил да развиваш в настоящия живот, а именно - да правиш избор, да се научиш да определяш приоритетите си.
Кои качества, развити в миналия живот ти помагат сега - обърната Жрица с Крал меча. Тук ми се струва, че от прекалена латентност или пребиваване във вътрешния си свят / обърнатата Жрица / си се научил на решителност, смелост, дързост по Краля меч.
Кое трябва да излекуваш и как това се отразява на здравословното ти състояние в настоящия живот - Умереността с 6 пентакли. Трябва да се научиш да не изпадаш в крайности, да търсиш златната среда. Обърнатата 2 чаши също бих я тълкувала така.
По отношение на финансите - обърнатия Крал пентакли ме затруднява, защото съм срещала противоречиви описания. Сигурно е в  някоя от двете крайности - или абсолютен егоист / материалист, или пък точно обратното.
Жрецът е символ и на нашите предци, може би значи да продължиш традицията по отношение на нещо. Може да значи и закрила от невидимия свят  :).
Таня, много ти благодаря за отделеното време!  :-* :-*

По отношение на финансиите съм голяма скръндза. Винаги ми се свиди да дам пари за нещо, но гледам да притъпявам тази склонност.
Трудно ми е да не изпадам в крайности, понеже съм доста емоционален  :lol_hitting: дано се справя със задачата си.  :72:

Аз и в този живот съм вглъбен в себе си и вътрешния си свят по висшата жрица. ;) Твърде вероятно е и преди да съм бил така със ЮЛВ и диспозитор в 12д. :)

Много интересно ми стана!  :08:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #983 -: Август 30, 2014, 08:47:23 pm »
Приятелка пита : какви са чувствата на един г-н към нея  :012:

Изтеглих й 7 пентакли, рицар чаши и паш мечове? как мога да тълкувам картите?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #984 -: Август 30, 2014, 10:13:20 pm »
Приятелка пита : какви са чувствата на един г-н към нея  :012:

Изтеглих й 7 пентакли, рицар чаши и паш мечове? как мога да тълкувам картите?
На мен, този г-н ми се струва много нерешителен, даже страхлив. Вероятно е романтично настроен по Рицар чаши, но му е трудно да го изрази. Комуникацията е проблемна. Ако твоята приятелка поеме нещата и направи първата крачка, може и да се получи нещо  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #985 -: Август 30, 2014, 10:16:33 pm »
Таня, много ти благодаря за отделеното време!  :-* :-*

По отношение на финансиите съм голяма скръндза. Винаги ми се свиди да дам пари за нещо, но гледам да притъпявам тази склонност.
Трудно ми е да не изпадам в крайности, понеже съм доста емоционален  :lol_hitting: дано се справя със задачата си.  :72:

Аз и в този живот съм вглъбен в себе си и вътрешния си свят по висшата жрица. ;) Твърде вероятно е и преди да съм бил така със ЮЛВ и диспозитор в 12д. :)

Много интересно ми стана!  :08:
Благодаря за обратната връзка  :-*
И сега остана въпроса - какъв точно си бил в предишния си живот  :). Ако искаш, изтегли карти да се опитаме да ги разтълкуваме. И на мен ми е интересно  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #986 -: Август 30, 2014, 10:50:05 pm »
Приятелка пита : какви са чувствата на един г-н към нея  :012:

Изтеглих й 7 пентакли, рицар чаши и паш мечове? как мога да тълкувам картите?

Харесва я, флиртува му се, но ми се струва, че не е сериозно настроен - повече си мечтае, повече за него всичко е игра.  :) Да  не очаква сериозно отношение, недорасъл ми се струва този.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #987 -: Август 30, 2014, 10:57:55 pm »
На мен, този г-н ми се струва много нерешителен, даже страхлив. Вероятно е романтично настроен по Рицар чаши, но му е трудно да го изрази. Комуникацията е проблемна. Ако твоята приятелка поеме нещата и направи първата крачка, може и да се получи нещо  :)

Таня, благодаря много  :-* И тя точно така описа ситиацията,ама работата е , че и тя не е от най-инициативните ( чакала подходящи моменти )  :012:

Таня, да те питам тук, понеже явно се занимаваш от доста време с таро. Имаш ли книга или сайтове в нета, които можеш да препоръчаш за значението ( за начинаещи). Понеже имам книга ( не е на бг), но не я намирам никак за добра. Много общи тълкувания, нищо специфично.

Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #988 -: Август 30, 2014, 11:21:25 pm »
Харесва я, флиртува му се, но ми се струва, че не е сериозно настроен - повече си мечтае, повече за него всичко е игра.  :) Да  не очаква сериозно отношение, недорасъл ми се струва този.

Тъндър, мерси  за меродавното мнение. По кое си личи несериозността- по паж ли? Значи рицар чаши е ясно за харесването и флиртаджийските нагласи, а 7 пентакли не е ли отдръпване поради някакъв страх ?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #989 -: Август 30, 2014, 11:46:49 pm »
Таня, благодаря много  :-* И тя точно така описа ситиацията,ама работата е , че и тя не е от най-инициативните ( чакала подходящи моменти )  :012:

Таня, да те питам тук, понеже явно се занимаваш от доста време с таро. Имаш ли книга или сайтове в нета, които можеш да препоръчаш за значението ( за начинаещи). Понеже имам книга ( не е на бг), но не я намирам никак за добра. Много общи тълкувания, нищо специфично.
Flora, благодаря  :-*. Не се занимавам с Таро от дълго време - около 2 години. Мисля, че всички се сблъскваме с това - разминаването и общите значения в книжките. В началото купувах всякакви книги за Таро, но честно казано, информацията беше сходна.
Ако имаш възможност - записвай си комбинациите и впечатленията за картите, на мен това ми помага. Търси различни паралели, експериментирай, вярвам че ще откриеш това, което търсиш  :-*.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама