Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644735 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2205 -: Юни 26, 2015, 08:05:36 pm »
А може ли да показват изгонване от дома? Когато преди месеци гледах лунара си за юли, първото, което ми хрумна, беше това.
Аз от смъртта не се плаша, а повече от това да се случи инцидент и да се наложи да живея непълноценен след това. То не че и сегашния ми живот е много пълноценен де.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2206 -: Юни 26, 2015, 08:08:02 pm »
Лелее, колко съм отнесен само! Чак сега видях картите на Синие по-нагоре.  Много се извинявам за това!

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2207 -: Юни 26, 2015, 08:29:11 pm »
явно си и в момента в тези 9 меча. дано скоро приключиш с тях

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2208 -: Юни 26, 2015, 11:25:43 pm »
Ще може ли някой да ми изтегли карти за месец юли? Много ви моля!

Весо, за теб изтеглих:

           Страшният съд                 Девятка пентакли                Рицар мечове



Весо, този месец може да търсиш някаква справедливост. Навярно свързана с материални неща - пари или нещо, което може да се пипне, предмет, който ти носи наслада или престиж. Първо може да пожелаеш да спечелиш чуждото внимание, съчувствие, да се получи с добро. Но в край на битката ще си по-остър и настъпателен.
Музиката ще е важна за теб, да не предвиждаш посещение на някакъв концерт или събитие с музика?
Не съди другите, обърни се и към себе си - време за равносметка. Това може да е причина за уединяване, дори да имаш около себе си красота или хармония. Някои минали събития може да възкръснат. Или бързо да приключиш нови начинания.
Виж какво пречи на живота ти. Ще имаш лична битка - демоните в теб, ще си гневен за някои неща. Искаш да въведеш ред, но нека борбата е в теб и извън теб.
Ще ми е интересно дали и какво ще сънуваш през месеца. :) Много мечти могат да се явят като сънища. С един крак ще си в реалността, с друг ще си в мечтите. Може да искаш да се измъкнеш от нещо, да се "излееш".

Успех. Радвай се на животните.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2209 -: Юни 26, 2015, 11:32:02 pm »
Благодаря ти много, Emma!  :58:
Да, чакам един важен музикален диск от Германия, бавят се да го доставят заради стачка в пощите им.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2210 -: Юни 26, 2015, 11:41:38 pm »
За месечно и аз се нареждам  :012: Ако на Ема не й е писнало вече от мен  ::) :012:

Витхце, гледаш към някакъв "кораб" и се чудиш какъв коктейл да "забъркаш". Да нямаш три коза в ръцете си?

Иначе големи карти изтеглих.

 
       Императрицата                      Двойка мечове                        Кулата



Настроила си се женствено. Искаш да си обгрижвана и обгрижваща. Около теб да има благодат. Да ти ухае на прекрасно, омайни парфюми. Искаш да усещаш изобилие около себе си. Готова си да поемеш и грижа за по-млади хора. Или с чисти души, неопетнени. Обичаш ли пианото? Важно ли ти е?
Но ще трябва да направиш някакви компромиси. В светлата половина на денонощието си един човек. В тъмната половина си друг. Когато има хора около теб - грижовна си, струи благодат. Когато си сама и е тъмно - сякаш се разпъваш в различни посоки. Трябва да направиш избор. Не може така. И ще го направиш. Може да жертваш реда, да разрушиш нещо.
Другите ще се вайкат, може да ти дават съвети да не правиш промени. Но около теб сякаш всичко "гори". И имаш нужда да махнеш онази тежка корона, която слагаш пред другите.
Пази се. Нека разрухата е контролирана. За да не паднеш от много високо и да боли.
Не забравяй да раздадеш - на бедните малко парички, на самотните малко внимание. Според усета си. Балансирай материално и духовно. За да си в хармония.  :58: :-*


п.с. Имаш ли съмнения, че някакъв мъж се опитва да те излъже?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2211 -: Юни 26, 2015, 11:58:59 pm »
и за мен, моля  :)

довечера ще ви тегля, ако никой не е изтеглил до тогава

Клер, за теб изтеглих

     
        Десятка пентакли                   Двойка пентакли                Девятка мечове



Този месец може да е свързан с жената в теб, женското начало, събирания по женски, домашните теми. Срещите с роднини/род могат да са повече. Но ще се стремите към релаксиращи мигове, да си доставяте удоволствия. Музика, цветя, пълнота.
Домашните задължения могат да те понатоварят. Ще дойде време, в което ще трябва да търсиш баланс между две положения - навярно желания и дълг. Едното е много по-голямо от другото и трудно ще ги съвместяваш. Може да се чувстваш като медиатор между два лагера. Да си човек, който е по средата и се опитва да запази спокойствието, хармонията между другите.
Тук трудното ще е, ако сама се почувстваш наранена от нечии думи. Накрая да не го отнесеш ти? Да се почувстваш разголена и уязвима пред останалите.
Не се оставяй на страховете. Колкото и безпътно да ти е, ще се справиш. Няма да мине без болка, но ще се защитиш.
Може да се отдалечиш от дома, да оставиш олелията и скандалите.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2212 -: Юни 27, 2015, 08:14:14 am »

За теб изтеглих за месеца следните карти:

          Крал мечове                            Петица чаши                           Тройка чаши

С тати или с половинката ще се сдърпате за нещо? Кой ще води играта?  :38:

Възможно е и ти да пожелаеш да си по-властна. Да се изказваш остро и да искаш да се чува думата ти. Имаш някакво лично убеждение, вярваш в нещо. Събирала си мнението си след четене, информиране. И може да имаш нужда да го наложиш над другите. Не забравяй да бъдеш жена, остави мъжката работа на другите.
Да не би да имаш някакви съветници, Скорпионче? Може да ти се струват, че някои съвети са съблазнителни. А да има друг човек, който е по-обран, скромен. Потърси кое е истината, не всичко красиво си струва.
Изкушена ли си от нещо?  :012:
Много шантави карти....
Един крал, един разстроен мъж, а на дъното на картата колона, на която има Адам и Ева след хапването на расйката ябълка, а накрая тройка чаши. Прости, но на мен ми прилича на заформен триъгълник в отношенията. Може да е на някой от скритите пластове. Но... го има.

Иначе дребните скандали за надмощие ще бъдат овладяни. И накрая ще има весела семейна сбирка. Или среща с приятели. Помирение и веселие. Може да се срещнеш с някой женски колектив. Това да те разведри. Искаш някакво ново начало, но да го чувстваш стабилно. Може, но се погрижи за враговете, затвори им устата.  :38: :58:

Месецът премина доста спокойно, като познах да намесите на баща ми.  :012: Просто много обича каквото каже да става, а мен това много ме дразни.
В работата нещата вървяха добре, като странното е, че усещам две колежки, които се опитват да ме привлекат на своя страна като ми разкриват някои "тайни".
Емма, и затова с четенето си права - много ме промени. (знаеш какво точно имам впредвид)
Благодаря отново.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2213 -: Юни 27, 2015, 10:28:27 am »
Извинявай много, Emma, не искам да бъда нахален, но ще може ли, когато имаш възможност, да ми изтеглиш карти на въпроса ще имам ли проблеми със зъбите през следващите 2 месеца?

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2214 -: Юни 27, 2015, 11:55:30 am »
Мирабелка, може всичко.  :-*

За теб изтеглих

            Девятка мечове                       Седмица чаши                          Десятка чаши




Мирабелка, този месец може да не започне много добре за теб. Ще има мигове на притеснения и усещане за безпомощност. Може да си малко по-черногледа от обикновено или ситуациите да ти се струват неразрешими. Другите около теб не винаги ще са подкрепящи, може да срещнеш хора, които ще се възползват от моментната ти слабост.
Може някой да изнесе информация за теб, клюка, думи, които да те карат да се чувстваш разголена. Ще се опиташ да се прикриеш, но това ще те нарани.
Имаш много умения, не се поддавай на черногледство или прекалена самокритика. Защото това може да те постави в ситуация на застой.
Ще се чудиш в коя посока да хванеш, ще го мислиш. А пред теб има възможности. Но многообразието те разсейва. Приеми онзи момент, в който ти е черно и мрачно като възможност да осъзнаеш какво наистина желаеш, коя е истинската ти мечта.
Не слушай особено другите, могат да ти сочат грешни посоки.
Накрая ще постигнеш хармония и баланс за себе си, ще се почувстваш щастлива, емоциите ще са с положителен знак. Може да имаш някаква сбирка със семейство, приятели, да се радваш на присъствие на деца.
Да не плануваш пътуване, разходка? Или да чакаш документ или новина за такива? Може да получиш новина.

Към края на месеца давам обратна връзка. Ема, искам да ти благодаря много за вниманието и тълкуването и да те похваля, че си страшно добра в тази работа! :58: :-* Подчертавам нещата, които бяха най-актуални през месеца.
Относно пътуването - получих покана за такова (дори не е една) и се чудя какво да предприема.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2215 -: Юни 27, 2015, 04:15:07 pm »
Довечера ще вещерствам. Че пак съм в крачка.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2216 -: Юни 27, 2015, 04:54:36 pm »
Емма, ще може ли да попиташ твоите карти как ще си изкарам командировката другата седмица? (аз си дръпнах сс - пж - 2ч)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2217 -: Юни 27, 2015, 07:42:44 pm »
ОВ за юни :)

леле какви карти, Хепи  :-\
ц. Жрица/Маг+Колелото на съдбата+Дама чаши-ще трупаш знания, ще търсиш отговори в себе си, хм струва ми се, че ще имаш среща с някой Маг, който ще те докосне емоционално. Ще има промяна на любовния фронт, поне така си мисля. Колелото на 2-ра ми е интересно как ще се прояви. Много важен месец за теб в интимен план. Мисля, че ще има случки и то хубави. Ех, любов да има, Хепи  :38:

среща имах, ама чак пък Маг :) - нали пътувах при стар познат. Промяната е в областта на приключването, с емоционално натоварване. И в резултат - търсех астрологично-нумерологични предпоставки за случките.

Хепи, прогноза от мен може ли?

Изтеглих ти следните карти

            Осмица мечове                             Висшата жрица                                        Девятка жезли




Май се чувстваш спъната за нещо? Има някаква студенина около теб, която те кара да се чувстваш скована. Не искаш да погледнеш какво се случва наоколо, имаш своите страхове. По тази причина предпочиташ да 'затваряш' очите си, може би се криеш в свой свят. Изминала си дълъг път с препятствия. Не бива да се плашиш, защото имаш с какво да се задържиш на върха. Остава ти малко до успех, но ти сама слагаш бариери пред себе си. Не всичко е толкова лошо. Въпреки снежната и студена обстановка, има дърво със зеленина, има живот и в тази ситуация. Но трябва да се освободиш от своите окови и да махнеш стените около себе си.

В теб има много женственост, много женска сила. Но се опитваш да я скриеш зад маската на мъжко момиче, да влезеш в света на мъжете като равностойна. а може би трябва да използваш повече женската интуиция.
Виж Висшата жрица - папеса Йоана застанала между черна и бяла колона. Идеята за дуалност, а жената е по средата. В краката й гепард, но на каишка. Символ на благодат, но все пак на каишка - умереност в материалността.
Дай си време за размисъл, за осъзнаване, почети някоя книга или получи червен документ. След страховете и усамотението, тогава ще дойде и победата. Малко поизмъчена и трудна, ще има неща, от които да се откажеш, ненужното ще изчезне в битката. Много бариери, действаш прекалено предпазливо.
В крайна сметка ще тръгнеш на шумен поход. Може и с другари.

Счупи бариерите, Хепи.  :-* :58: Не всичко е болка.

Тук не знам как да отговоря :) - червен документ получих - международния паспорт :).
Опитах някакси да приложа съветите, но нямам идея, дали въобще съм успяла .... с усамотяването нещо не се получи - много напрежение, много движение, път. Но, както писах горе, опитвах да "ровя и преправям" разни неща вътре в себе си - беше и е трудно, но .... това е положението :).
За бариерите и умерената материалност не знам какво да напиша, не се сещам.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2218 -: Юни 27, 2015, 07:43:45 pm »
Сега за юли, момичета ??? :) И аз да се наредя - който има желание. Клер, за юни май не си ми тълкувала ... не намерих твой пост.
« Последна редакция: Юни 27, 2015, 07:48:35 pm от Happy58 »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2219 -: Юни 28, 2015, 12:05:40 am »
Извинявай много, Emma, не искам да бъда нахален, но ще може ли, когато имаш възможност, да ми изтеглиш карти на въпроса ще имам ли проблеми със зъбите през следващите 2 месеца?

Весо изтеглих по въпроса ти тези карти:

Асо пентакли            Императорът                Седмица жезли



Весо, според мен ще имаш защита в началото. На асото има лъв пред вход на пещера. Чисто символично приемаме, че скалите са твоите кости, пещерата е проблем, нарушение. Но има лъв, който брани и ангел, който ще спомогне за добро развитие.
От теб зависи дали ще има проблеми. Ти решаваш сам, явно трябва нещо да ограничиш, за да нямаш проблеми със зъбите. Да не е на нервна почва?
Може да имаш изпитания, но накрая ще се справиш с този проблем.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.