Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644442 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2535 -: Август 24, 2015, 08:39:56 am »
Развитие на любовни взаимоотношения до три месеца: паж пентакли - тройка пентакли - справедливостта.

С тази Справедливост като последна карта, ще настъпи по-скоро ред, каквото е нужно да стане, ще се случи. Но ще си раздвоена между добро и лошо, има някаква дуалност в картата.

В моите карти се борят ангел и дявол, кой е наклони везните. И двамата си имат подкрепление. Каква беше последната карта? Помниш ли?



Бъди внимателна в решенията. Защото ще получиш онова, което заслужаваш. От твоите решения зависи какви плодове ще береш. С тези пентакли, може да търсиш разумност. Дори да ти се иска по паж да направиш нещо ново, младежко, да научиш нещо различно.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2536 -: Август 24, 2015, 08:41:27 am »
Джована, на теб ще изтегля следобед, че сега ми се налага да изляза.  :58: А твой въпрос изисква концентрация.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2537 -: Август 24, 2015, 01:42:52 pm »
Здравейте. Мога ли да ви досадя?
От няколко дни очаквам едно обаждане (от приятел, по служебен въпрос). Ще се обади ли? Каква му е нагласата към мен (ако мога да добавя такъв въпрос)?

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2538 -: Август 24, 2015, 05:02:15 pm »
Здравейте. Мога ли да ви досадя?
От няколко дни очаквам едно обаждане (от приятел, по служебен въпрос). Ще се обади ли? Каква му е нагласата към мен (ако мога да добавя такъв въпрос)?

Ще се обади ли?

ц.5м/10м+АЖ+РМ- мисля, че ще ти се обади



Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2539 -: Август 24, 2015, 05:49:56 pm »
И аз мисля, че ще се обади по тези карти.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2540 -: Август 24, 2015, 05:57:53 pm »
Добро утро,
много моля за карти и коментар от който има време и желание на въпрос:
Аз  и той ще живем ли заедно до 3 месеца?
 :58: :) :58:
Благодаря!



Джована, много хубави карти ти изтеглих. Макар и малко противоречиви на моменти.

       Девятка чаши                       Обесеният(обърнат)                    Двойка чаши



Във връзката ви може да има емоция и грижовност един за друг. Поне от твоя страна, сякаш ти се иска да го "осиновиш". Не ставай негова майка, той е мъж. Нека грижите към него са в рамките на разумното.
Той може би има склонност да се прави на жертва на моменти, за да проси внимание. Нужно му е време, за да спре със самонараняването, с нещата, които сам създава и му носят болка. Но това време му е необходимо, за да надскочи собственото си его, собственото Аз. Умее ли да контролира думите, които изрича? Ако има проблем, то е по-скоро, че всеки съди от собствената си камбанария и желае нещо конкретно, нямате очи за другите хубавини в отношенията си.
Двойка чаши ми харесва - съюз, емоции, много семейна карта, чувствена, с грижа един за друг. Между вас ще има близост. Може да не е след 3 месеца, но все пак си мисля, че ще живеете на семейни начала.

Очаквай вест, която ще те накара да се почудиш дали ще се справиш с всички ангажименти. Може би за някакво пътуване - в буквален и преносен смисъл.

Успех!  :-* Нужно е време. Но ситуацията ще се разреши от един път. Просто, когато й дойде времето, когато всеки осъзнае за себе си нещо важно, стигне до скритите си места, промените светогледа си.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Djovana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2541 -: Август 24, 2015, 06:04:36 pm »
ц.РМ/Сила+Жрец+3ч


честно казано раздвоена съм, явно в миналото сте имали големи препятствия/трудности, сега сте ги изгладили май, по-скоро виждам от време на време да сте заедно. От различни градове ли сте? Питам, за да си обясня една от картата
Благодаря ти trendy, много благодаря. В момента сме в различни градове , но живем в един град иначе.
Приятна вечер !
« Последна редакция: Август 24, 2015, 06:09:24 pm от Djovana »

Djovana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2542 -: Август 24, 2015, 06:07:00 pm »


Джована, много хубави карти ти изтеглих. Макар и малко противоречиви на моменти.

       Девятка чаши                       Обесеният(обърнат)                    Двойка чаши



Във връзката ви може да има емоция и грижовност един за друг. Поне от твоя страна, сякаш ти се иска да го "осиновиш". Не ставай негова майка, той е мъж. Нека грижите към него са в рамките на разумното.
Той може би има склонност да се прави на жертва на моменти, за да проси внимание. Нужно му е време, за да спре със самонараняването, с нещата, които сам създава и му носят болка. Но това време му е необходимо, за да надскочи собственото си его, собственото Аз. Умее ли да контролира думите, които изрича? Ако има проблем, то е по-скоро, че всеки съди от собствената си камбанария и желае нещо конкретно, нямате очи за другите хубавини в отношенията си.
Двойка чаши ми харесва - съюз, емоции, много семейна карта, чувствена, с грижа един за друг. Между вас ще има близост. Може да не е след 3 месеца, но все пак си мисля, че ще живеете на семейни начала.

Очаквай вест, която ще те накара да се почудиш дали ще се справиш с всички ангажименти. Може би за някакво пътуване - в буквален и преносен смисъл.

Успех!  :-* Нужно е време. Но ситуацията ще се разреши от един път. Просто, когато й дойде времето, когато всеки осъзнае за себе си нещо важно, стигне до скритите си места, промените светогледа си.
Благодаря Емма , усмихна вечерта ми и стопли сърцето ми! :-* :58: :38:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2543 -: Август 27, 2015, 01:46:02 pm »
ОВ по моя въпрос. Благодаря ви, Тренди и Тео! Писмено се обади.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2544 -: Август 28, 2015, 01:28:18 pm »
Витхце, не си досадна. Сърбят ме пръстите и мен. Но чакам да допре до септември. Че сега има още няколко дена. Хайде, довечера или утре ще вещерствам на всеки пожелал. Месечни, въпросителни - приемам всичко. Че ми е така пустичко, когато гледам темата да не свети в жълто за нови мнения.  :38:

И чакаме с нетърпение новите оракулски карти. Те пък чак от австралийско ще идват. И сигурно в средата на месеца ще ги пробваме.

 :38: :58: :-*

Сега да отбележа, че пия кафе с мляко. С удоволствие и без проблеми.

И съм си купила продукти за зимнина, ще си заскладявам разни домашни неща. Ама много нямам сили... леле, никога не е било така. До обяд енергия достатъчна. След обяд се влача като плужек. Ще се надам на подкрепа от мой тати. Че иначе няма да успея.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2545 -: Август 28, 2015, 01:40:04 pm »
Моите котки са вещерици по душа. Видят ли тарото в ръцете ми, налазват ме като пиявици. Клер, аз и котките изтеглихме за месец август тези карти:

               
                           Висшата жрица                                   Седмица жезли                      Шестица пентакли



Август ще ти донесе едно предизвикателство. Но преди да се появи, ще трябва да помислиш върху всичко, което е обвито в загадка. Сякаш се страхуваш от нещо неизвестно и това те вцепенява. Повече динамика има вътре в теб, отколкото да действаш в посока реализиране на желанията. Виж жената в себе си, допитай се до мъдростта на жените в рода - женското, погледай Луната, усети кое е правилно. Интуицията може да ти е важна. Между видим и невидим свят си застанала, а трябва да се справиш с неяснотите. Ти ще разбереш кое е мъдрото и значимото. Когато се почувстваш готова, ще преминеш през малка пролука, но ще стигнеш до целта си. Ще преодолееш препятствията, които другите са сложили пред теб. Малко като ходене по въже - търси баланс, не мисли за падане, а върви напред.
Ще се справиш и ще си възнаградена. Може и парички да получиш. Не забравяй да дадеш милостиня - в храм, на някой нуждаещ се. Дай от сърце, каквото почувстваш. Но трябва да благодариш, че си преминала трудностите, да се отплатиш на съдбата. В далечината - голяма цел. Но имаш още път до нея. Ще трябва още да учиш.
В край на месеца - веселие с приятели, ще полеете нещо. Възрастните може да не одобрявят начин на забавление.

Хайде, от духовното да започне, да стигне до материалното.  :08: :58: :-*

ов - доста обърната бях към себе си и се наложи да си отстоявам позициите/убежденията. към края на месеца нещо ларж го давам, правят ми се подаръци. ще има мероприяте в края на месеца.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2546 -: Август 28, 2015, 04:22:29 pm »
Може ли да помоля за таро за следващата седмица? It's kinda important to me.
Няма да моля за месечно после - обещавам. :-*

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2547 -: Август 28, 2015, 04:25:47 pm »
ако може и за мен месечно  :58:

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2548 -: Август 28, 2015, 04:29:35 pm »
И аз предпочитам седмичо!
Много, много благодаря! :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2549 -: Август 28, 2015, 11:25:56 pm »
Емс, с ясното съзнание, че ставам досадна  :012: ама не мога се сдържа  :engel016: Септемврийско таро  :017: Кратичкият вариант...Когато ти е магьосническо  :-*

Витхце, кратък вариант на месечното таро.

          Магьосникът                       Десятка мечове                        Осмица чаши



Някой май ще се опитва да те преметне. Иначе ще големее, че има много способности, много знания, борави с различни умения, много връзки. Но дали не е просто обикновен шут? Внимавай какви хора срещаш, на кой се доверяваш. Някой може да злоупотреби с твоите таланти, знания, умения. Което да ти донесе усещане за загуба, за раняване. Положителното е, че чрез знание/опознаване на някаква ситуация от различни ъгли, ще се разделиш с някаква илюзия. Може да се откажеш от нещо материално и да се отдадеш на някакво свое си пътуване, далече от другите. Ще имаш нужда да се отделиш, да изоставиш нещо в миналото - може някой да ти забие нож в гърба и да приключите отношения.

Проблем - ще ти е меланхолично и ще се връщаш в спомените, когато все още ситуацията е била невинна, неопетнена и чиста.
Радвай се на новите емоции, не задълбавай прекалено в отношенията с хората, които те ценят или са надценили себе си. Може някой да е доста коварен, труден за "хващане" в намеренията му.

 :58: :-*

Като гледам каква Луна се е окръглила на Осмица чаши, нищо чудно да усетиш нещо още по това пълнолуние. Следи за знаци, че ми е интересно.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.