Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644758 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3015 -: Октомври 22, 2015, 03:45:44 pm »
Какво му прави Уран, че е толкова див Скорпион?  :012:

Да, Клер е права за тройка пентакли.

Скорпитата може да те побъркат... Вярно е. Но с обсесивност.  :012: :012: :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3016 -: Октомври 22, 2015, 04:33:31 pm »
А аз питам за негов Уран. Щом е див, значи има нещо уранясало.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3017 -: Октомври 23, 2015, 04:40:10 pm »
За другата седмица - седмичното ми таро. 6ч - рицар жезли - дама жезли



"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3018 -: Октомври 23, 2015, 06:16:44 pm »
Да не се върнеш към старо положение, Скорпионче?
Ще мислиш за неща от миналото, може да ти е малко меланхолично. И с този рицар, който е обърнат към чашите, може да е пътуване към минали неща.

Аз нямам търпение да дам обратна връзка за моето седмично таро. Но ще изчакам още два дена. Може да има изненади.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3019 -: Октомври 23, 2015, 07:07:40 pm »
За другата седмица - седмичното ми таро. 6ч - рицар жезли - дама жезли





Да не се върне някоя бивша тръпка, Скорпи, и да се настроиш отново любовно :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3020 -: Октомври 23, 2015, 07:25:32 pm »
Здравей, Боболина. И аз ти изтеглих карти.

              Обесеният                              Страшният съд                      Шестица чаши



Този човек да не се е нагърбил с повече ангажименти, да носи прекалено голям товар върху себе си?
Сега му е време за други неща, за лични равносметки. Да се отдалечи от всичко, защото може да е прекалено голям хаос в живота му. И това да изисква да направи своите жертви. Нужна му е промяна, нов поглед. Може би си е дал сметка, че иска нещо ново в живота. Предстои му да се 'прероди'. Има някакъв свой проблем и трябва да помисли за него. Без да му пречат другите.
Ще дойде и за него просветление по някои въпроси. Не го съди прекалено силно. Има си своите важни моменти, над които да помисли.
А и може да мисли за отминали неща, да го е налегнала меланхолия.
Според мен няма да те потърси до 1 месец. Не и ако не е достигнал своето обновление. А дори да те потърси, ще има спомени от миналото. По-бавно ще се развият нещата, може би иска нов живот. Дори да има контакт, по-вероятно е да е след по-дълъг период от време.

Обратна връзка: На този етап, малко повече от месец по-късно, ни вест, ни кост от въпросния персонаж.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3021 -: Октомври 24, 2015, 02:10:03 pm »
И аз си изтеглих седмични  :012:
ц.6 щитове/4м+Слънце+Дявол


Страхотни карти  :57: Пак ще ме тресат дяволските емоции  :57: на мен ми намирисва на някаква среща...

Да имах среща ама в сънищата си със Скорпиона  :57: Вече не ми е смешно, направо ми се реве, че това същество ме преследва и там. Кога ще ми свършат мъките, не знам  ;D Трябваше да пратя едни пари, които ми бяха дадени, един вид ги върнах- явно това показват 6 щитове.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3022 -: Октомври 24, 2015, 02:35:31 pm »

Аз изтеглих за себе си седмично таро. Сигурно по-лоша подредба никога не съм си правила.  :012:

           Десятка мечове                            Дяволът                         Девятка мечове




И последната ми карта е Осмица мечове




Много меч, много нещо. Явно ще се скарам с някой, ще се почувствам обидена от нечие поведение. Което ще ме направи черногледа, изплашена и ще ме остави с вързани ръце.
Нищо. И неговото време ще дойде - на този, който има намерение да ме сърди. А аз умея да чакам.  :012:

Картите са ми сърдите, не съм ги поглеждала от доста време.

Витхце, специално за теб тази вечер ще се опитвам да се сдобрявам с картите. Ще си изтегля няколко подредби по мои си въпроси. Докато им премине сърденето.

Ах, забравих да отбележа, че два пъти изпада при размесването една и съща карта. Паж пентакли. Явно ще да са новини. не особено приятни за мен.

Бързам да си дам обратната връзка, макар да има още цял ден и половина до изтичане на седмичното таро. Но такава седмица не съм имала от много време.
Явно картите наистина са ми били сърдити. Нито ми е било неприятна седмицата. Даже беше много забавна, с много срещи, партита по никое време, пътувания на кратки разстояния.
Моето седмодомие не ми е вдигало кръвното. Изкарахме много весел период.
Разочарованието дойде от един мъж от миналото. Този път премина границите. Превърна ме в сметище за душевни отпадъци. Наложи ми телефонен тормоз. Това е, огнен Марс, огнена Венера - не се спира пред нищо.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3023 -: Октомври 24, 2015, 02:51:40 pm »
Изтеглих си карти за другата седмица.
ц.РЖ/Смърт+Колесница+6ч


Ти да видиш какви карти  :012:
харесват ми- промени ме очакват, може и да срещна някой хубав рицар на път  ;D ще има и ситуации, които ще ми напомнят за миналото, а това не ми харесва особено  :012:

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3024 -: Октомври 24, 2015, 02:56:51 pm »
Много вода, много чаши. Да не предвиждаш разходка около вода, езеро, река, фонтани? Или любовни срещи?

Мечтаеш за нещо, имаш надежди. Сигурно в нощите и мигове на трудност тези мечти те озаряват, дават ти усещането, че всичко ще се нареди.
Много любовни карти. Малко ме хваща срам да опиша какво усетих, беше много лично.  :38: Но ако не предвиждаш забременяване, бъди по-предпазлива. С тази разголена Звезда, която е огряна от един лъч светлинка, много асоциативно изглежда.
Период, в който ще ти се иска да мислиш за партньорствата, да изживяваш хубави моменти с друг човек, да се усещате свързани, слети. Да загърбите малко грижите за домашните задължения и да се отдадете на любов, на щастие. А може и някакво забавление - семеен тип, с дечица, като двойка с някой.
Може да имаш много силна интуиция. Женското в теб ще говори, Павла. Отдай се на хубавите мигове, позволи си да помечтаеш и да се оставиш мъж да те води.
Очакваш ли някаква вест? Чувствена? Някакви отношения могат да тръгнат в по-задълбочена посока. Или да откриете повече за вътрешния си свят с друг човек.


Привет и от мен,
писах ти на лични Емма с ОВ , но да пиша и тук. Седмица с много майчинска гордост и любов, много усмивки и цветни емоцйи. Приятелката ми е бременна и срещи с много хубави мамчета   ;) Не съм пътувала, но сънувах всяка вечер невероятни, цветни, завладяващи, омайни сцени, места и хора!

[/b]

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3025 -: Октомври 24, 2015, 02:59:13 pm »
Може да се откажеш от някаква посока, която си избрала в предходен момент.
Определено миналото ще ти е 'на главата'. Но с този Рицар може да предприемеш нещо различно. Или да пожелаеш да тръгнеш по нов път - има отворена врата пред теб. Да си настроена по-авантюристично. Дори да има препятствия по пътя ти - на рицар има някакви черни птици/прилепи, които минават също през вратата, ще усещаш, че другата посока води до пропаст.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3026 -: Октомври 24, 2015, 03:00:26 pm »
Павла! Нека бременност на твоята приятелка е лека!

 :38:

Звездата - да, може и тя да е показвала многото сънища.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3027 -: Октомври 24, 2015, 03:11:27 pm »
Изтеглих си нови седмични карти. Този път малко по-добре.  :012:

            Императрицата                      Тройка мечове                    Шестица мечове



И този път мечовете не ме пропуснаха.

Последната карта е Девятка чаши



Ще ми разбиват сърцето явно.  :012: А аз ще бъда отново самарянка и кошче за душевни отпадъци. Докато ми писне съвсем и не покажа вратата на всички, които ме раняват.  :012: Ще се отдръпна от миналото.
И ще ме налегне едно щастие, ще започнат да валят покани за партита.  :012:

Ако на някой друг му се теглят седмични карти, нека ме има предвид. Ще ми е интересно какво говорят вашите.

Изтеглих си и от оракулските карти. Много интересни се паднаха. Ще споделя и тях след малко. (да фотографствам подредбата) :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3028 -: Октомври 24, 2015, 03:34:33 pm »
Оракулските до някаква степен говорят за същото, което и таро.

Трябва да намеря баланс, да търся хармонията. Може би да се смиря. Да приема в себе си доброто и лошото, мъжкото и женското. Да затворя очи и да прогледна с усета си може да ми помогне, особено ако има дисхармония в някои сфери от живота ми. Трябва да направя списък на нещата, които не харесвам в себе си или в отношенията с хората.
Втората карта е конкретна - излекуване. Това ще стане като се свържа с истинската си природа, със себе си. Някъде е сърцевината ми, а аз съм извън това място.
И в тарото на втора позиция има сърце. И двете карти говорят за някаква болка и лекуването й.
Третата карта е свързана с промяна. С нови убеждения и вяра напред. И тази карта говори за напускане на миналото. Заради сълзовидните елементи си мисля, че може и да си поплача - облекчаващи сълзи.
Тази еврейска звезда малко ме обърква.  :012: Да речем, че ще ме закриля този символ.

Цитат
Хексаграмата на Соломон предпазвала от уроки и от демона Лилит, която нощно време похищавала потъналите в сън младенци.

Само отбелязвам, че тр. Лилит шества върху стелиума ми. Изкушения, изкушения. И на мен ми е изкусителско.  :012:

Последната карта много...божествена. Това е, накрая ще си релаксирам като една истинска Богиня. Изглежда като полегнала на бряг на езеро/море/река. Много голи жени, много емоции. Може пък да съм по-открита.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3029 -: Октомври 24, 2015, 03:59:04 pm »
Седмични за Емма:  :-*
влюбените - паж пентакли - 2 жезли
горе 8м

Да не те поканят на сватба или годеж?  :017: Или те ще правиш компромиси заради любимия?

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."