Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89401 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #195 -: Януари 02, 2016, 10:01:01 am »
За Скорпионче.

              Крал пентакли                  Магьосникът                        Двойка пентакли

Скорпионче, седмица на дуалностите. Двама мъже и третата карта и тя двойка.

Ще си на моменти. В един миг ще искаш да бъдеш рационална, логична, да си търсиш интересите. Ще се стремиш да ти е удобно, подредено и подсигурено. В следващ миг ще ти се иска да имаш повече възможности пред себе си, да направиш нещо ново, да използваш знанията си, да твориш чудеса.
А дали няма колебания за двама мъже - такива типажи?
Ще ти се иска да запазиш своите позиции - действия с разум, преценка. Но явно искаш нещо да рискуваш, да промениш. Знаеш, че имаш способност за промяна. Бъди внимателна как случваш нещата. За да не се окажеш самоизмамена.
Седмица, в която ще трябва да помиряваш тези противоречия. Да балансираш, за да има хармония и разбирателство. Но ще успяваш да надвиеш темперамента си, за да държиш конфликтите под контрола си.

Последната карта е Деветка чаши.

Нова година с приятели, компании и много чашки. Не ставай майка на останалите и не влагай прекалено много емоции. Радвай се на живота.  :08:

Иииии моите седмични: горе справедливостта, 7ч - дч - дж.  ;D
Пак мечти, нереални преценки и последващите нерви от това. Браво.

Ужасна седмица беше - всякакви планове ми се провалиха и посрещнах Новата година много разочарована.
Емма пак правилно е описала седмицата ми.  :012:

 :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #196 -: Януари 02, 2016, 10:10:59 am »
Седмични за периода 27.12 - 2.01. за Тренди: ц. ДЖ и тегля луната  - 8ч - асо чаши

Тренди, Тренди...  ;D
поемаш по нови пътища, но с известна доза страх. И тези нови пътища започват и свършват в твоето подсъзнание. Не се плаши - накрая резултатът много ще ти хареса. Ако рискуваш, ще бъдеш възнаградена.(звуча като Плутон - в момента чета една книга за него и много ми влияе)
Рискувайки, пред теб ще се отворят нови възможности.
Ще обърнеш гръб на нещо или някого? Макар че 8ч я свързвам повече с вътрешна промяна.
На теб пожелавам новата 2016г. да осъществи най-дръзките ти мечти.

 :38:



Ами по Луната сънищата ми бяха доста ярки и запомнящи се. Някакви тревоги са ме обхванали. Баш на Нова година се разболях и я прекарах на легло  :012: Днес ми мина вече, ама нали си развалих празника. Уж съм се решила вече да загърбвам старите чувства, но ще видя докога ще издържа  :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #197 -: Януари 02, 2016, 10:14:35 am »
Седмични карти за Тренди.

                             Звездата                                           Осмица жезли                          Кралица пентакли



Брей, Тренди, много женски карти.

Може да имаш две възможности или да си раздвоена за две твои мечти. Ще се надяваш за нещичко, може да ти е мечтателно. Не пропускай да погледждаш небето, звездите - мигове на усамотение, в които може да получиш просветление за желанията си. Да чакаш бързи вести, които ще те принудят да действаш скоростно. Дори да мислиш, че времето ти е недостатъчно, ще се справиш в всички задължения. След моментите на мечти ще ти се иска да ги осъществиш и ще си активна. И явно ще спечелиш, ще мислиш за благоденствието си, но и за кариерата. Хайде, празничните дни ще ти е с наслада към хубавите мигове и удоволствия. Да си носиш бижутата с камъни.

Последната карта е Страшният съд.



Подходяща за финал на годината и равносметка на изминалото време. Сигурно в новогодишната нощ ще си правиш списък с нещата, с които искаш да се разделиш. И онези, които искаш да възродиш. Може и да се откажеш от някои мечти, ако не са ти потребни:-* :58:

Което се случи съм го болднала, Емс  :08:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #198 -: Януари 02, 2016, 10:40:16 am »
Седмичните ми: горе 7м, звездата - справедливостта -10ж
Кажете, че предстои да ми се разреши проблем и да премахна този товар на 10ж???



"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #199 -: Януари 02, 2016, 11:35:20 am »
Според мен ще имаш повечко ангажименти, може и умишлено да спазваш дистанция от околните.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #200 -: Януари 02, 2016, 01:25:52 pm »
Тренди, за другата седмица ти дръпнах 5ч - 4ч - РП(горе Аж) - направо съм за убиване.  :012:
Кофти седмица ти се очертава, направо ще си е депресарска. Преживяла си загуба/ разочарование и следващата седмица ще страдаш по това. Бавно ще се възстановяваш.
Вариантите, които ще ти се предлагат, няма да те удовлетворяват.


"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #201 -: Януари 02, 2016, 01:45:40 pm »
Уич, за другата седмица: горе асо жезли, ДП - КЖ - 4ч

Земният, разумен подход, който си използвала до сега, не е удовлетворил очакванията ти. До този момент, предполагам, си прекарвала повече време вкъщи и си се грижела за домакинството. Но през другата седмица ще си ориентирана навън - стоенето вкъщи не ти се отразява добре. Ще предприемеш действия да излекуваш душевните рани.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #202 -: Януари 02, 2016, 01:57:48 pm »
Време е за нови седмични карти. Ще се опитам да се мобилизирам и да понаредя поне седмични карти. С това темпо сигурно месечните ще успея чак за февруари.  :012: :57:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #203 -: Януари 02, 2016, 02:08:11 pm »
Пък и годишни има :012:


 :012:


Седмични за Емма; горе 7ж, отшелника - рп - кч
Емма, да не би да си се отдала на някой проект, нещо, което трябва да защитаваш пред
жури? При теб периодът на изолация и самота е вече в миналото, и през седмицата предстоят много забавления. Но някак ще контролираш себе си, няма да показваш всичко.
А може и някой крал чаши отново да напомни за себе си? Някой, който си отблъснала преди.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #204 -: Януари 02, 2016, 02:11:06 pm »
Обаче забелязвам, че Отшелникът преследва Ема  :012: Явно има нужда от почивка и отдръпване от ангажиментите.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #205 -: Януари 02, 2016, 03:39:35 pm »
Скорпи, ще ми изтеглиш ли и на мен седмични ? :)

Иначе за предната седмица беше права , много хойкане, много нещо.  :012: Ама си е нормално за това време на годината , купони, рождени,  имени дни  и тн.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #206 -: Януари 02, 2016, 03:47:33 pm »
Крал чаши, Отшелникът и Миналите животи на Делф са с абонамент.
Логично е да имам нужда от усамотение. Карам втори пубертет, прибирам се в 8 сутринта след бурна нощ. Но на 18 години бях готова за няколко поредни такива вечери. Сега ми е нужно повече време за възстановяване. Тъкмо да се съвзема, а отново направя тази и ред други простотии.
Орисвате ме на забавления, но аз искам малко релакс. Ще ми се пръсне сърцето, ако продължавам така.  ;D То ще си покаже какво ще се случва. С този начин на живот няма да мога да стигна скоро до картите, за да понаредя и аз малко.  :012:

Седмични карти за Клер. Тази седмица ще компенсирам и ще започна с карти за хората, за които не успях при предното теглене.
 
               Отшелникът                    Седмица мечове                      Колелото на съдбата





Клер, искаш да стигнеш до някакъв отговор. И ще го търсиш в себе си, не толкова в другите. Дай си малко почивка и помисли за всички хора, на които имаш доверие и дали са го заслужили. Може да се появят други, които с жестовете си да те изненадат приятно, за сметка на близките, от които си очаквала това.
Малко минорни карти. Явно ти е напрегнато вътрешно, дори да не показваш. Може да се справиш с някакво предизвикателство и да ти се струва, че има повече трудности в живота ти. Но всичко е цикъл. Ще дойде и твой ден на усмивки. Може да не е през тази седмица.

Последната карта е Императорът.



Трябва да направиш някакъв избор, може да е свързан и с жертва на нещо или някой. По-скоро заради това ще ти е напрегнато. Но ще имаш нужната мотивация за успех. :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #207 -: Януари 02, 2016, 03:49:59 pm »
Седмични за Флора: горе 8м; РМ - 7ч - 3ж

Флора, ще си нервна през предстоящата седмица, и то заради това, че плановете ти ще се реализират по-бавно от предвиденото. Мислено вече си представяш всичко - детайл по детайл, и вече нямаш търпение да стане и реалност.
7ч освен че ще те унасят в мечти, ще те карат и да си по-разсеяна от обикновено. Дано не се налага да взимаш някакво решение, че ще има да се чудиш какво да правиш.
В края на седмицата може да имаш бизнес среща или да чакаш някой да пристигне при теб?

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #208 -: Януари 02, 2016, 03:56:28 pm »
Карти за Флорка.

         Кралица мечове                         Императорът                         Силата



Много силова подредба, Флорка... Явно искаш за започнеш годината с доказване в нещо. И все самодостатъчни карти. Да не си била обидена от някой/нещо? И по тази причина да искаш да се докажеш, да покажеш, че можеш и сама да се справиш с трудностите.
Ще ти се иска да си по-самостоятелна, да не зависиш от другите. А може в твоето укрепление да ти е малко самотно, но това ще е следствие от личен избор. Може да проявиш гордост за нещо. Бъди по-внимателна с думите. Макар да имаш ясна представа какво трябва да се случи, не бъди остра и критична с останалите.
В край на седмицата ще усетиш, че си се справила с изпитанията, превъзмогнала си трудностите. Не е енужно и тогава да се опитваш да владееш напълно ситуацията. Остави се в ръцете на някой човек с идеали, с кавалерско поведение.

Последната карта е Шестица чаши.



Явно някакви минали истории ще са причина за поведението ти. В дъното стоят едни спомени, меланхолия по минали неща. Когато ти е било по-безгрижно, радвала си се на малките неща. Сега е различно, всичко е в твоите ръце. Но ще успееш.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #209 -: Януари 02, 2016, 04:08:06 pm »
Седмични карти за Павла.

            Четворка жезли                         Кралица жезли                                 Звездата



Павла, много женски карти, но и противоречиви. Седмица на различни 'роли'.
В началото на седмицата може да си по-отдадена на дома си, на женските задължения. Но това няма да ти е в тежест, ще намираш радост в дребните неща, които са свързани с домашното огнище. Може да участваш в подготовка на някакъв празник, да помагаш на някой да подредбата.
Но след това ще ти се иска да не си толкова самоотвержена и да помислиш за собствените си нужди. Да се почувстваш повече фатална жена, повече Венера и Лилит, а не Луна. И няма да се страхуваш да покажеш желанията си, да ги следваш. В край на седмицата ще си в друго настроение. Повече ще те вълнува романтиката, идеализъм, мечтите. Ще си по-замечтана и ще имаш надежди за нещо. Да не се колебаеш за нещо?

Последната карта е Шестица пентакли.



Отново ми се върти идеята, че ще участваш в някакво парти и ще раздаваш подаръци... Дай от сърце на този, който е в нужда. Вселената ще ти върне жеста.  :08: :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.