Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583470 пъти)

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1320 -: Март 07, 2016, 11:20:57 pm »
Привет на всички,
Може ли някой да погледне моя солар за 2015-2016 година ?
Ще ви бъда много благодарна

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1321 -: Март 07, 2016, 11:56:29 pm »
Привет на всички,
Може ли някой да погледне моя солар за 2015-2016 година ?
Ще ви бъда много благодарна
Привет, елфи!
То почти половин година е минало от текущия солар и някои аценти може да са излезли наяве, като основен акцент ще са дома и семейството, недвижима собственост и родното място, неща от миналото. Опасност за дома, за родител или друг родственик, домашни грижи, разрушени устои. Писма, кореспонденция на окултна и филосовска тема от твоя страна, но все пак внимавай на пътя. Промяна на външния облик или дълбока трансформация в личностен план, вътрешна сила за справяне самостоятелно с проблеми. Ако не си семейна възможно узаконяване на връзка; чужбина ще присъства в твоя свят- било като път зад ганица, общуване с чужденци или работа по 9д- преводи, преподаване, издателска дейност,  правни и др.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1322 -: Март 08, 2016, 12:01:47 am »
планирам едно далечно пътуване и затова ме притеснява квадратурата юпитер сатурн, в онзи руският сайт пишат арести и подобни. Всъщност в солара сатурн е в съвпад със соларен асцедент откъм 12ти дом, както е по принип и натално, но натално е в лъв.


Подобна квадратура и в отношение с 9/12 дом може да посказва за определени спънки /неуредици с документи, м/ународен паспорт etc../, дори отлагане на самото пътуване в конкретната година.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1323 -: Март 08, 2016, 12:28:01 am »
Привет, елфи!
То почти половин година е минало от текущия солар и някои аценти може да са излезли наяве, като основен акцент ще са дома и семейството, недвижима собственост и родното място, неща от миналото. Опасност за дома, за родител или друг родственик, домашни грижи, разрушени устои. Писма, кореспонденция на окултна и филосовска тема от твоя страна, но все пак внимавай на пътя. Промяна на външния облик или дълбока трансформация в личностен план, вътрешна сила за справяне самостоятелно с проблеми. Ако не си семейна възможно узаконяване на връзка; чужбина ще присъства в твоя свят- било като път зад ганица, общуване с чужденци или работа по 9д- преводи, преподаване, издателска дейност,  правни и др.

Благодаря ти Аркус,
Ти ме разби ... Доста от нещата са налице наистина. дано само мама да е добре, но това с узаконяването на връзка ми е много интересно ... Пък ще видим де :) 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1324 -: Март 08, 2016, 12:50:29 am »
Благодаря ти Аркус,
Ти ме разби ... Доста от нещата са налице наистина. дано само мама да е добре, но това с узаконяването на връзка ми е много интересно ... Пък ще видим де :)
сол 5д в 9д, сол Дц в 10д- може да показва любов с чужденец и съжителство, да не е узаконяване, но времето ще покаже
Между другото имам комшийка- касиерката на входа, която е родена ден преди теб, не ѝ знам часа, но когато и да е родена Луната е все близнаци- на работа е ходила досега няма и година, домакиня е, а у тях е като хан- постоянно влизат и излизат гости- семейни приятели, с които ядат и пият до зори- купона у тях няма свършване  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1325 -: Март 08, 2016, 08:15:47 am »
Подобна квадратура и в отношение с 9/12 дом може да посказва за определени спънки /неуредици с документи, м/ународен паспорт etc../, дори отлагане на самото пътуване в конкретната година.

Точно така си го тълкувам и аз и затова се притеснявам. Макар досега всичко да е ок с документите.

Пускам сравнено с наталната карта. И понеже се включиха повече хора, какво мислите за планети в критичен градус в солара? Миналата година имах Меркурий, сега е венера. Освен това 29 водолей е пренаталното ми новолуние (сизигията).
« Последна редакция: Март 14, 2016, 09:26:26 am от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1326 -: Март 08, 2016, 09:25:49 am »
Поради съвпада на нат.Нептун със сол.Сатурн в 12 сол. дом - дали проблемът няма да е със загубване на документи? Примерно паспортът да изчезне, да бъде загубен, откраднат? Сол. Марс е много близо до сол.К12, а сол Нептун и Меркурий до нат. К8  ::)

А отн. анаретната Венера - в натала е заточена, а в солара на критичен градис и в квадрат с диспозитора по натал (Марс). Определено изглежда дискомфортно и на ръба. Като ест. управител на 2 дом и заради мястото й във 2 соларедн дом си мисля, че може да иде реч и за финансова загуба - ако се загубят пари и документи, например?

Изглежа това пътуване много ще до мислиш - У12 е на соларния асцендент :)

Гледала ли си месечния солар за пътуването, лунара за тогава?
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1327 -: Март 08, 2016, 09:41:58 am »
Благодаря, Алена. Ще трябва да взема мерки с документите :) а как да не го мисля като такава възможност не се отваря всеки ден.

Добра идея ми даде за лунара, пускам го тук, макара да не е по темата. Потвърждава правилото, че най-важният момент от годината е когато осите на солара и съответният лунар се припокриват.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1328 -: Март 08, 2016, 10:01:40 am »
Аз винаги си взимам и лична карта и паспорт и ги държа на различни места. Дано се избегне, ама като гледам лум Меркурий (сигн . на крадците) на К9  ::) Луната в 12 дом - ясно, че емоциите ще са там ...и Сатурн и той там :( С Уран на ИС - дали няма да ти се прииска да останеш, но е ретро и едва ли ще е лесно :)  Опозицията на Хирон и Юпитер е малко смущаваща. Може би е добре да вземеш и някакви лекарства :) Защо не пуснеш и лунар към натал? Гледам горе, че Хирон в натала ти е анаретен в последи градуси на Марс - вдигаш ли висока Т, като боледуваш? Треска?
« Последна редакция: Март 08, 2016, 11:00:09 am от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1329 -: Март 08, 2016, 10:03:51 am »
Ама как го улучи :08: отивам да видя, и ако ми хареса и се отвори възможност смятам да оставам.

Не вдигам температура като боледувам, което не е хубаво, но е факт.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1330 -: Март 08, 2016, 10:14:03 am »
Хм, с този ретро уран в лунара - може пък някога да си живяла там - такова да е усещането, емоцията. Иначе в солара Уран е директен :) което е хубаво :) По солар смяна на дома, по лунар усещане за дежа вю. Заради ретро Урана, квадрата на Сатурн и Юпитер и мястото на Меркурий - може да има перипетии до установяване на статута - да се изискват документи, които не носиш - такива спънки - по Меркурий, като комуникация, не като кражба :) Да кажем Сатурн и Юпитер изискват документи, които имаш тук и трябва да се преведат, легализират, изпратят.... Пак се връзва :)

Гледам, че в натала Уран управялва 7 дом  ::) С тази сол. анаретна Венера в нат.7 дом още преди ми се завъртяха едни любовни мисли :) Още повече, че Венера управялва 5 сол. дом и е в 8 соларен :) Това заточение до дом й е ОК на нея, защото в натала е заточена по знак - чувството е в синхрон с наталната й природа :).
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1331 -: Март 08, 2016, 10:20:08 am »
Много ти благодаря, Алена :58:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1332 -: Март 08, 2016, 11:18:46 am »
сол 5д в 9д, сол Дц в 10д- може да показва любов с чужденец и съжителство, да не е узаконяване, но времето ще покаже
Между другото имам комшийка- касиерката на входа, която е родена ден преди теб, не ѝ знам часа, но когато и да е родена Луната е все близнаци- на работа е ходила досега няма и година, домакиня е, а у тях е като хан- постоянно влизат и излизат гости- семейни приятели, с които ядат и пият до зори- купона у тях няма свършване  :)

Времето ще покаже наистина :)
А иначе при мен нещата не стоят така, както при комшийката ти, но нищо чудно нейния 6 дом да се управлява от Венера. 

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1333 -: Март 08, 2016, 11:23:04 am »
По сорара на Тери

По коментарите съдя, защото не видях къде си писала, че ще заминаваш някъде. В солара има акцент на пътувания в чужбина.
У1 Юпитер в съвпад слв в 9-ти сол дом.
Сол. Марс У 4/9 в натала на сол К12
Сол асц съвпад нат. Луна У12
Акцентиран сол 4-ти дом, който също така попада в 9-ти натален

Може съвсем спокойно да се устроиш другаде :)

Финансово ще е ти е трудна година, но ще се справиш

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1334 -: Март 08, 2016, 12:40:10 pm »
Загледах моя солар, качвам го някой, ако иска да изкаже мнение  :)
Не ми се вижда приятен  :)

Сол Венера У1/8 квадрат нат. Сатурн, аспектите към Слънцето са без коментар, сол Марс съвпад нат Сатурн, натоварени 6-ти и 12-ти дом