Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582438 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1455 -: Април 21, 2016, 01:14:54 pm »
Цитат
Понеже Уран и Мерка като управители в солара нямат общо със здравето, а по-скоро с работа, не ми се вярваше да е това  ???
Даже бях пускала миналата година тук солара - тълкуването наистина беше по тези теми.

Аз гледам и в кои домове са планетите. По оста 6/12 може да се преположат няколко тези - едната от които е и здравословни проблеми, болничен престой, хронични болежки и тн.

Цитат
В интернет пише, че е само с болничен престой ... нямам идея как става. А лекарите при които ходя, вече им писна от моите "рзсъждения" :) - не че не си плащам - все пак моите осигуровки са техните заплати ...

Голяма част от лекарите в БГ са много некадърни и не им се занимава. Карат както си знаят наизуст. А ако отидеш на нефролог? Той дали не може да ти пусне някакви изследвания , свързани с тази тема ?
« Последна редакция: Април 21, 2016, 01:17:13 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1456 -: Април 21, 2016, 01:16:41 pm »
Хепи, радвам се, че сме на едно мнение :)

А Луната - при ингрес в знак е някак стресирана, според мен емоционално има отражение, а и физически в случая, като У1 в натала :)

Представи си, че си напечена ан плажа и правих първа крачка във водата ... Ето така е възприемам на този градус - има един първоначален шок и после свикваш и ти е приятно :)

А хубавото е, че тригонира Слънцето :)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1457 -: Април 21, 2016, 01:18:07 pm »
Не ЩА!!!!  :d030: :d030: :d030: - много е скорпионовски :) и гаден  :d030:

Но аз мисля, че там имаш индикации за здравословните проблеми. Но няма да коментирам засега.
« Последна редакция: Април 21, 2016, 01:20:52 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1458 -: Април 21, 2016, 01:21:16 pm »
А, като стана въпрос за надбъбречната жлеза - тя произвежда андрогените (заедно с яйчниците) и пасва по съвпада Венера/Марс - ако има дисбаланс в андрогените.

Овен това НбЖ е по Венера, където е сол.К6  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1459 -: Април 21, 2016, 01:23:06 pm »
Аз гледам и в кои домове са планетите. По оста 6/12 може да се преположат няколко тези - едната от които е и здравословни проблеми, болничен престой, хронични болежки и тн.

Голяма част от лекарите в БГ са много некадърни и не им се занимава. Карат както си знаят наизуст. А ако отидеш на нефролог? Той дали не може да ти пусне някакви изследвания , свързани с тази тема ?

вече толкова пари и време похарчих .... джипито ме гледа много подозрително и аз вече не ходя при него за направления.
Опитвам се сама да се справям - аз че няма да пия лекарства, то е ясно, така че просто се опитвам да я облекчавам въпросната жлеза. Споменах я тук в контекста само - за уточнение, а и заради хорара.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1460 -: Април 21, 2016, 01:25:14 pm »
Но аз мисля, че там имаш индикации за здравословните проблеми. Но няма да коментирам засега.

има, Делфи, ама нали той този солар мина :) - поне така си мисля де :) - надявах се с него да отминат и проблемите. Е, 2-3 месеца след него - ОК, ама то вече си продължава повече от половин година. Верно, че не е толкова страшно като в началото, но си е дискомфорт.

А защо не щеш да коментираш? Искаш да ги свържеш двата солара ли? Алена вече направи такова предположение.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1461 -: Април 21, 2016, 01:29:43 pm »
А, като стана въпрос за надбъбречната жлеза - тя произвежда андрогените (заедно с яйчниците) и пасва по съвпада Венера/Марс - ако има дисбаланс в андрогените.

Овен това НбЖ е по Венера, където е сол.К6  ::)

това червеното започвам да го чета и изследвам. Благодаря!

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1462 -: Април 21, 2016, 01:32:38 pm »
вече толкова пари и време похарчих .... джипито ме гледа много подозрително и аз вече не ходя при него за направления.
Опитвам се сама да се справям - аз че няма да пия лекарства, то е ясно, така че просто се опитвам да я облекчавам въпросната жлеза. Споменах я тук в контекста само - за уточнение, а и заради хорара.

Happy, доколкото ми е известно, Хашимото е автоимунно заболяване. Изобщо всичко що е свързано с щитовидната е свързано с гърлената чакра. Способността да изразяваш себе си, да не подтискаш егото си, да не се подценяваш.

На моя близка приятелка също и откриха Хашимото преди 2 години. Но тя е и с диабет тип 1 за съжаление, открит в детска възраст (познаваме се от деца с нея). Вдигаше много кръвното и изневиделица, лекарите не можеха да разберат откъде идва причината. Докато не отиде при един много качествен кардиолог, който между другото се пада и много близък приятел на баща ми, който я насочи към щитовидната жлеза направо. Иначе преди това ендокриноложката й нищо не беше свършила, а колко пъти ходи и по други лекари. Та, сега пие лекарства, което е на път да спре. Пият се 1-2  години, но има значително подобрение още в началото. Вече ще ги спира и засега няма никакви симптоми от там. Така че за определни неща май няма как да мине без лекарства. Ти най-добре си знаеш, но просто споделям тук от опит на близка.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1463 -: Април 21, 2016, 01:33:46 pm »
Happy, насочвам те да си го огледаш, защото там имаш показания за проблеми със здравето. По-добре е ти да си го видиш сама, за да си отчетеш орбисите.
« Последна редакция: Април 21, 2016, 01:39:13 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1464 -: Април 21, 2016, 01:41:17 pm »
Цитат на: Happy58 link=topic=92.msg117396#msg117396 date=14612н 7 32732
Ето го с натала. Но нека да са неща, които, ако го видите предварително, ще ви насочат към проблем със здравето.
Това с опозицията Мерк/Уран в 6/12 може и да дава някаква насоченост - трябва да помисля.
По въпроси за здраве 6-12, 2-8 домове. Възвратите на Луна и Меркурий възпроизвеждат ефекта на наталните положения, като аспекти и управление, също и соларните положения и управление. Наталната к12 ляга в 1вия дом на солара, с.2-8 в н.12-6 сол к6-12 лягат в главните н. 4-10 домове, нат, нодална ос се проектира в сол. 6-12. Сол. Сатурн в главен дом 7ми сол дава леки индикации за година с изпитания, но има смекчаващи обстоятелства. Сол Луна най-близо до сол МЦ, може би си се занимавала главно със себе и твоето тяло през годината, тъй като е У1, а и проблема май беше женски. Май горе долу е това.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1465 -: Април 21, 2016, 01:47:01 pm »
това червеното започвам да го чета и изследвам. Благодаря!

Виж си в изследванията дали са ти пускани 17-OH проегстерон, DHEA-S, тестостерон, андростендион...

Но най-добре е да се намерите с читав лекар и да действа правилно :)
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1466 -: Април 21, 2016, 01:48:39 pm »
Happy, насочвам те да си го огледаш, защото там имаш показания за проблеми със здравето. По-добре е ти да си го видиш сама, за да си отчетеш орбисите.

:) :) :)

Делфи, няма да обсъждам коментара ти :) - можеш спокойно да напишеш - правим упражнение. (е, научих и нови неща де)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1467 -: Април 21, 2016, 01:53:20 pm »
Happy, доколкото ми е известно, Хашимото е автоимунно заболяване. Изобщо всичко що е свързано с щитовидната е свързано с гърлената чакра. Способността да изразяваш себе си, да не подтискаш егото си, да не се подценяваш.

На моя близка приятелка също и откриха Хашимото преди 2 години. Но тя е и с диабет тип 1 за съжаление, открит в детска възраст (познаваме се от деца с нея). Вдигаше много кръвното и изневиделица, лекарите не можеха да разберат откъде идва причината. Докато не отиде при един много качествен кардиолог, който между другото се пада и много близък приятел на баща ми, който я насочи към щитовидната жлеза направо. Иначе преди това ендокриноложката й нищо не беше свършила, а колко пъти ходи и по други лекари. Та, сега пие лекарства, което е на път да спре. Пият се 1-2  години, но има значително подобрение още в началото. Вече ще ги спира и засега няма никакви симптоми от там. Така че за определни неща май няма как да мине без лекарства. Ти най-добре си знаеш, но просто споделям тук от опит на близка.

Да, автоимунно е. Отключило се е при смъртта на майка ми. Нали после описвах тук проблемите - основния беше високото кръвно. И аз започнах да пия лекарства, но не мисля, че ендокриноложката е достатъчно добра, щом ми каза - това ще е до живот! А и те повечето така отговарят.
И сега си търся други начини за лекуване. За тази цел, искам да разбера причината - а каква по-добра възможност от астрологията (примерно :) ). Затова разглеждах солара - но вие сте прави - това е стара работа и ще трябва да се върна назад. А и онзи хорар, който акрукс ме скастри и посочи бъбреците все не ми излиза от ума.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1468 -: Април 21, 2016, 01:54:34 pm »
Виж си в изследванията дали са ти пускани 17-OH проегстерон, DHEA-S, тестостерон, андростендион...

Но най-добре е да се намерите с читав лекар и да действа правилно :)

Не, не са - кръвна картина, хормони и антитела на щитовидната и някаква биохимия (леле, как нещо не вдявам от тази медицина  :57:)

но ще си ги направя - сега вече имам имената :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1469 -: Април 21, 2016, 01:56:42 pm »
Happy, насочвам те. Ако искаш го вземи под внимание.  ;)
« Последна редакция: Април 21, 2016, 03:38:10 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми