Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582003 пъти)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1590 -: Септември 14, 2016, 01:26:46 pm »
Е, знам че вертекс е втори ДСЦ,но по руската школа е важен фактор,проверих-при мен действа като че ли за важни години ,

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1591 -: Септември 14, 2016, 01:59:58 pm »
За оста Вертекс-Антивертекс - при мен има събития, когато е засегната. Например при заставане на тр.Сатурн върху Вертекс - се запознах с мъжа ми. Сега ЛЗ е точно върху Антивертекс и вчера при долния съвпад на Меркурий ми съобщиха, че е починал значим за мен човек. Още като гледах транзитите на долния съвпад няколко дни по-рано - очаквах нещо кофти, но не и това. Няма да изреждам пак какво ме наведе на тези предположения, а и темата не е за това, но според мен всичко, сработи, като по учебник. Емоционално ме разтърси, спомням си постоянно разни неща от миналото, поревах си, а това не ми се случва често.

Бин
, при теб слънцето е в 12 дом, в близост до АС, мисля, че трявба да отчетеш именно това, че е от към 12 дом. Трансформациите, които очакваш може да не ти се изпишат на лицето, а да преживееш вътрешно, да няма голяма външна изява  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1592 -: Септември 14, 2016, 03:22:03 pm »
чудесна новина!  :08:

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1593 -: Септември 14, 2016, 03:34:44 pm »
сол. 8д в нат. 5д, сол ДСЦ в 4д, сол МЦ на К8  в картата на малката дъщеря, която вчера ме информира, че ще ставам баба и с нейния само щели да се разпишат, сватба няма да има

Охоо, честито! Да са живи и здрави, и щастливи! И ти покрай тях :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1594 -: Септември 14, 2016, 03:44:48 pm »
малката дъщеря, която вчера ме информира, че ще ставам баба и с нейния само щели да се разпишат, сватба няма да има

Знаех си аз!  :29: ;D

Ами да ти е честито!  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1595 -: Септември 14, 2016, 07:41:16 pm »
При соларите е добре да се покаже къде е вертекс-проверих,показва главния акцент в годината,допълнение на Асц и МЦ и у-те им ,ето моя нов солар .Предполагам Слънце на Асц е по-особена година,осите не се повтарят обаче май ще е по-важна :017:И то у10 на асц.Иначе Асц на 8 натален,подкрепено от вертекс в 8 соларен-година на трансформациии мхм .

Такааааа, сега да видя на спокойствие :)

Сол АС е на К8, Слънчето е в близост до нея от към 12 дом, почти пред съвпад с Меркурий. Управителя на сол.АС е в 3 сол. дом, в съвпад със сол.Марс на К11.

Дали няма да преживееш разправия с чужди пари и вероятно с близки хора - роднини или около теб. Тези трансформации, за които мислиш, може и да са чужди пари и бъркотия с роднини, които леко да те дистанцират и затворят в теб. Още повече, че сол.Марс/Плутон квадратират нат. ретро Меркурий.

Интересна в фигурата - съвпад на сол.Уран с нат.р.Сатурн от 6 дол. дом и 1 нат. дом, в квадрат със сол.Луна в 9 сол. дом и 6 натален, както и в тригон към МС. Ще ти се наложи да се занимваш с нещо иновативно, което да утвърдиш (Уран/Сатурн в 6/1 дом) и това би ти донесло общ. признание по тригона  с МС но и емоционални болки по квадрата с луната.



сол. 8д в нат. 5д, сол ДСЦ в 4д, сол МЦ на К8  в картата на малката дъщеря, която вчера ме информира, че ще ставам баба и с нейния само щели да се разпишат, сватба няма да има
 

Страхотна новина  :38: :38: :38: Ние май го бяхме прогнозирали  ::) :08:
Над силата е само умението да я владеем!

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1596 -: Септември 14, 2016, 09:29:21 pm »
Алена,има резон в това което виждаш,но това си е нормален фон при мен :)Би трябвало да има нещо по-така,да е по-особена година със Слънце на Асц,макар откъм 12д  ,Да си кажа направо-има ли шанс да се спечели от тото ме интеесува,че имам прогресии които са в този тон,аз лично в тълкуването съм на ниво главното в солара-виждам че е особена година по главните фактори,но подробности не мога да тълкувам още-взаимодействия на натални и соларни куспиди и планети,иначе изобретения си правя постоянно,проблеми с роднини-нормално,в смисъл къде е това - по-особеното на този солар ?

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1597 -: Септември 15, 2016, 12:42:35 pm »
След няколко дни и аз ще имам нов солар. Нещо хубаво очаква ли ме през предстоящата ми година относно любовта, че вече съм тотално отчаяна  ??? Благодаря предварително за отделеното време
Упорита и практична през годината, партньорствата от всякакъв характер ще са важни за теб. Тук важен фактор за успех идва от личната ти инициатива, а не да дойде от друг. Нови начинания в социалната сфера, което ще е в резултат или пък да доведе до една любовна връзка.  На мен лично ми е много любовно-сексуален този солар и мисля, че е вероятно да създадеш връзка, та дори и защо не и дете  :). Само за проба, дай някой път едно ОВ, да видим дали избраника ще е колега и/или с разлика във възрастта. Не се отчайвай ако тая тема се развива бавно и трудно. Пожелавам ти успех :).

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1598 -: Септември 15, 2016, 01:05:25 pm »
това е моят нов солар. пълният 6ти дом може би ще е свързан с битовизми, поне по предварителни планове,т.к най-накрая би трябвало да се преместим с детето. не виждам някакви други значими събития. единствено ме притеснява пълният 6ти да не показва здравословни проблеми заради квадрата със сатурн и опозицията с нептун.
Клер, според мене темата за здравето и работа,грижата ще са на преден план тази година. Но това не е нещо, което трябва да те притеснява, а напротив -да те мобилизира. Не е зле да си обърнеш внимание както на своето здраве, така и на твоите близки (родители). Иначе успех в работата, положително влияние в колектива, разбирателство с партньора.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1599 -: Септември 15, 2016, 05:08:30 pm »
Упорита и практична през годината, партньорствата от всякакъв характер ще са важни за теб. Тук важен фактор за успех идва от личната ти инициатива, а не да дойде от друг. Нови начинания в социалната сфера, което ще е в резултат или пък да доведе до една любовна връзка.  На мен лично ми е много любовно-сексуален този солар и мисля, че е вероятно да създадеш връзка, та дори и защо не и дете  :). Само за проба, дай някой път едно ОВ, да видим дали избраника ще е колега и/или с разлика във възрастта. Не се отчайвай ако тая тема се развива бавно и трудно. Пожелавам ти успех :).

Мерси много. Задължително ще дам ОВ. Дано е положителна  :58:
« Последна редакция: Септември 15, 2016, 05:14:40 pm от vermm »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1600 -: Септември 17, 2016, 03:26:10 pm »
сол. 8д в нат. 5д, сол ДСЦ в 4д, сол МЦ на К8  в картата на малката дъщеря, която вчера ме информира, че ще ставам баба и с нейния само щели да се разпишат, сватба няма да има

  :38: Честито бабе ! Това е щастието! Вяра, надежда и любов да  бдят над бебчо!

Айде едно овенче да ти е опозе !  ;)

« Последна редакция: Септември 17, 2016, 03:28:02 pm от strelicka »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1601 -: Септември 18, 2016, 08:06:02 am »
Честито бебе, акрукс!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1602 -: Септември 18, 2016, 01:42:34 pm »
Кво бебе бе хора не слагайте шейната пред бебето то после се честити  :012:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1603 -: Септември 18, 2016, 04:10:42 pm »
Така е, рано е още за честито бебе, на този етап е честита блага вест.

Това ме подсети за нещо. Четох преди време, че правели хороскоп на база датата на зачеване :o . Кои бяха и как практически ще знаеш часа - нямам спомен. Но помня, че претендираха за по-голяма точност на този хороскоп, защото душата слизала на земята при зачеването. :017: Даже от регресии има записи на спомени на хората от пренаталния им период, ако можем да им вярваме.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1604 -: Септември 18, 2016, 04:12:17 pm »
Това е Epoch, има връзка с Везните на Хермес. Но точният момент на зачеване трудно може да бъде изчислен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui