Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583015 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1635 -: Октомври 01, 2016, 12:29:40 pm »
Ето го и моя нов солар - ако някой желае да изкаже мнение ..... по-късно ще дам и ОВ по стария.

Ще те занимават имуществени и финансови въпроси. Не знам дали ще купуваш или- продаваш, но си настроена за експанзия, що се касае до лични ресурси. Може да сложиш точка на по- обсесивни отношения. Възможно ли е да пътуваш на по- дълга дестинация?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1636 -: Октомври 01, 2016, 01:22:39 pm »
Не се занимава. :)

е значи няма да лежи в затвора, базиках се преди малко , но за нещо толкова сериозно като затвор, трябва да има индикации в наталната карта , по един солар едва ли. Може да е просто депресия или откриване на самия себе си дори , по 12-ти дом.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1637 -: Октомври 01, 2016, 07:24:30 pm »
Хепи, :38:

много любовено-партньорски този солар :58:
5+7 дом акцентиран всячески

асц.Лъв/5 дом/,Усол.асц.Слънце съвпад Юпи Везни,голяма ще да е
изграващ У5 нат.-Марс
в 5 сол.-сол.Марс
Марс изгрява на сол.асц.,У7 сол.Сатурн на крачка да излезе от 5 нат.
сол.К4 в 5 нат.близо до юлв- с този човек довършвате нещо от миналото,нереализирано-
сол.СЛВ върху Венера У нат.СЛВ- съдбовна среща,Венера съвпад др.У5 Плутон,емоцията ще е дълбока ,малко хора имат куража да стигнат до тези дълбини
сол.ДСЦ. В 8 + сол.Плутон на К7 тригон сол.Венера - взаимно неустоимо сексуално привличане,отключени упр. на интерсептирани домове и нодалната
сол.Луна тау каре Сатурн,Уран-трудно изразявате чувствата, езикова или религиозна, или др.бариера,разстояния ви разделят,или той не е свободен,има си грижи за някой
сол.Венера ,анаретна каре Луна ,не му допада да живее тук,в тв.родина ,компромис да сте заедно,или описва как ще се чувстваш ако се преместиш
сол.Нептун в 8 ,юлв и хирон - нереализираност,болка за нещо по 8 дом,мечти и реалност се разминават относно пътуване/пребиваване в чужбина

:) Стреличка, моля те, недей така .... нали го минахме вече ЮЛВ, сега минах и Нептун .... нямам сили за дълбоки любовни преживявания ... не ЩА  :d030: - тихо, спокойно ....
Ииии, нали не мизираш някакъв нов господин от миналото - стига ми един. С това "Марс е в 5, пък Сатурн излиза" да не стане така, че един да излезе, друг да влезе ....  :91: :91: :91: , щото сол У7 е ретро (това че е в 9 дом, не е нищо особено - то аз други освен чужбински нямам).

Благодаря ти.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1638 -: Октомври 01, 2016, 07:26:58 pm »
Ще те занимават имуществени и финансови въпроси. Не знам дали ще купуваш или- продаваш, но си настроена за експанзия, що се касае до лични ресурси. Може да сложиш точка на по- обсесивни отношения. Възможно ли е да пътуваш на по- дълга дестинация?

оопс, щях да пропусна това - ммдаа, нещо ново старо мисля ... дългите дистанции са ми постоянни възможности - само да поискам - но, да, май ще поискам тази година в една друга посока дълга дистанция :)

тенкс :)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1639 -: Октомври 01, 2016, 07:32:23 pm »
Хепи, не е зле солара. Ще продължиш да се занимаваш с това, което досега, като централно място ще заемат финансовите въпроси, здравето. Някоя ситуация/работа е в стадий на приключване. Година, в която да се занимаваш и да проявиш таланти,да твориш.  Изглежда ми да попътуваш пак, да влагаш енергия в любов, развлечения, контакти, групови дейности. Момент, в който да блеснеш с умение за решаване на финансови въпроси,  грижа за собствения комфорт и здраве, придобиване на пари, вещи, имущество. Внимавай високопоставена личност или шеф, да не се превърнат във врагове/неприятели. :) Успешна година!

Благодаря за включването :) - като цяло, пасва на настройките ми ... ей те това червеното го мислих доста и чак сега ми "светна" - тази година шефа ми се пенсионира (той е слънчева Везна) и предава бизнеса/фирмата на нов човек (когото обучава от 2-3 години). Но това новото момче ми е малко неясен и нямам идея, какво точно ще реши относно мен. Ще видим догодина по това време :)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1640 -: Октомври 01, 2016, 07:36:45 pm »
Мен точно това ме наведе на мисълта, че може да замине при него :) Ое повече, че сол.АС е върху нат.Марс - ще има енергия да пробива, да опознава, да се разгърне, защото Марс иначе управлява интерсеприран знак в 10 дом. Това по-скоро индикира за задръжки в изявите в общ живот, общ. статус ...

..............

Аленка, това червеното го изключмаве, както и обратното - имах такива идеи, но вече се отказах. Е, ако по някакъв начин нещо ме принуди .... но засега (поне настройката ми е такава) няма такова на хоризонта.

Но с удоволствие бих наблегнала на Марс :) по повод разгръщането :) - ако си преодолея несигурността.  :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1641 -: Октомври 01, 2016, 07:40:33 pm »
Аз като, че ли не виждам достатъчно показатели са преместване, соларният четвърти дом не е активиран благоприятно, напротив Сатурн е там. Марс е твърде акцентиран - сол. Ас на натален марс, сол. марс в опозиция със соларна луна и скрит квадрат със съвпада слънце Юпитер, това го тълкувам като спонтанни и прибързани действия, които водят до емоционални проблеми. А те - евентуално и до здравословни.

Иначе - да, пари би трябвало да има.

:) Ако има пари, ще те черпя паста с боза  :d030:, е, може и безалкохолно за преглъщане на бозата  :58:

Да, преместване не се планира. Това за Марс - някакси не мога да усетя, къде точно е границата на нормално изрезен, трудно изразен, и прекомерно изразен Марс. Дано да се справя, защото наистина е много акцентиран и не искам да имам здравословни проблеми.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1642 -: Октомври 01, 2016, 08:02:34 pm »
Ето го и моя нов солар - ако някой желае да изкаже мнение ..... по-късно ще дам и ОВ по стария.

ОВ няма, защото не е имало дискусия във форума :) по солар 2015, ама съм забравила

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1643 -: Октомври 01, 2016, 08:47:13 pm »
:) С това "Марс е в 5, пък Сатурн излиза" да не стане така, че един да излезе, друг да влезе ....

марс е свежо агнешко,сатурн говеждо ,ти избираш  кое да опиташ ;D
ако искаш вълнения марс,спокойствие  и скука-сатурн  :)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1644 -: Октомври 02, 2016, 01:19:49 pm »
марс е свежо агнешко,сатурн говеждо ,ти избираш  кое да опиташ ;D
ако искаш вълнения марс,спокойствие  и скука-сатурн  :)

ее, тогава няма да избирам .... ще си ги запазя и двете  :57: :57:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1645 -: Октомври 06, 2016, 07:06:12 pm »
Ами аз преди дни си помислих да не се е споминала в сатурновата дупка ама ме досрамя да пиша гробарски работи пък сега ако виде че съм я погребала може да се възмути и да пише  ;D Дет се вика не знам в минало време ли да пиша за нея  :017:
Ребека как издълбоко ме разучила, шЪ рИче човек, че е завършила психология в ПУ  :29:
Може спокойно да пишете в бъдеще време по новия ми солар, благодаря предварително и хубава вечер на всички!
« Последна редакция: Октомври 17, 2016, 03:18:42 pm от akruks »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1646 -: Октомври 06, 2016, 09:52:45 pm »
Струва ми се, че може да има промяна в местоживеенето. Грижи се добре за здравето си, akruks!
Не съм предполагал, че Плутон ти е толкова близо до асцендента!  :-\

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1647 -: Октомври 06, 2016, 10:05:42 pm »
Струва ми се, че може да има промяна в местоживеенето. Грижи се добре за здравето си, akruks!
Не съм предполагал, че Плутон ти е толкова близо до асцендента!  :-\
Благодаря, Веселин! Забравил си, нали често сопменавам в коментарите си, че дадено нещо аспектира моя АСЦ и Плутон на него, откъм 12д.  :) 6д е ежедневието, не само здравето, за сол. Плутон в сол. 6д пише, че човек може да се вманиачи на тема здраве.
Сол. К9 е в риби, като сол Нептун У9 е в 9д- може да имам внучка зодия риби  :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1648 -: Октомври 06, 2016, 10:51:07 pm »
Как хубаво е изписано бабинството  :38:
Над силата е само умението да я владеем!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1649 -: Октомври 07, 2016, 12:56:37 am »
Акрукс,

Според мен грижи по майката или по-скоро грижи за дом , ремонт , много е акцентиран четвърти дом. Освен това Сатурн навлиза при теб в 4-ти дом, Веско правилно е казал , че можа да има преместване.

Уран в 10 ти мен е давало винаги научаване на нови неща в работата, нови технологии , методи на работа. Може да се научиш да работиш с нещо ново.

Юпитер ще се премести във втори дом, повечко парички ще има през годината според мен.

Венерата и Слънцето ти натално как ми тригонирата Водолейското Слънце и Меркурий , за това ми се струваш толкова красива :)