Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583508 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1650 -: Октомври 07, 2016, 09:11:36 am »
Акрукс, бебчо е ясен :) - само да попитам - при положение, че е детенце на твоето второ дете, не трябва ли да е по 11 дом, или внуците винаги са по 9?

И друго ми прави впечатление - имаш и акцент на 3 дом - да не планираш нещо ново да пишеш, твориш?

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1651 -: Октомври 07, 2016, 02:16:49 pm »
Ребека как издълбоко ме разучила, шЪ рИче човек, че е завършила психология в ПУ  :29:
Може спокойно да пишете в бъдеще време по новия ми солар, благодаря предварително и хубава вечер на всички!
Akruks, инициативна година, година на нови начинания. Чувствителна и грижовна ще имаш нови запознанства/приятелства, контакти, а и някоя твоя мечта може да се реализира. :) Едновременно с грижата за новия член на семейството, ще се занимаваш и с документи, пътувания, учене, писане. Мисля, че грижите по майка ти ще продължат и покрай това е възможно и твоето здраве да се поразклати. Отделяй нужното време на жената, както винаги си правила. Предстои ти важна промяна, според мен в положителен дългосрочен план. Успешна слънчева година ти желая. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1652 -: Октомври 07, 2016, 02:36:36 pm »
Акрукс, бебчо е ясен :) - само да попитам - при положение, че е детенце на твоето второ дете, не трябва ли да е по 11 дом, или внуците винаги са по 9?

И друго ми прави впечатление - имаш и акцент на 3 дом - да не планираш нещо ново да пишеш, твориш?
Предпоклагам, че 9д, като 5-ти от 5-ти, показва общо децата на децата, а за по-конкретно си права, че е 11-ти, като 5-ти от 7-ми, но в случая сол 11-ти е в нат 9-ти- първото дете на втората ми дъщеря ще се роди в чужбина, таткото е чужденец.
Акцентът на 3д показва планираните пътувания, макар и надалеко, са за кратко.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1653 -: Октомври 07, 2016, 02:43:35 pm »
Уран в 10 ти мен е давало винаги научаване на нови неща в работата, нови технологии , методи на работа. Може да се научиш да работиш с нещо ново.

Венерата и Слънцето ти натално как ми тригонирата Водолейското Слънце и Меркурий , за това ми се струваш толкова красива :)
Ще ставам космонавт  :012:

 Ако твоето Слънце е в тригон с моето, то попада в моя 5д, значи и аз те харесвам  :29:
Не разбрах защо, след като моята Венера е в точен съвпад с Венерата на един, при когото е на АСЦ, не ме харесва никак- страх го е да не го заслепя с убост или е достатъчно самовлюбен, за да харесва чужда Венера?  :017:

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1654 -: Октомври 09, 2016, 07:53:55 pm »
Честито!
Сол 5д в 7д няма да те остави без любов, тази позиция дава връзка, която може да стигне до брак.
сол ДСЦ в 9д също показва брак (може да е с чужденец), сол Луна У7 в сол 10д за жените носи встъпване в дълго очакван брак или брак, чрез който ще получи по-високо положение в обществото и ще е обезпечена.
МС на АСЦ показва много важна година, в която ще достигнеш своя жизнена цел. Покровителство, пари, понякога ново направление на развитие, нова дейност, собствен бизнес.

Аkruks, много ти благодаря за все за положителните отговори. Искам а дам ОВ за този мой солар от миналата година. (54 стр.)
За съжаление нещата не се развиха така хубаво за мен. Нито връзка имаше, нито по-високо положение в обществото, нито бизнес. Нищо. Навърташе се един младеж но нищо сериозно. Нямаше любов. Благодаря все пак. Живота е непредсказуем :)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1655 -: Октомври 09, 2016, 08:09:07 pm »
А имаше ли нещо по-интересно през годината? Не може да си прекарала съвсем монотонно, въпреки стелиума в 12 дом ....

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1656 -: Октомври 09, 2016, 08:41:09 pm »
Аkruks, много ти благодаря за все за положителните отговори. Искам а дам ОВ за този мой солар от миналата година. (54 стр.)
За съжаление нещата не се развиха така хубаво за мен. Нито връзка имаше, нито по-високо положение в обществото, нито бизнес. Нищо. Навърташе се един младеж но нищо сериозно. Нямаше любов. Благодаря все пак. Живота е непредсказуем :)

е не ми казвай , че с Марс и Венера в 8-ми не е имало секс :) Хайде сега :)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1657 -: Октомври 09, 2016, 08:47:22 pm »
Секс е имало... Но.. само това. За мен просто секс е незадоволително  :engel016:

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1658 -: Октомври 10, 2016, 09:45:51 am »
А имаше ли нещо по-интересно през годината? Не може да си прекарала съвсем монотонно, въпреки стелиума в 12 дом ....
Не беше лоша годината като цяло. Просто казвам, че горепосочените неща не се случиха. Нали затова е ОВ :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1659 -: Октомври 10, 2016, 10:43:42 am »
А часът на раждане точен ли е?
Над силата е само умението да я владеем!

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1660 -: Октомври 10, 2016, 10:50:04 am »
А часът на раждане точен ли е?
Да.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1661 -: Октомври 10, 2016, 11:34:44 am »
Не беше лоша годината като цяло. Просто казвам, че горепосочените неща не се случиха. Нали затова е ОВ :)

ок, просто попитах - ако това не се е случило, тогава нещо друго е имало - да видим дали си пасва със солара и къде колегите са "объркали". Иначе става нещо като изпит и безплатни консултации.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1662 -: Октомври 10, 2016, 11:45:27 am »
ок, просто попитах - ако това не се е случило, тогава нещо друго е имало - да видим дали си пасва със солара и къде колегите са "объркали". Иначе става нещо като изпит и безплатни консултации.

Момент, имам чувството, че оставам наразбрана. Аз просто си давам ОВ, понеже според мен е редно да го направя. Не споря дали нещо е объркано или не. И не обвинявам никой. Нали все пак това е начина да се провери. Ако няма обратна връзка не става.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1663 -: Октомври 10, 2016, 11:48:08 am »
Момент, имам чувството, че оставам наразбрана. Аз просто си давам ОВ, понеже според мен е редно да го направя. Не споря дали нещо е объркано или не. И не обвинявам никой. Нали все пак това е начина да се провери. Ако няма обратна връзка не става.

не, всичко е ОК, но когато нещата не са се случили както е предполагано, обикновено се казва какво се е случило - така тези, които са се занимавали с картата, могат да направят сверка и да го имат като опит.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1664 -: Октомври 10, 2016, 11:56:49 am »
Може годината да не е била толкова динамична по прогресии и дирекции. Соларът не е основна предиктивна техника. Хубав солар може да не се реализира, ако годината е по-слаба или неблагоприятна, гледано по други техники.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui