Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583372 пъти)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1665 -: Октомври 10, 2016, 12:18:16 pm »
не, всичко е ОК, но когато нещата не са се случили както е предполагано, обикновено се казва какво се е случило - така тези, които са се занимавали с картата, могат да направят сверка и да го имат като опит.
Ахаа. Ясно. Добре. Мога да обобщя. Имаше човек за около 3 месеца. Нещата не бяха сериозни и определено не беше връзка, която би прераснала в брак. Запазих си старото работно място. Там нещата са както са си били винаги. Това е  :-*

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1666 -: Октомври 27, 2016, 09:01:48 pm »
Ще може ли мнението ви по солара на сина ми? Интересува ме основно учебния процес, към който не показва никаква заинтересованост. Ще си промени ли нагласите? И ще премахне ли тази чувствителност, която проявява при взаимоотношението си с другите?

Мисля,че да - поне доколкото мога да мисля астрологично.
Защото Соларен Асц е в 10-натален дом,което говори за развитие в поле Изяви - сред хора,социолoгичен напредък.Освен това Соларен Асц - Лъв,което говори за пламенност,гордост,мъжка енергия и така нататък.Още повече - управителят на Соларния Асц(Слънце) е в 3-ти Соларен дом и то в съвпад с Юпитер там,а 3-ти дом е дом на Близнаците,което говори за прилив на информация и информираност,също така много социални контакти.
Толкова от мен,надявам се да се включат и други,за да допълнят,а най-вероятно и за да ме поправят. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1667 -: Октомври 27, 2016, 09:06:45 pm »
Докачлив и раздразнителен, но с възрастта ще гради характер. Трябва да се полагат повече усилия за неговата социализация и приобщаване към други деца, както и за справяне с вътрешна агресия, страхове. Това е извън солара, гледам предпоставките в натала.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1668 -: Октомври 27, 2016, 09:13:09 pm »
Между другото ще ми бъде много полезно(лично на мен,а сигурно и на други незнаещи)знаещите да обяснят на незнаещите  - как се тълкува Солар? Добре ще е да се... помогне на незнаещите като мен с информация - подробна( :) ) за начините на тълкуване. :)
« Последна редакция: Октомври 27, 2016, 09:14:40 pm от Ali_Lun »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1669 -: Октомври 27, 2016, 09:17:16 pm »
Али, добре си се справил с тълкуването. Аз не залагам много на солара, пък и за малки деца не се прави прогностика. Но за да се види обкръжаващият го фон през годината, соларът върши работа. Също така вторичната прогресия ще е полезна.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1670 -: Октомври 27, 2016, 09:25:17 pm »
Али, добре си се справил с тълкуването. Аз не залагам много на солара, пък и за малки деца не се прави прогностика. Но за да се види обкръжаващият го фон през годината, соларът върши работа. Също така вторичната прогресия ще е полезна.

Да,но... някак си доста повърхностен се чувствам,знам че тук има къде-къде по-можещи... И бих се радвал... :) да науча както трябва как става тълкуването на Солар. :)

Сега си направих на себе си... Ами то колкото ми е тегаво вече от две години(поне намерих някакво обяснение,защо ми е тегaво - Благодарениe на a.l.e.n.a,та било е(уж) поради прогресивната луна в Рак :)  ). Та сега гледам този Солар и пак ми се струва... че ми предстои лоша Година...

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1671 -: Октомври 27, 2016, 09:27:51 pm »
Ето го и моят Солар... :)


666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1672 -: Октомври 28, 2016, 05:53:06 pm »
Бърз въпрос. Когато сол. 2 дом попада в натален 2, сол.3 в натален 3, и така с всички 12, това означава, че през годината ще се случи нещо,което ще обърне целия живот на човек така ли? Тъй като са засегнати всички възможни сфери.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1673 -: Октомври 28, 2016, 06:06:15 pm »
Препокриване на соларните оси с наталните ли имаш предвид?
За да предположим особено значима година, трябва да има указания и по други техники, соларният хороскоп не е достатъчно основание.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1674 -: Октомври 28, 2016, 06:09:41 pm »
Да.
Има и по други техники, но гледах солара да го ползвам като допълнение. Ама чак такова припокриване не очаквах, и ми беше интересно някой да коментира ако е имал/срещал такова нещо в солар.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1675 -: Октомври 28, 2016, 06:34:36 pm »
На всеки солар на 33-тата година му се припокриват осите,проверих-и при мен е така,проява при мен-много шантава година,много екшън и реформи,запомняща се,различна и уникална .Навършваш 33 започваш 34 ,КАРДИНАЛНА година-кардиналните оси на солара съвпадат с наталните-решения и действие,някак овенска година .              .
« Последна редакция: Октомври 28, 2016, 06:48:15 pm от Bin »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1676 -: Октомври 28, 2016, 07:40:49 pm »
Не е задължутелно. Моята 33-годишнина не се отличи с нищо запомнящо се и значимо. Не съм проследявала дали на всеки 33 само се случва това. Друг някой изследвал ли го е това?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1677 -: Октомври 28, 2016, 07:43:43 pm »
И при мен тогава нямаше забележителни събития - част от тях се беше случила година по-рано, друга  по-късно. Говорим за по-разтърсващи събития, които се помнят цял живот. Една от по-спокойните и инертни години беше.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1678 -: Октомври 28, 2016, 07:53:47 pm »
И аз съм го чела това за 33 годишнина, но при мен става дума за 25 годишнина.....тогава всички соларни домове попадат в наталните.  :017:

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1679 -: Октомври 28, 2016, 08:19:45 pm »
Като казвам кардинална и овенска имам предвид че за пръв път поех инициатива за собствени решения за ново начало и това с много енергия без мислене много-много,обикновено следвам обстоятлства и избирам това което е на разположение,пасивно-90 рро.планетите ми в натала са в западна половина,така че беше отчетлива промяна,конкретен резултат не,активност за ново начало много подчертано .Ревизия-имаше запомнящо се събитие-тип ново начало-за пръв път в годината на солара излязох в чужбина и беше успешно :08:Предната година на тоя солар пр.дир.Слънце беше направило ингрес в стрелец-още тогава опити за излизане в чужбина по документи,пасивно,бях дори одобрен за работа в Америка с работна виза,но точно когато трябваше да я получа станаха събитията 11.09.2001 и всичко се стопира ,но на кардиналния солар вече не разчитах на документи,а лично заминах и намерих работа на място-значи дава резултати такъв солар ::)
« Последна редакция: Октомври 28, 2016, 08:44:48 pm от Bin »