Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583337 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1725 -: Декември 27, 2016, 09:48:08 am »

11 дом го свързвам основно със соц. кръгове, мрежи, приятели ... Сега отново прочетох коментара на Тери за проф. осъществяване - заради сол.11 към 10 нат. домове. Зачетох се сега, че на доста места се свързва и с желания, надежди, амбиции ...

11 дом са помощ и подкрепа от приятелите чрез протекция и покровителство,финансови предимства от други личности,приятелския кръг , на които човек може да разчита в живота си
ако си се включвала в обществено полезен труд,каузи обществено значими,или на групата към която принадлежим и за които се борим,пробоно,сега ще ти се върне безвъзмездно,даром, като протекции във важен за теб момент
тук са и клубове по интереси,астрологията,асоциации,меценати,мащабни проекти,идеи обединяващи общ интерес,хуманизма
тук са и огромните ни желания,но и най-голямите изкушения
ако У11 е по силен по статус от У7-откритите и У12 скритите неприятели,то протекциите от приятелите ще са по-силни от всички недоброжелатели през годината

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1726 -: Декември 27, 2016, 11:08:56 am »
Благодаря, Стреличка  :) Работата ми е по общ. значими дейности, та в последните 4 години - все с това се занимавам :08:
Над силата е само умението да я владеем!

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1727 -: Декември 27, 2016, 12:38:40 pm »
Ванеса, честит рожден ден на патерици :)

Соларът ти посочва, че тази година ще бъде година на вътрешни преживявания, ще са ти важни лични теми.

Уран в седми дом, както натален така и соларен, показва промените, които предстоят, т.е. промени ще има. Или вече са в ход? Очакваш края на работно партньорство, доколкото разбрах. Вероятно тази промяна ще те засегне финансово - сол.Луна е на К2 дом, заедно с Юпитер соларни в 1 натален дом в близост до натален Уран, което ще повлияе и твоята изява в света - Луната управлява 10 натален дом. 

При стелиум в 6 дом и Луна на К2 не би било излишно да се щадиш и се отърсваш овреме от напрежението.

Сол.Сатурн в съвпад с натален Юпитер в трети дом може да ти донесе редуциране и преоценка на контактите ти - близко обкръжение или брат/сестра. Това ми се вижда свързано със семейната тема, индикатор на която е Плутон на К4 дом, Слънцето е в 4 дом.
Слънцето упарвлява 11 соларен дом, а куспидата му е върху товята ПФ - каквото и да се случи в работата ти или в работните ти взаимоотношения, ще имаш приятелска подкрепа от хора, които са ти родни или буквално роднини.

Харесва ми соларна Венера на К5 дом. Дали няма да се появи любов? :) В 6 соларен е - човек от ежедневието ти, от работното място.

Позволи си усамотение и поглед навътре, ще ти бъде важно - сол.АСЦ е в 12 дом. Може да почувстваш нужда да прелистиш някоя книга с духовно съдържание или да контактуваш с човек, на когото се доверяваш във възгледите му за живота - МЦ в 9 дом.

Пожелавам ти да намериш своите отговори  :58:
.                   

Благодаря ти Делфин!Сега видях какво си написала и мога да ти кажа , че правилно си схванала ситуацията около мен: да , наистина започнаха преоценките на комуникации  с хора от най- близкия ми кръг. Промените в професионален план още не ги виждам, но се надявам в крайна сметка да са изгодни и продуктивни за мен..
А и отговорите ще ги разберем през идната година!
Благодаря ти ! :-* :-* :-*

aquarius6

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1728 -: Декември 27, 2016, 11:43:40 pm »
Тази карта не е особено подходяща за Солар.  :)

Ами?

aquarius6

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1729 -: Декември 27, 2016, 11:47:14 pm »
Ами?


Поправено! Извинявам се

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1730 -: Декември 28, 2016, 10:15:51 am »
Благодаря, Стреличка  :) Работата ми е по общ. значими дейности, та в последните 4 години - все с това се занимавам :08:

сол.К11 Стрелец- свързвам с  9/ рекламни успехи,реализация на мечти -Слънце в 11 сол.,с диспозитор сол. Юпитер в 8 сол.-7 нат. доходи от успешни бизнес партньорства,в секстилни знаци
сол.асц водолей 12 д. и уран в 2 сол съвпад юпитер в 1 нат.-неочакван късмет в нова сфера,уран тригон луна У5 нат.скрити ,неизползвани таланти ще реализираш,сол К7 съвпад нат.луна в 6,който ще са ти нужни в работата и с тях ще добиеш популярност
« Последна редакция: Декември 28, 2016, 10:26:12 am от strelicka »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1731 -: Декември 28, 2016, 11:35:16 am »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1732 -: Декември 28, 2016, 01:18:36 pm »
Благодаря, Стреличка :38: Много хубава прогноза. Всъщност част от нея започна да се реализира. Есента ме поканиха в един рекламен проект, а аз адски ненавиждам рекламата. Беше обаче по тема, която обичам, приех и дадох много от себе си, и за моя изненада се разви много по-добре, отколкото аз самата очаквах. До степен да се замисля дали дългосрочно да се присъединя към екипа. Но за сега не сме имали такова разговори, продължаваме по вече отработената схема :)

Непосредствено преди да започне солара се очертаха още няколко проекта, по които  очаквам развитие през настоящата соларна година. Изненадващо е за мен - как всичко в последните години се беше заблатило буквално, а сега изведнъж - пластовете се разместиха и възможностите намират мен, не ги търся аз :)

Соларната Венера е малко притеснително поставена, но няма пълно щастие  ??? :72:
Над силата е само умението да я владеем!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1733 -: Декември 29, 2016, 09:20:28 am »

Соларната Венера е малко притеснително поставена, но няма пълно щастие  ??? :72:
може да получиш предложение да включиш и дете в рекламата,или да им липсваш повече заради ангажименти на домашните това показва опозето сол.венера-луна
така или иначе се води изгряваща сол венера ,/то и наталната не е цвете ,но без средства не те е оставяла боса и гола,/сол.Венера е секстил към нат.юпитер/там е тр.уран ,диспозитора й/ и секстил нат.плутон ,каре към нат.-засегнати са 1д.с У2,8,9,това са възможности за добри доходи чрез твой лични качества в нова сфера -водолей,дали ще се възползваш максимално от тях зависи от теб
профекционен .упр.на годината е Слънце У6,в солара ти е в 11 сол/10 нат. и Усол.Дсц- изпълнение на проекти,бизнес партньорства за които си си мечтала ,пик в работата,диспозитора на Слънцето ти отключва Везните в 7д и Плутон У8 -оттам и раздвижването и развързването на чужди кесии с изгодни предложения,успех

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1734 -: Декември 30, 2016, 09:59:05 pm »
Какво е мнението ви за ретроградните планети в солара?
Предстои ми ретро Венера и Юпитер, пък ще са ми важни за годината, та се зачудих... :lol_hitting:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1735 -: Декември 30, 2016, 10:27:27 pm »
Ако управляват соларния асцендент - година на застой. Без особени постижения, нищо важно не се случва. От онези години, които може и да не помниш. Но това е съвсем общо.
Защо не пуснеш солар с натала? Важното е къде попадат тези ретро планети. Дали са в съвпад с натални планети, в каква фаза са ретро.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1736 -: Декември 30, 2016, 10:28:11 pm »
В този солар положението на Сатурн и Меркурий в 1ви соларен изглеждат ли ви депресарски?  :-X


The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1737 -: Декември 30, 2016, 10:30:02 pm »
Слънце-Плутон е причината и отговорът.  :engel016:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1738 -: Декември 30, 2016, 10:33:51 pm »
Слънце-Плутон е причината и отговорът.  :engel016:

Така ли?? Какво ти отговарят, на меркантилност ли ти мирише?? :o  :17:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1739 -: Декември 30, 2016, 10:41:37 pm »
По солара: У1 е добре поставен, Слънцето бива по дом, Луната екзалтирала и третият ти дом е пълен. Нито депресия виждам, нито Сатурн и Меркурий са причина за тези ти очаквания.
Следващата година ще имаш транзит на Плутон върху Слънцето. Това е отразено и в солара. Това е нещото, което ти създава предпоставки да очакваш депресии. Такива може изобщо да няма, но транзитът е тежък и най-малкото ще ти бие един...осезателен до към доста силен шут, за да се променяш.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.