Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582882 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2010 -: Юни 07, 2017, 02:13:15 pm »
Никой не иска да ми погредне новият солар ,а той започна страхотно днес ми си обадиха че съм спечела парфюм от една томбола в която участвах съвсем случайно  :)
То само с поглеждане не става, подробното тълкуване отнема много време. Споделяла съм на няколко пъти къде чета, превеждам си с гугъл, понеже доста думи не знам, други съм позабравила... http://astrohit.com/lunar/solar_0.php  - може да се увериш сама, като разгледаш подробно този и отминали солари, за да провериш дали написаните неща в сайта, макар и общи, са верни.

Соларен Юпитер У5 на сол. К3 в тригон със Слънце У1  показват печалбата от играта, която може да не е единствена през годината, но не очаквай големия джакпот- Меркурий У2 в телец показва дребни предметни печалби.

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2011 -: Юни 07, 2017, 05:09:03 pm »
Благодаря  arkus ще разгледам  :) и ще се похваля дай боже  :)

gemini

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2012 -: Юни 13, 2017, 09:40:34 am »
Привет,
от вчера тръгна новия ми солар. Видно е, че и предстоящата година няма да е лека, но ще съм благодарна, ако някой помогне по темата Венерин възврат и съвпада на Венера с АС също и Луна и Плутон на МС - тези съпади там незнам как да ги интерпретирам, а май, там е най - интересната част.
Поздрави :)

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2013 -: Юни 13, 2017, 01:44:25 pm »
Венерин съвпад имах преди две години, един младеж беше изплезил език по мен, но не му обърнах внимание. Вероятно ще се намират ухажори. Сега понеже се намира съвпад Уран в 12 дом, на мен ми мяза на такава една неочаквана любовна авантюрка, леко потайна, може и не леко. Другото, което прави впечатление е някаква промяна в работата, може би в рамките на организацията, но ще има парички и ще си добре. Много такива едни теми се въртят в тоя солар- раждане, смърт, 8-ми дом се набива на очи. Но може и да са завещания, кредити, парични обмени.  И аз имам в предстоящия солар съвпад на Луна и Плутон, но не съм убедена как да го тълкувам. По принцип Луната показва домът където ще има най-голям акцент т.е. 9-ти дом. Може да ти се отвъри път, може да имаш работа с чужденци, може да е висок пост, с тоя Юпитер на върха на втори натален... Съвпада с Плутон може да покаже катарзис на вътрешно ниво, с тая Венера на АЦ, може да си изживееш вътрешно някаква емоция, скрита- все пак това е Плутон, тресе се отвътре, а отвън ледено спокойствие. Може и с някой колега да има ала-бала.  :) По един дом- теми бол. Дава се избор, а ти си избираш работа ли, здраве ли  :) Така си мисля аз, но не претендирам, че правилно ги "виждам" нещата

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2014 -: Юни 17, 2017, 04:51:14 pm »
Привет,

Пускам новия солар ... Който има желание да го разтълкува да заповяда.  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2015 -: Юни 17, 2017, 11:29:12 pm »
Привет,

Пускам новия солар ...
по същото време имаш и нов лунар  :)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2016 -: Юни 18, 2017, 01:00:59 pm »
по същото време имаш и нов лунар  :)

И нов напрегнат солар.  :012:

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2017 -: Юни 24, 2017, 09:32:36 pm »
Привет,

Пускам новия солар ... Който има желание да го разтълкува да заповяда.  :)

Да напомня :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2018 -: Юни 24, 2017, 09:50:36 pm »
Santi, не беше ли с асцендент Водолей?

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2019 -: Юни 24, 2017, 09:56:06 pm »
Santi, не беше ли с асцендент Водолей?

На границата съм.
Поставил съм час, който ми е казан от майка ми.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2020 -: Юни 25, 2017, 08:59:04 am »
По солара на Санти, аз гледам само солар - слънцето в 12ти дом е защита през годината ако има някакви проблеми. Относно лунния възврат това  означава много важно събитие, свързано с близка жена, виждала съм такава конфигурация в карта на мъж, за годината, когато му се ражда дете след много години брак.

Ако погледнем наложено с натала, нека и другите да кажат, но има някакви индикации за връзка, която да стане сериозна- съжителство или брак, не ти знам статуса към момента :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2021 -: Юни 25, 2017, 11:06:36 am »
не ти знам статуса към момента :)

Нямам сериозна/постоянна/ връзка с потенциал в момента.  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2022 -: Юни 25, 2017, 12:36:16 pm »
Santi, мислил ли са за сериозно обвързване и за дете?
По солара, мисля по-скоро, че може да се впускаш в случайни, необвързващи връзки, да създадеш нови приятелства, които да се окажат важни за теб. По-късно ще го погледна по-сериозно.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2023 -: Юни 25, 2017, 01:47:20 pm »
Санти, пусни прогресивна карта в съответната тема, заедно да се разглежда със солара. За теб пр. Луна и карта ще са по-видими като събитийност отколкото солара- нощна карта, последна  четвърт, Луна Овен - Марс  Рак рецепция, Луната в 3-ти или 2-ти дом ?
« Последна редакция: Юни 25, 2017, 02:03:17 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2024 -: Юни 25, 2017, 03:52:26 pm »
Santi, мислил ли са за сериозно обвързване и за дете?
По солара, мисля по-скоро, че може да се впускаш в случайни, необвързващи връзки, да създадеш нови приятелства, които да се окажат важни за теб. По-късно ще го погледна по-сериозно.

Веско, не мисля, а се оглеждам.  :)
Когато си мислех мисълта не довеждаше до нищо положително за мен.  :012: